DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Zkus psat ty image takhle bez gvezdicek:
[*img]http://www.voyager.cz/ddr/screen010.jpg[/img*]
a jinak gratuluju k AAcku, btw, neboj se tech standardu, ja z nich mel hruzu, ale jinde se ty osminky nenaucis Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hypospray DDR portal
VIP
VIP

Založen: 05.01.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Diky moc! Smile

No, ten L Hot limit zatim na Standard nedam Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HyposprayOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak dneska jsem hodinku poskaloval, az jsem dosel do tusim 8th Mixu kde u nekterych nejsou jiny obtiznosti nez level challenge , tak jsem to zkusnul, a seznal jsem ze vice nez sedmitlapky nedavam Smile
tady jsou dva vysledky:
Dynamite Rave, na kterym sem byl ze zacatku uplne mimo, a tezko jsem se dostaval na nejakou slusnou uroven zivotu Very Happy

Matsuri Japan, jako ostatne vsecko od Re-Venge je uzasna, ale ty sady podivnych osminek nejsou dobry ...

Oboje jsem hral poprve a jen jednou, druhej pokus by me zabil Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
A co tapnout neco do prvniho tydne dubna mesice DDR ? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Grr, Csikos post na standart, small world na hard a supercalifragilistic na hard.

Nechápu proč to nezvládám

Ještě by to chtělo trénovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jj Smile
Me osobne tyhle skladby pripadaji snazsi nez Sakura@10.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
xsoft napsal:
Jj Smile
Me osobne tyhle skladby pripadaji snazsi nez Sakura@10.


souhlas
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kdo ví?
Asi to nestíhám (zajímavý je že tu sakuru stíhám)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Sakura je sakra rychla, ale sipky "osamocene", citelne a neni jich tolik.

Csikos post jich ma hodne a obcas necitelne, tak jako i supercali. I kdyz je to pomalejsi o neco.

Mozna.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Cloud: sakura je zwlastni, nerikam ze lehka, ale uz me prekvapily jine songy, s mnohem slabsim tapkovym hodnocenim ... spis bych rekl ze na sakure jsou takovy ty klasicky streamy stepu, a kdyz nekde jinde potkas nejaky podivny patterny kroku tak ses zmatenej ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tady máte moje dva výkony z dnešní ťapby Cool


hrál jsem pod molíkovým profilem


A tady už za sebe
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
STsung@gprs DDR portal
Anonymní

Citovat
Muj nazor. Sakura je urcite tezsi ten footer nez ty disneyovky ale zase je to asi nejlehci tenfooter z ofic. skladeb. Za to sakura je rychla a tudiz pro me prijatelnejsi ale ma mista ktere ji delaji tezsi. Jako slow downy a nektere step patterny. Supercali jsem malem full comboedla utekla mi jedna sipka...to znamena ze je pro me prece jenom snazsi a to jsem hrala na normalni rychlost.
-stsung
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
L HOT LIMIT na harda úspěšně pokořen na softpadu u Sheily kerou neznáte ale brzo poznáte...MUHEHEHEHEHe

CSIKOST POST na standart na C...MUHEHEHEH neska je dobrej den:-))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Jelizkoz tapu necely tyden (presne pet dni ) Very Happy tak mam setsakramentske problemy na standart - vetsinou kdyz to ma vic jak 5 tapek (neni 5 tapek jako 5 tapek Very Happy) Takze zkousim vsechny pisnicky stylem
projedu na B/C (ty jednodussi) - nechavam
nebo dam na D - ty si zkousim znovu day je na C, no pokazdy to nejde Smile
neprojedu - tyhle se snazim dat (vetsinou maji 5,6 tapek), ucim se na nich nektere zradnosti ve voltage Smile
Treba 3 az 5 skoku za sebou davam (Kick the Can), ted jsem pokoril i Art of War I. cast (kde jsou celkem dlouhy pasaze..), ale kdyz to konci treba skokem na 2 nohy (nebo na freeze v horsim pripade) tak se nechytam
Taky mam problem s trojskokama (voltage) kde se fakt hodne meni smery - treba Captain Jack
No, kazdopadne mensi obtiznosti nez standart se snazim vyhnout.. teda az na Sakuru (za B)
K
No a nakonec jeden screen jako dukaz ze se neflakam Very Happy
http://filipsan.hofyland.cz/Foto/Score/screen00011.jpg

Treba vam to muze prijit smesny, ale ja tuhle pisnicku povazuju za celkem tezkou, protoze se tam moc neopakujou skakaci vzory Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Me to neprijde smesny, ja sem po tydnu byl schopen dat 4tlapky na A je 5tlapky mi delaly neuveritelny problemy.
Btw. na nauceni po sobe jdoucich skoku je super One Two, ale nevim od koho to je, ani ve kterym mixu nebo kde ... zkusim pohledat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 14 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)