DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 3DDX není mrtvé
3DDX není mrtvé
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hodim sem to, co jsem napsal na Nyx at se muze vyjadrit i zbytek lidi.
Dneska jsem sehnal 30 songu na 3DDX (ale asi z nejaky korejsky verze). Ale neva, protoze tam je:
* Tarzan Boy
* Bang Bang Baby
* Mambo No 5
* Puck
* Living la vida loca
* maria
.. prevadim je do StepManie a uz jsem mozna vymyslel jak udelat aby sli ruce Smile Genialni a jednoduchy princip. Proste misto rukou budou ... miny. Mina vam leti treba pres levou sipku, tak proste mavnete levou rukou (nohy jsou ve stredu). Jednoduchy a ucinny. Soubor s sipkama neni, takze delam vlastni z toho co si pamatuju. Zatim je hotova Maria a zacinam makat na La Vive.

Dale .. mam i videa z 3DDXka. Oficialni, tj. ne vlastni. Vsechno jsem nejak vydoloval z 2 roky zruseny stranky 3DDX. Info a obrazky. . za moc nestoji, protoze korejsky neumim a obrazky zas tak good nejdou a spis se vazi na tu jinou (obycejnejsi / starsi / horsi) verzi 3DDKa.

No, to je prozatim vse. Pak muzu vysledek hodit do nejakyho SMZIPu at to testnete. Vic to asi rekne lidem, co na 3DDX stali. V songu to zatim mam vyreseny takhle:
begginner .. nic
easy + medium + hard .. jsou strojove vygenerovany sipky do hudby, tj nic moc.
edit (to je obtiznost) .. vlastni sipky, misto rukou jsou kratky holdy, takze je davate nohama
oni (challenge) .. to samy jen upraveny a pridany miny misto rukou.

Obtiznostne je vsechno docela stejny, takze moc nekoukejte kolik to ma tlapek nebo jestli je to hard Wink Ted jeste .. ehm .. je zajem abych v tom pokracoval ?!?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
makej dál
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Proč mám takový tušení že automatů 3DDX je na světě...mmt...asi čtyři kusy???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Chtel jsem ziskat kontakt na ty opravare, co PRY nekdy k 3DDX vyjizdni.. a zeptat se jestli neopravuji jena tanecni automaty a pripadne kde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No...nevim jestli by se dali sehnat opravři na tohle v ČR...pokud by teda měli být přímo od tý firmy co to dělá...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
hehe...od D-Techu sem nikdo nepachne...nemluve o tom, ze by neprijeli ani na druhou stranu koreje.

EDIT: teda od NGC nebo jak se teda jmenujou...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Budeme tu jednu šipku muset nějak zkousnout
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Gilhad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.08.2005
Příspěvky: 11
Citovat
Byl jsem dnes u Andela a bez problemu mi zapnuli hudbu a tlapil jsem na pravem padu a zdalo se mi, ze fungujou vsechny sipky.
Ale i kdyz jsem to jel na to nejjednodussi a zdalo se mi, ze to celkem davam, tak jsem se nikdy nedostal dal nez asi do 1/4 pisnicky a fail. Nahore mi od zacatku celkem mohutne kolisal takovy pruh, ktery kdyz dosel, tak jsem umrel. Je to v poradku, ze kolisa i kdyz jeste nahoru nedojela ani prvni sipka? Netusi nekdo, co delam blbe, ze me to takhle vyhazuje? (Stepmanii na hardpadu davam celkem v pohode i osmitlapky na hard, tady jsem mel dojem, ze vsechno az zoufale pomalu a moc casu, ale strasne rychle fail)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GilhadOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Gilhad: Ano senzory uz funguji (opravil czech ddr team). viz prvni topic.
Jinak k tomu kolisani. Zivoty 3DDX bere celkem pomalu (srovnano s PSX nebo arcade versions DDR). Kazdopadne ale senzory funguji jinak. Senzory na ruce a nohy kazdy reaguji jinak rychle a na to musis prijit. Me to ze zacatku delalo problemy. protoze jsem rukama byla moc rychla a nohama moc pomalu.
Ten pruh kolisa, ale zacinas s 50% zivota.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Gilhad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.08.2005
Příspěvky: 11
Citovat
To asi bude ono. Nekdy to zase vyzkousim a uvidim ...
(Dvojsipky ruka/noha jsem delal subjektivne naraz, to muze byt ten problem. Hlavne jsem se soustredil na ty nohy, takze asi ty ruce to nepozorovane kazily ... nejsem na ne zvykly a hlavne jsem je tolik asi nesledoval ...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GilhadOdeslat soukromou zprávu
3DDX není mrtvé
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)