DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Web-Gamesy (webove strategie)
Web-Gamesy (webove strategie)
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hrajete nejakou WebGamesku nebo o nejake vite?
Podelte se s nama o vase zkusenosti, treba pak muzeme i dohromady nejakou zaparit .. .

---

Na koleji jsem hral 2-3 epochy na http://webgame.cz/
Ted koukam ze je na Nyxu reklama na http://www.stargate-game.cz/promo/ (taky zajimave).

Par dalsich lidi pari na Atlasu, par lidi Startrek .. a co vy? (btw, v soucasne dobe nic podobneho nehraji, dohral jsem jednu 2 mescni s obchodovanim na burze s akciema .. zajimava vec, da se taky zopakovat).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ja som zacal kedysi davno na webgame,
potom som presiel na B5 game
nedavno som si skusil travian
nejak som ale nikdy nevydrzal prilis dlho pri niecom takom a vzdy sa mi to zunovalo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Hraju Travian uz nekolik mesicu na s7 a s10.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
ja hral par veku Dunu Online a tez travian, jinak nic moc co by mi utkvelo v pameti
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
ja hral kdysi RedDragon2 za GoldenAxe. Mam z toho zafixovane probdele noci (cekani na pulnocni prepocet) a vysoky ucet za dial-up. Pak Alpaka napsal webgame, tak jsem chvili hral, ale nejak me to nechytlo. Ted jsem cca mesic hral travian, ale nervoval jsem se u toho tak, ze jsem toho radsi nechal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nechcete poradit ? Smile

Ja jsem se po velke pauze hrani onlinovek nechala premluvit k NaRu
(cerstve, jsem tam asi 4 dny)

Takove vesmirne strategicke farmareni, nebo vesmirne strategicke valceni. Podle toho, co si kdo vybere.
Zatim muzu ricrt, ze maji pekny pribeh a vubec cele povidani kolem planet, surovin i jednotek a tak a na flash
misty i peknou grafiku. Myslenkou nejsou nijak originalni, ale za to vyvazuji par nedostatku jinych her. Jsem na
farmarskem serveru a docela me mile prekvapilo, ze i pro "obycejne mirumilovce" maji celkem napadite ukoly,
ktere se hodnoti a boduji (vyplaceji). Ukoly jsou vsakjen na par dni, ten kdo by si chtel kliknout treba jen
jednou tydne, ten ma asi smulu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Ja kdyz je cas tak hraju z tech web-based traviana. Driv na S5, tedka na S12
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
ja hraju travian (s6), knightfight a monstersgame Smile proste nemam v praci co delat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
MonstersGame jsem hrála chvíli a pak mě to přestalo bavit... KnightFight ještě hraju, tam máme prima fungující guildu a je to docela sranda
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Dunu online ted hraju přes 5 let v kuse laugh pimp jjinak sem vsechno ostatni hral max par tydnu v kuse, ted posledni cca mesic dost parim Urban rival ale to je spis internetova karetni hra
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
nemate tady nekdo bite fight ucet cca lvl20 ktereho byste se chteli za symbolickou cenu zbavit?
jeden kamarad by rad hral...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Web-Gamesy (webove strategie)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)