DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

nene
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Pulda: Právě že sem našel nezremixovaný verze...Dimmu seu blekáč jako **** a je to skaldba 8 minut dlouhá a fakt je tam celá...taky se ale nedá dátSmile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No prave, to je bud anebo ... Bud zachovas skladbu a bude to pro nas smrtelniky nehratelny (lidi jako S'Tsung samozrejme nepocitam ^_^), nebo to prekopes, ale bude to vylozene jen DDR remix...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No, ja osobne mam rada vsechno mozne. Ale posloucham jen to co se nachazi na mem pocitaci. Coz je ted docela chuda sbirka. Mam tam japonsky pop, korejsky pop, cinsky. trochu thajske hudby. japonskou tradicni hudbu. pak nightwish, dragonforce a rhapsody. Smes od dj TAKy. a pak par giga skladeb s DDR.
Mam rada i instrumental techno. Neco pekneho..mam celkem rada psykosonik a juno reactor. ale spis si hledam jednotlive skladby. rada se divam/posloucham nemecke dema (snad vite o co go).
Jinak takovy NeoMax full version je proste nadhera. The Great Giana Sisters take. Tyhle dve caty jsou asi moje dve nejoblibenejsi skladby. Hned zatim je dalsi cata Awe of She (full version). Celkove soundrack z Guilty Gears je dobrej.
Takze asi tak...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
To je taky docela slusnej zaber Wink btw. kde jsi prisla k japonske tradicni muzice? ja to shanim a ono to nejak nikde neni Sad
I kdyz je pravda ze ted jsem se zase trochu omezil na OSTy z Anime. Smile ale i tam jsou gute veci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hledej. vetsinu jsem vyhrabala na DC++ ale jinak pak na jednom thajskem serveru japonske hudby. bohuzel uz nefunguje tak jak fungoval.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Asi jo, DC taky pouzivam, ale pomalu ho zacinam nesnaset, vetsinou funguju jako zdroj, a docela me dostalo kdyz po dvou dnech ve fronte na slot sem ho dostal a typek me kicknul ze se mu nelibi muj nick ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jj
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
S'Tsung: Nightwish sou super:-)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Nightwish je ultimatni muzika ^_^ Kdo nema na HDD komplet vsechny alba, mel by se stydet ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo, presne tak^_~. Kez by byl celej wishmaster pro DDR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Muzem napravit ^_^
(nebo treba muzem na Avalconu udelat nejaky workshop "Vytvareni stepchartu do DDR" ^_^)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
:-)
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
S'Tsung: Neříkej dvakrát než se do toho pustím...Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nightwish mi nahral clovicek co delal hardpady na Pragocou. Chtel prevest Moondance, tak jsem to tam zkusil a po kompilaci to ve 3/4 songu (hrani) spaldo. Ale pak jsem mu z domova poslal 3 co jsem nasel .. je to .. eh .. tohle:

* Dark Chest of Wonders
* Dreams of Sanity
* She Is My Sin
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Chmm, tak sem si rikala ze anketou tenhle board zas malicko rozhejbu a vidim ze jsme tematem uplne jinde Smile Ja posloucham vsechno mozne, jedine co opravdu nemuzu a nemuzu jsou dechovky... Nejvic se mi libi styl trance, nejlepe absolutne beze slov a pridavam se - Nightwish dobry :wink: Z DDR skladeb co si poustim jsou to napr. veci od ravenG, NAOKI a jejich mixy nebo ruzne japonske skladby.

No ale abych to tu zas vratila trosku zpet, dam sem dva screenshoty. Mela sem podezreni ze leva sipka jednoho z mych padu prestala fungovat, tak jsem sla testit. Asi to byla vlci mlha, protoze jinak bych neskocila tohle:



level easy Ale na 7 tlapek. Ty jednicky nastvou...



level medium Taky 7 tlapek tusim. Vlastne podruhe zatim skocene na tuhle obtiznost, tak nejak se predhanime jen v light verzi :wink:


... ale hlavne ze jsou oba pady v poradku :wink: :wink: :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Blantmen DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.01.2005
Příspěvky: 5
Citovat
Ahoj. Fakt povedená anketka, pěkně mě nachytala (zrovna jsem si natahal songy do winampu a pak jsem si přečetl otázku ^__^)
Hudba je supr každá, hlavně když se na ní dobře ťape ^___^
Z DDR songů jednoznačně vede RevenG!!! Very Happy
btw: Nebude nějaká akce? v Praze? Hrozně bych chtěl vidět český DDRkaře v akci ^__^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BlantmenOdeslat soukromou zprávu
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Congrats k tem sedmitlapkam o_O
Mam co dohanet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 9 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)