DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 25.-28.10.2007 Festival Fantazie Speciál, Chotěboř
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
žába - žába - žába ....

(nj, proste situacni.. .ale dobry)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
trilenid DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 07.09.2005
Příspěvky: 9
Bydliště: Pohoří 20, dobruška 518 01
Citovat
Ja si teda camcon a cely FFs uzil, vzivote jsem nenakopiroval 930GB za tak kratkou dobu^^

ad ŽÁBA... no... ta jedna pěkná zrzka fotila žábování, jen netuším jak se jmenovala...


Ten cool-fotbal

Já: a jak se to ovlada?
X: *vysvetli*
Já: he??? *krom šipek nepochopil*

tak jsem si zahral z Yzim... 3:0 pro mě
Já: a výsvětlí mi už někdo jak se to konečně ovláda

Yzi se tváril velice zvlástne, ale já fakt pouzival metodu, cim vic cudliku za minutu zmacnes, tim lip pro tebe
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele trilenidOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
no sem až včera na ekonomce zjistil že jsem pořád žába laugh laugh laugh
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
xsoft napsal:
(nj, proste situacni.. .ale dobry)

To mi povídej... já na bratra ustavičně kvákám a on, chudák, nechápe proč. Ale už to odeznívá Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Poděkování za FFS 2007
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
Za organizátory Festivalu fantazie 2007 bych chtěl poděkovat Xsoftovi za to, že se ujal osiřelého DDR na festivalech fantazie, pomohl nám s instalací počítačů potřebných pro DDR a pak také zorganizoval turnaj. Za velmi úspěšné předvedení herní konzole Wii také může Xsoft ( všichni co nepřijeli, přišli o noční hraní s promítáním obrazu pomocí projektoru na zeď). Díky Honzo.

A ještě jedno poděkování Trinovi za zapůjčení padů. Doufám, že tato prezentace pomůže v rozběhnutí prodeje. Díky Martine.

Tomáš Bačkovský

PS: Myslím si, že prostorný větraný vestibul sportovní haly, kde byl speciálně pro FFS položen koberec není špatné místo pro DDR. Navíc kolem tohoto místa projde za den velká část účastníků FFS. (pro starší pamatujete, kde bývalo umístěno DDR na Pragoconech?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Za sebe Xsoftovi taky děkuju, že to s námi šílenci vydržel Smile Wii bylo úžasné, měla jsem to v ruce poprvé a doufám, že ne naposled. Příště snad zůstane moje tenisové čelo ušetřené toho povedeného bratříčka Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Poděkování za FFS 2007
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Spider napsal:
prostorný větraný vestibul

To byl dar z nebes, že tam chodili lidi a nesli špetku čerstvého vzduchu. Po pár hodinách na DDR začne být tak trochu horko Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Poděkování za FFS 2007
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Spider napsal:
(pro starší pamatujete, kde bývalo umístěno DDR na Pragoconech?)

Jo, pamatujeme. Bylo na siroke prostorne chodbe, nebylo u zachodu a prezentace mohla byt ve tride. Mmmmm, to byly casy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
I kdyz je pravda, ze nahore bylo po delsim case celkem horko. Memi kompy, tam jely XboXy, kompy, DDR a Wii. Sem tam otevrit okno by neuskodilo .. ale nastesti to se tykalo spise mistnosti (PC, XboX) nez chodby (DDR, Wii), tak to celkem slo.

Navic to bylo separovane od ostatnich mistnosti, takze jsme se navzajem nerusili.
Chtel bych podekovat i hracum, co se na Wii a DDR vyblbli - aspon nebylo tahani techniky zbytecne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
DDR je jasné, jen je škoda, že jsem to Wii nenašla dřív. Celou tu dobu jsem skákala dole u vchodu do sportovky, teprve poslední den jsem skočila nahoru, kde jsem to objevila.

Mimochodem, Xsofte, jsi to ty, kdo tam měl bratříčka? Jestli jo, tak že pozdravuju a v létě dáme další kolo odvety Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jestli myslis toho maleho Harry Pottera, co porad okupoval Wiicko, tak to muj bratr nebyl (muj je jen o 2 roky mladsi nez ja Wink).

Jeste me napadla jedna vec (myslim ze to bylo s Yzim nebo Trillem), jak se zeptal kolik je hodin, ja se koukl na hodinky (ktere byly schovany pod rukavem - takze cas nebyl videt) a onen cas mu rekl. (vtip byl v tom, ze byl predemnou pocitac a v rohu byly hodiny taky).

No ony obecne hodinky se screensaverem jsem vtipny co Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ovce v latexu?
http://www.mobilmania.cz/default.aspx?server=1&section=4&article=1117064
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Fotky ze specialu
http://www.molik.go.cz/Foto/FFS07

Vim ze jich neni moc, ale znicila jsem kartu ve fotaku bohuzel
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
molik napsal:
Fotky ze specialu
http://www.molik.go.cz/Foto/FFS07
Vim ze jich neni moc, ale znicila jsem kartu ve fotaku bohuzel

To je vážně škoda, jak těch fotek, tak té karty. I tak dík aspoň za těch pár fotek. Jakmile se dostanu k Randalfovým (ten sice nenafotil moc DDR, ale zato bude mít stovky z programů, na kterých jsme kvůli DDR nebyli:-) ), hodím sem na ně odkaz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
sakrys zase na jedne fotce jsem...chjo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
25.-28.10.2007 Festival Fantazie Speciál, Chotěboř
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 6 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)