DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [Každou středu] - Brno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Další
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
A ja byl v pryc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Aaha, takze se ma vymyslet vymluva, proc jsme nebyli ... Smile

No, Arien odevzdavala diplomku (a ja vydatne pomahal -- cetl, delal jidlo, prudil), toz proto! Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jo jo, no tuto stredu nevim, vzhledem k tomu ze jsem zahodil termin stredecni pruziny tak ani do brna nemusim, ale jeste uwidim no
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Mno, kdyztak se to da zorganizovat u nas ...
i kdyz nemame zrovna 2 hardpady Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Wejn napsal:
Mno, kdyztak se to da zorganizovat u nas ...
i kdyz nemame zrovna 2 hardpady Wink


Dva hardy by nebyly ani tak, Bee ma jen jeden.
Ja jeste uplne nevim, jestli nejedu ve stredu pryc, takze kdyztak bych dala vedet az primo ve stredu.
Jinak samozrejme v uvahu padaji i jine dny Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Mno, my budeme delat ve ctvrtek takovou malinkatou "movie night" (pricemz predtim si chteli clovickove vyzkouset DDR) ... a myslim, ze se sem jeste par lidi vejde Wink

Toz jesli se chcete pridat a neodradi vas, ze to budou krom nas spis postarsi lidickove (30-40) ... a ze to mozna nebude az tak uplne o DDR jako takovem.

Jinak klidne tu stredu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Co se me tyce, tak Pondeli - Patek tu bohuzel nejsem...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
Hi Wejne, ta Moovie Night co máte ve čtvrtek, co tam budete promítat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
Já bych byl velice rád kdyby to šlo zorganizovat někde ve středu... kdyby nebyly hard tak stačí softpady, ne? Smile
Ve čtvrtek na 50% nemůžu, mám asi sraz třídy po 10ti letech (aspoň pro mě, po 3. třídě jsem vypad Very Happy ), na 50% bude az v patek Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Mno, tak zatim to vypada, ze movie night bude ve ctvrtek, film bude "Annie Hall" od W. Allena (diky Tomovi) ... ale klidne se muzeme sejit na to DDR ve stredu Wink

Ja se v podstate nebranim nicemu Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

31.5.2006
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Toz chlapci a devcata, vypada to, ze dalsi stredecni slezina bude zase u nas.

Vzhledem k protivnym (passive-aggressive) sousedum musime ovsem skoncit v 22:00, takze zacatek bych videl tak kolem 18-19, coz vy na to?

Jeste tu padl navrh jit (jet) se pak podivat na ohnostroje, cemuz se nebranim ... a dokonce muzu prihodit i auto, pokud se nerozhodnu pit.

Nazory? Pripominky? A kdo z vas prijde?

Ja, Arien tu budeme na 100% (divne, ze? Laughing), Bee_Boo nejspis ... kdo dal?

Edit: jeste prijde Blanka (novacek Smile).


Naposledy upravil Wejn dne út, 30.květen 2006, 14:52, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
Já bohužel nemůžu, mám zítra nab(l)itej program, ale příští týden určitě přijdu!

===============

BTW: Kdyby se místo tradiční středy chodilo na DDR ve tradiční čtvrtek, bylo by to pro mě daleko lepší... Máte čtvrtky volný? Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Chmm, tak tedka jste me totalne rozpoltili. Vsecko asi rozhodne jednak pocasi a druhak to ze beru antibiotika. Jestlize nebude prset, pujdu asi na ohnostroj s par prateli. Jestli bude hnusne, nebo jestli se mi nebude chtit, pujdu si zahrat ddr, jenom to nemuzu moc prehanet.
Kazdopadne dam jeste zitra vedet, jak to spacham.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
lehký offtopic: Neznáte někoho kdo by si chtěl objednat nějaký softpady přez internet? Že bysme si rozdělili poštovný...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
TomParys napsal:
lehký offtopic: Neznáte někoho kdo by si chtěl objednat nějaký softpady přez internet? Že bysme si rozdělili poštovný...
Zrovinka tedka jeden ve foru "Softpady" Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
[Každou středu] - Brno
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 11 z 26  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)