DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Návody na výrobu vlastního hardpadu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
peca DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.11.2007
Příspěvky: 4
Citovat
OK, fotky mam, jdu je nejak skonsolidovat a vystavit. Celkem mi vyroba jednoho padu zabrala asi 8 hodin. Cekal jsem tak 4 az 6. Dost se na tom asi podepsalo i to, ze jsem nemel pilku ani frezku. Hodne veci jsem pomerne dukladne rozmyslel, nez jsem pokracoval dal.

Ty fotky nebudou uplne hned, chci je trochu upravit pro web a dopsat nejake komentare.

EDIT: Nevim, kdy stihnu nachystat fotky a další popis, v pátek mam zkoušku z regionalistiky a v neděli matematiku, takže se v týdnu budu šrotit.

Poznámka k hmotnosti: Fakt rozvažte improvizaci materiálu. Podlahová deska 16 mm místo dřevotřísky 12 mm a kontakty 1 mm místo 0.55 mm se na celkové hmotnosti značně podepsali. Mám co dělat, abych to sám zved ze země a na přenášení je to taky hodně těžký. Budu muset koupit a přidělat nějaka madla, jinak se s tím fakt blbě manipulovat. Zvážím přesně kolik to má kilo, hned jak budu mít čas. :-/

Když se to osvědčí, tak asi udělam nový, hodně odlehčený a tyhle zkusím prodat, ale to je hudba budoucnosti.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele pecaOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Novější verze DDR padu
VW DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.02.2006
Příspěvky: 4
Citovat
K původní verzi z http://www.wagnerovi.cz/view.php?nazevclanku=&cisloclanku=2006021601
jsem nyní doplnil novější k právě dokončenému padu - je tam pár vychytávek, kterými se původní osvědčená konstrukce mírně upravila. http://www.wagnerovi.cz/view.php?nazevclanku=ddr-hardpad-%96-verze-ii&cisloclanku=2008050002
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele VWOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Návody na výrobu vlastního hardpadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 10 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)