DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Stavění padů - jak to ten pad utáhne?
Stavění padů - jak to ten pad utáhne?
Glurak DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 19.08.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Citovat
I já chtěl mít pad, i když mi finance nepřály. Až jsem pak u sebe na skříni zahlédl 2 vhodné desky a hurá, hned jsem začal rýsovat.
JENŽE
To bych to nebyl já, abych v tom neviděl háček:
Takovej pad je napájenej čistě z datového portu v PC, že? Což je ale jen pár voltů (záleže na portu). A tak si tak říkám, že se to potřebuje protáhnout k GamePadu, skrz jeho tišťák a můj amatérsky spájený chumel drátů (jejichž celkovou délku jsem si spočet na cca 6m) na alobal a při dupnutí přejít na druhý a celou cestu ještě zpátky. Jak se na to tak dívám, tak to celé musí mít nezanedbatelný odpor a kdo ví, jestli tu zbylou trošku napětí dokáže HW GamePadu vůbec detekovat.
Zabýval se tu už někdo tímto problémem? Má někdo zkušenosti s postaveným padem, co nesnímá kvůli shitské elektronice?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GlurakOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Presunul jsem to do HardPadu, bo sem to patri.
Takze, k tve otazce, v podstate tam neni zadny vykon, tzn prenasi se pouze stavy sepnuto/vypnuto, na to abys tohle nejak pretizil bys musel mit kabely radove v kilometrech. Takze neni treba mit obavy. Odpor sice je ale proste to funguje Smile
Jo a ten odpor je zanedbatelny Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Stavění padů - jak to ten pad utáhne?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)