DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Valna hromada 8. - 1.5.2007 (13:00)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Mne osobne take McDonald vadi, ale nic jsem nenapsala, protoze jsem sama nevymyslela zadnou zalozni variantu, tak jsem nechtela, aby to pusobilo jako nejaka bezpredmetna kritika.
Xsofte, ted uz jsem fakt zmatena a nerozumim, bude zazrak, jestli se mi na tu VH podari vubec dorazit spravne. Nejdriv si mluvil o McDonaldu, ted o Ladronce...co to teda znamena ?

Aha, moje chyba, mela jsem zafixovano puvodni od 12.


Naposledy upravil Seqoy dne st, 30.duben 2008, 20:34, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
nn, uz minimalne tri tydny to je od jedny
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ne, v poradku.

Od 1.4. (mesic predem) tu byla informace, ze je to prozatimne v McDonaldu od 12:00 dokud se nevybere nejake lepsi misto.
Od 24.4. (tyden predem), se to zmenilo na to, co je tam ted. Tj. za sucha - Ladronka, za deste - McDonald. Cas se posunul na zaklade komentaru na 13:00.

Protoze prsi/neprsi muze byt nekdy celkem relativni pojem, tak to udelame asi takhle. V 11:00 kouknu na Palmovce z okna. Pokud bude prset, plati moznost pro dest, pokud prset nebude, plati sucha. Kdyz nam zacne prset mezitim, minutu pred zacatkem VH nebo minutu od konce VH, tak nas to muze maximalne stvat, ale uz s tim nic neudelame. Nejaky cas se na misto jede.
Napisu to pro jistotu i sem na foru (okolo 11h), a jestli chcete, dejte mi vedet a poslu vam SMS jaka varianta dle pocasi plati.

Staci takto?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Podepsáno. Užijte hromadu a pozdravujte nového místopředsedu8)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Je 11:00. Venku hezky, na silnici sucho a zadny tmavy mracek nevidim - plati plan pro sucho (tj. Ladronka)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Valna hromada 8. - 1.5.2007 (13:00)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)