DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Taneční
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Kirara napsal:
Vyborne. Stribro opet nezklamal. R-E-S-T-E-C-P

Kdyby vás zajímal můj názor: Je mi dvacet a stále zastávám názor, že taneční by pro mě byli zbytečnější než 4 roky strávené na průmyslové škole elektrotechnické v domění, že se dozvím něco o počítačích. Nejsem příliš společenský typ, imho hodit někoho do vody s úmyslem naučit ho plavat, není ten nejlepší způsob. Ze společenského oblečení a zmíněné upjatosti mám osypky (věřte že koncertů a podobných už jsem absolvoval více než by bylo zdrávo). Co se týče tance, v podobě v jaké je v takovýchto pochybných institucích vyučován, ten by mě v konečném výsledku umožnil pouze takovéto upjaté prostory navštěvovat, což není věc o kterou bych zrovna stál. K tomu mnoho známých tvrdí, že v době kdy dostali první příležitost získané znalosti vyzkoušet už stejně nic neuměli.
Je možné, že se pletu a že mi taková věc skutečně k něčemu v budoucnu bude. Ale o tanci se říká, že nikdy není pozdě začít a tak až taková záminka přijde nebráním se představě, že bych přecijen do tanečních šel. Zatím na tom neshledávám nic užitečného.


no jak jsem tu uz jednou rikal, tak me se do tanecnich taky nechtelo a taky jsem to povazoval za zbytecnou vec...no co dodat ted....divil by ses, jak me to chytlo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Ja klasicke tanecni take protrpel, ale nyni se hodlam zapsat na historicke tance Wink
A byt tehda jsem tomu neveril, hodilo se mi to na par plesech spoluzaku a znamych, kam jsem tehda neveril, ze bych nekdy chtel pachnout. Ale naskytly se okolnosti, ze ano. Kroky niceho jsem si nepamatoval - a ani nehodlal porad opakovat to same - ale nejaky zaklad chovani pri podobnych prilezitostech to dalo, a nelituju toho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
[quote="Yzergin"]
Kirara napsal:
Vyborne. Stribro opet nezklamal. R-E-S-T-E-C-P

Kdyby vás zajímal můj názor: Je mi dvacet a stále zastávám názor, že taneční by pro mě byli zbytečnější než 4 roky strávené na průmyslové škole elektrotechnické v domění, že se dozvím něco o počítačích. Nejsem příliš společenský typ, imho hodit někoho do vody s úmyslem naučit ho plavat, není ten nejlepší způsob. Ze společenského oblečení a zmíněné upjatosti mám osypky (věřte že koncertů a podobných už jsem absolvoval více než by bylo zdrávo). Co se týče tance, v podobě v jaké je v takovýchto pochybných institucích vyučován, ten by mě v konečném výsledku umožnil pouze takovéto upjaté prostory navštěvovat, což není věc o kterou bych zrovna stál. K tomu mnoho známých tvrdí, že v době kdy dostali první příležitost získané znalosti vyzkoušet už stejně nic neuměli.
Je možné, že se pletu a že mi taková věc skutečně k něčemu v budoucnu bude. Ale o tanci se říká, že nikdy není pozdě začít a tak až taková záminka přijde nebráním se představě, že bych přecijen do tanečních šel. Zatím na tom neshledávám nic užitečného.


Pokud chces zustat cely zivot u kompu tak ti staci prumyslovka:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
vy to teda resite, ja mam za sebou uz lekce tri a taky stolovani (to byla sranda nejvetsi) a pomalu se zacinam pripravovat na prvni prodlouzenou. Musim se priznat, ze se celkem divim ze mi to jde (teda az na dzajv, ten bych zrusila ihned Mad ) od nas teda chodi cela trida a vlastne skoro vsichni lidi z ostatnich druhaku na skole, tze o to je to vetsi psin. Nj, vyhoda mensich mest Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Lolita napsal:
jee tanecni s kloudem, do toho bych docela i sel, akorat abych sem se chtel naucil quickstep, to nevim jestli se tam uci


Fiiha, co ty ? Jeste tam porad par mist je:)

Jinak teda koho jsme Seqoy,ja a Sheila dotahli:

Cloud
Seqoy
Sheila
Dimitrion
Sniper
Wizard (Sniperuv bratr)
Anakreon
Had
(Arucard ?)- narazil jsem na nej v tomhle topicu
Akira (moje sestra)

zapomel jsem na nekoho ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
confused já ci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý wavecry
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Cloud napsal:

(Arucard ?)- narazil jsem na nej v tomhle topicu

NE, Arucard nejde
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
heh, do tanecnich sem chodil 4 roky, DDR oproti tomu hadr Razz

Zavodni jsem zkousel, ale to uz na me bylo moc - holt nejsem sermirskej typ Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Takze uz ziiiitraaaaaa. Kdo se tesi ?Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
(nehlaste se vsichni) ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Had DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.05.2006
Příspěvky: 57
Citovat
Já já se těším až si nabiji ústa a nebudu moct do školy.. Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HadOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak jo pro ty co jesste nezaslechli. Sraz je v 17:30 na Andelu (v metru).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Had napsal:
Já já se těším až si nabiji ústa a nebudu moct do školy.. Twisted Evil

Nechci ti kazit radost, ale to myslím, že nehrozí. Jestli tam jdeš kvůli tomu budeš asi zklamaný ^^;

No jinak je to vaše volba, tak vám přeji ať se vám tam alespoň líbí, vy tanečníci Wink
(tak mě napadá taková evilní myšlenka jít si vás v 17:30 na Anděl vyfotit XD ... materiálů pro vydírání není nikdy dost)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Skoda ze mam od 1730 stredovek. Taky bych zasel Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Evilni myslenka je dobra... asi ji zrealizuju Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Taneční
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 7 z 14  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)