DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Impact vs Deluxe 3in1 V2.5 HardFoam

Ktery pad je lepsi pro zacatecnika?
Impact Dance Pad
100%
 100%  [ 9 ]
Deluxe DP 3in1 V2.5 HardFoam
0%
 0%  [ 0 ]
Nejaky jiny
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 9

Impact vs Deluxe 3in1 V2.5 HardFoam
rokulka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 20.05.2009
Příspěvky: 5
Citovat
zdravim,

chtel bych vas pozadat o radu:

jeste jsem nikdy nedancepadoval, takze jsem uplny novacek, ale chtel bych si koupit dance pad a zkusit to. na rare-items.cz vybiram mezi Impact Dance Pad a Deluxe Dance Pad 3in1 V2.5 HardFoam

ktery byste mi doporucili vy? nebo nejaky uplne jiny?

cena je podobna, mne osobne pripada lepsi nejaky pad z vyplni. jednak to asi bude zdravejsi (mensi narazy), dale to bude min rusit sousedy... a navic jsem koukal na videu, ze ten impact se trosku divne krouti. jeste aby u toho clovek zakopnul nebo ukloznul .-)

na druhou stranu jsem se zde nekde docetl, ze kvalita deluxe padu je nizka. tak nevim. zkousel jsem projit starsi diskuzi, ale moc jsem toho nenasel .-(

predem vam vsem dekuju za rady

ps: dovolil jsem si to jeste shrnout do ankety Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele rokulkaOdeslat soukromou zprávu
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Impact je rozhodně kvalitnější a trvanlivější. Pokud jsou za stejnou cenu, tak pro mě by to byla jednoznačná volba. Má vystužené šipky, takže přecejen tam nějaké to tvé vytoužené "odpružení" je a osobně se mi na něm skáče mnohem líp, než na nějakém padu s výplní (i když uznávám, že ten pad s výplní, na který jsem si měla možnost stoupnout, byl už v dost pofidérním stavu.. Laughing )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
rokulka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 20.05.2009
Příspěvky: 5
Citovat
diky

a podle hlasovani to vetsina lidi vidi stejne... takze impact it is! Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele rokulkaOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Impact vs Deluxe 3in1 V2.5 HardFoam
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)