DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Seznameni hracu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Rin: Měl bych pro tebe fotku hodnou uveřejněníSmile (Samozřejmě tvojíSmile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Bee_Boo desu, dozo yoroshiku.
Je mi skorouz 22 (starec a more), bytem Novy Malin (Sumperk), prechodne oblacno obcas Brno, rika se ze studuju VUT, k DDRku jsem se dostal uz daaavno ale aktivne posledich par mesicu.
Joo a takhle vypadam s kytarou, horeckou a po ctyrech hodinach hopsani Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Me rikaji Binarek a jsem z Havirova... Bydlim vsak na koleji v Praze... Je mi 19 let a poprve jsem na DDRku stal na stavbe hardpadu (ktere jsem si hned dva postavil ^_^)
Tady je moje (ponekud nekvalitni) fotka, jak poprve hopsam na DDR (tusim, ze to bylo na song Jubei Chan na light):
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
1001101 napsal:
Me rikaji Binarek a jsem z Havirova... Bydlim vsak na koleji v Praze... Je mi 19 let a poprve jsem na DDRku stal na stavbe hardpadu (ktere jsem si hned dva postavil ^_^)
Tady je moje (ponekud nekvalitni) fotka, jak poprve hopsam na DDR (tusim, ze to bylo na song Jubei Chan na light):

jsem to fotil mobilem.. na to je to jeste dobry ^___^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Vzdyt ja si nestezuju ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak teda ja jsem will, wai, kami_katze a posledni dobou jsem prej i ed Laughing .....
jsem z Liberce (kdo porad nevi kde to je, tak vezte ze tam teprve pred nedavnem slezl snih Laughing Laughing Laughing ) je mi patnact a na obcance mam napsano Jana (tak mi ale rikaj uz jen profesori, takze na to neslysim Cool
o DDR jsem vedela uz driv, lec dokud jsem ho poprvy nevidela a nezkusila tak jsem to nechapala, ovsem jak jsem to zkusila tak me to chytlo a uz nepustilo Twisted Evil mmch ono poprvy bylo ted na animefestu Rolling Eyes takze aktivne se hopsani venuju asi dva tydny a to jeste bez padu (ten mam ale uz objednanej) a jsem na to desny tele Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
will napsal:
tak teda ja jsem will, wai, kami_katze a posledni dobou jsem prej i ed Laughing .....
jsem z Liberce (kdo porad nevi kde to je, tak vezte ze tam teprve pred nedavnem slezl snih Laughing Laughing Laughing ) je mi patnact a na obcance mam napsano Jana (tak mi ale rikaj uz jen profesori, takze na to neslysim Cool
o DDR jsem vedela uz driv, lec dokud jsem ho poprvy nevidela a nezkusila tak jsem to nechapala, ovsem jak jsem to zkusila tak me to chytlo a uz nepustilo Twisted Evil mmch ono poprvy bylo ted na animefestu Rolling Eyes takze aktivne se hopsani venuju asi dva tydny a to jeste bez padu (ten mam ale uz objednanej) a jsem na to desny tele Laughing Laughing Laughing

jee nazdarek ^_^ tak sis sem taky nasla cestu.. vitej na foru ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak fine, já se taky představím =) Jmenuji se... no to neni důležitý, slyším prakticky stejně jen na Sheilu Laughing Jsem ještě špunt (teď mi bude teprve 14) a DDR se věnuju... Dva měsíce? To bude přesněji vědět Molík, tipuju :wink: A bydlím v Praze... takovej kraj světa, jestli to tam znáte Laughing
Jinka doufám, že se na nějakým srazíku taky objevím, protože na Avalcon nepojedu :cry:
Fotečky nemám, ale možná budou.... stejně není o co stát... jsem prostě obyčejný DDR závislák Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Sheila napsal:
Jsem ještě špunt (teď mi bude teprve 14) a DDR se věnuju... Dva měsíce? To bude přesněji vědět Molík, tipuju :wink:
Jinka doufám, že se na nějakým srazíku taky objevím, protože na Avalcon nepojedu :cry:


mno ten tvuj vek by ospravedlnoval tu tvoji desivou soutezivost Cool
jinak s tim FF te celkem lituju...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Soutěživost? Je to většinou otázka cti... Navíc to, že někdo tu skladbu dal znamená, že to jde uťapat a z toho vyplývá, že při troše snahy se mi to musí povést taky =)) (nemluvím o skladbách co skáče S'Tsung a Xsoft, myslím ty "normální")
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
sheila: no jak si mozna vsimas jsou zde i jini velmi dobri hraci. Jako je cloud, trin a ja nevim kdo jeste. ty nas taky urcite brzo dozenes.
ad soutezivost: celkove tvoje prispevky vyznivaji trochu provokativne. ale to je asi tim vekem. takze to je ok. Nevim co se to deje ale ta mlada spolecnost speje hrozne divnym smerem (nejsem zrovna nejstarsi...je mi celkem malo..ale jsem dost vsimava osoba a mam zatracene dobrou pamet...-_-.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Takže nám FF skončil a IMHO se sem přijde podívat pár lidí.

Tudíž sem dávám příspěvek, ať je tenhle topic pěkně nahoře Very Happy
Ještě bych doporučil založit nějaký topic typu "Dotazy k FF", stejně jako to má letošní PGC..

Jo a mohlo by se to tu možná trošku promazat, ale to je jenom můj názor
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

hawkzn DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.12.2004
Příspěvky: 4
Citovat
No, Jmenuji se Honza, i-netová přezdívka Hawkzn (bohužel je to brutalně nevyslovitelé, ale když ono už je to všude...)
Jsem ze Znojma a DDR znám od pohledu 2 roky.
Na padech ale zběsile ťapu s přestávkami (njn olympiáda, matura a kdo ví co ještě...) teprve asi 4 měsíce.
Co se fota týče tak jsem se nechal inspirovat Martinem v zombie tématice. Moje maličkost je ten obličej co má více červená očka.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hawkznOdeslat soukromou zprávuICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Ahoooj!!!

Příběh jako z telenovely: To si takhle jednou jedu na lanparty a po dvou dnech to tam začne stát za prd a tak se to začne rozpouštet. No a dva kámoši začali mlít něco ve smyslu, že v Chotíbce je nějakej festival fantazie a že tam prej maj něco na co se šlape do hudby a prej je to hrozná prdel a sou tam lidi co na tom dělaj psí kusy. Nějak mě to nenadchlo, ale na druhou stranu cokoliv je lepší než sedět doma, a navíc - vidět toho konkrétního kámoše jak dělá něco do rytmu mi přišlo nepředstavitelný. Tak sme se sbalili a jeli.

No, párkrát sem si zaťapkal(vůbec sem si to nedával Smile a zbytek je jasnej - kdo to zkusí neodolá Smile Dneska jsem dodělal svůj hardpad.

A tak přišel na svět další DDR fanda.

Od Září/Října budu chodit do Brna na školu, bydlíte/studujete tam někdo ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jenda: ja tam studuju a nemam kde bydlet Very Happy nemas misto na koleji na zemi? Wink kdyztak tam budeme pachat psi kusy Very Happy (v brne, ne u tebe na koleji ^^; )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seznameni hracu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)