DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR Tour 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Další

Pojedu do Ostravy
Jasneeee
28%
 28%  [ 4 ]
Mozna jo
7%
 7%  [ 1 ]
Asi ne
14%
 14%  [ 2 ]
Nepojedu
50%
 50%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 14

Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
macek napsal:
Marty: Me se libi (a budu asi objednavat) tenhle POWERBALL - http://www.nejlepsiceny.cz/hokejove-powerbally/powerball-250-hz-pro.html

Jinak musim rict ze to bylo opravdu super. Necekal jsem takovy uspech EyeToy - priste muzu vzit taky pokud by byl zajem Wink
Munchkin FU byla docela sranda - asi to objednam - donuti me to zase se neco priucit anglicky. Jinak urcite koupim i BANG a kravy (nezapomenu nikdy na Martyho hlasku ze ma 15 krávů - to me docela dostalo - MARTY RULEZZ Laughing )

Doufam ze se dostanu i do Brna ...


Jo bylo to fajny, akorat Trin to trosku zalomil Very Happy i kdyz je fak ze ja u Bangu taky moc nemyslela:D porad sem strilela:D
Karty beru vsecky co sme hrali i ty noo, jak se to menovalo Libreto tusim? Mackini, heh to sem se ze zacatku asi ani nesnazila pochopit-heh teda mi to neslo pochopit asi i proto, ze to bylo anglicky Laughing

Jinak Sushi bylo moooccc goood a lituju toho kdo tam nespal Cool bylo to fak vyborny, hlavne rani cinska polivka a projev srkani:D
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Královéhradecký DDR CUP 2007

Japonský nádobíčko je zbaleno, foťák a počítač taky. Teď už se jenom čeká na Saavika, pač zase zaspalJ
Macek a spol jsou už na místě a bombardují nás jedním telefonátem za druhým..J
Cinkající výprava se vydala na cestu. Proč zrovna cinkající? Moje nová sada japonskýho nádobíčka se pěkně vrtěla v krabici.. Very Happy
První kdo nás vítal byl Macek. Po chvilce dorazila Scarlet s Ravim a v dálce už zářili Molik, Marty, Trin, Rin a Yzi oběšeni padama:D
Radka, která nám zapůjčila klubovnu se ještě pokoušela uklidit, ale potom, co se tady rozhlížím si myslím, že to vlastně vůbec nemělo cenu Very Happy že?
Sniper, Robot, Wolf, Jenda a spol už jsou tady a může se začít:ú)
Tak kdo tady je na beginnera? No byli jsme zatím 4 a tak sem teda usoudila že se musíme napsat dvakrát, abychom mohli skákat a bylo nás dopočtuJ
Po hodně složitým turnaji byli známi výsledky a ty byli takto: 3.Robot, 2.Wolf a 1.Boroofka (Nechci se vytahovat, ale bylo jasny ze vyhraje Hredečák, protože sme se dohodli, ze budeme hájit čest HradceJ)
Při polední pauze jsme si vyzkoušeli Mackovi hardy a jeho skvělou televizní hru – „Aj toj“J
Nejdřív se zkoušelo mytí oken-Rin to zkoušela vlasama, Sniper celym tělem, Robot použil hadr (svůj svetr) a Trin jen tak ručo stručo…ani vlastně nevím, kdo vyhrál ale sranda to byla..Potom se dělali závody mistra kuchaře a Kung fu.
„Haló, nezapomeňte se napsat na Funny turnaj..“ obvolávala Molik.. I když nás bylo o jednoho víc než na beginneroj (Cool dalo se to zmáknout.. (Ostatní se nezúčastnili a pár jich odešlo do čajky za animákama).
Nejdřív jsme měli za úkol hopsat o jedné noze a tu druhou si držet (Plameňák) – žádná sranda to vám povídám. Potom jsme si dali zvyšující se bpm s každou šipečkou – Delta Max.
Jako třetí byly lepivé mini-nakonec se počítali ty zaduplýVery Happy Magic dance proti počítači a nakonec double.
Po vyhlášení výsledků (3.Marty, 2.Boroofka, 1.Sniper) a velkém focení šel někdo hrát deskovky, jiní jen tak kecali a sledovali jak si to dává S´tung, která taky dorazila na večír s partičkou. Marty se vydal se svým hrncem od Ety vařit rýži na Sushi a sledovat Molíka, jak se to vlastně dělá. Já sem tam samozřejmě nesměla chybětJ
Nakonec jsme se s pár lidičkama rozloučili a šli s Trinem a Martym dodělávat Sushi. Vytáhla jsem nádobíčko a hnedka jsme na něj narovnali papání, našli konvičku a nenápadně vyslaly Trina vedle do klubovny pro nějakej čajík (no nemyslete si že jsme kradly-já jim tam za to nechala dvě čínský polívky:D)
Začali jsme servírovat a Ravi se Scarlet se rozhodli, že radši půjdou do Mekáče. Jenom Jenda nás pořád popoháněl, že strašně spěchá na vlak, a tak jsme se pustily do stolování. Nejdřív se spousta lidiček muselo naučit držet hůlky a mohlo se papatJ Yzi se radši držel zpátky a pošušňával si na paprice s oregánem-joo, jednou si dal nevině vypadající kousek rejže až po rozkousání zjistil, že je tam zabalenej losos – nazvaly jsme to Kindr-sushi:D
„Mekáčové“ jak jsme je s Mártym nazvali, se vedle snažili skákat, ale rušilo to naši Japonskou seanci a tak jsme je přesunuli vedle do klubovny.
Trin vytáhl Munchkin Fu a s Yzim nám začali vysvětlovat postup hry…Moc jsem to nepochopila, tedy ani sem se moc nesnažila, protože moje angličtina je pomalu na bodu nulaJ Nakonec asi po dvou hoďkách hry sem to konečně zakončila…
„Nedáme Ligretto?“ – taky dobrá hra, ale bohužel jen pro čtyři hráče, takže Macek jen koukal jak se „bijem“. Pak jsme vytáhli krávy-6. bere, u týhle hry vlastně vznikla z Mártyho úst hláška: „12 krávů“Very Happy
Heh abych nezapoměla, po celej turnaj se tu pár lidí snažilo bojovat s Trinovým Powerballkem-taky od toho mam dva „cucáky“ na pravý ruce-no jo jsem to zkoušela jako Trin roztočit o ruku Very Happy
U hry Bang jsem sice skoro spala, ale neušlo mi Martyho vítězství nad šerifem-Mackem..
Asi kolem pátý jsme se vydaly do hajan..nebejt ráno kamaráda a jeho telefonátu, tak spíme do teď Very Happy nee, dělám si srandu…do teď ne, ale tak po desáté jsme vstávaly…
Všici už odjeli, a tak jsme se dali do úklidu…po dobré práci dobrá odměna J Trin si dal kafčo a já s Mártym čínskou polévku-vzali sme to hůlkama, pač jsme usoudili že v Japonsku je vlastně srkání projevem slušnostiJ
Počkali jsme si ještě na vedoucího klubu abychom mu předali penízky a klíče…rovnou mu Trin představil DDRko a poslal ho s hláškou „To by nám Molik neodpustil“ na hard J
Za svitu nedělního sluníčka jsme se vydali domů….

Boroofka
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Boroofka napsal:

Jo bylo to fajny, akorat Trin to trosku zalomil Very Happy

nojo to je toho. usnul jsem uz v pet rano Smile

Edit: jo a paradni report Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
macek DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
Trin napsal:
Boroofka napsal:

Jo bylo to fajny, akorat Trin to trosku zalomil Very Happy

nojo to je toho. usnul jsem uz v pet rano Smile

Edit: jo a paradni report Rolling Eyes


Nene, tak ve tri - v pet usnul ja a to jsem jel tak 2km domu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele macekOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Boroofka napsal:
Královéhradecký DDR CUP 2007

Japonský nádobíčko je zbaleno, foťák a počítač taky. Teď už se jenom čeká na Saavika, pač zase zaspal
Macek a spol jsou už na místě a bombardují nás jedním telefonátem za druhým..
Cinkající výprava se vydala na cestu. Proč zrovna cinkající? Moje nová sada japonskýho nádobíčka se pěkně vrtěla v krabici.. Very Happy
První kdo nás vítal byl Macek. Po chvilce dorazila Scarlet s Ravim a v dálce už zářili Molik, Marty, Trin, Rin a Yzi oběšeni padama:D
Radka, která nám zapůjčila klubovnu se ještě pokoušela uklidit, ale potom, co se tady rozhlížím si myslím, že to vlastně vůbec nemělo cenu Very Happy že?
Sniper, Robot, Wolf, Jenda a spol už jsou tady a může se začít:ú)
Tak kdo tady je na beginnera? No byli jsme zatím 4 a tak sem teda usoudila že se musíme napsat dvakrát, abychom mohli skákat a bylo nás dopočtu
Po hodně složitým turnaji byli známi výsledky a ty byli takto: 3.Robot, 2.Wolf a 1.Boroofka (Nechci se vytahovat, ale bylo jasny ze vyhraje Hredečák, protože sme se dohodli, ze budeme hájit čest Hradce)
Při polední pauze jsme si vyzkoušeli Mackovi hardy a jeho skvělou televizní hru – „Aj toj“
Nejdřív se zkoušelo mytí oken-Rin to zkoušela vlasama, Sniper celym tělem, Robot použil hadr (svůj svetr) a Trin jen tak ručo stručo…ani vlastně nevím, kdo vyhrál ale sranda to byla..Potom se dělali závody mistra kuchaře a Kung fu.
„Haló, nezapomeňte se napsat na Funny turnaj..“ obvolávala Molik.. I když nás bylo o jednoho víc než na beginneroj (Cool dalo se to zmáknout.. (Ostatní se nezúčastnili a pár jich odešlo do čajky za animákama).
Nejdřív jsme měli za úkol hopsat o jedné noze a tu druhou si držet (Plameňák) – žádná sranda to vám povídám. Potom jsme si dali zvyšující se bpm s každou šipečkou – Delta Max.
Jako třetí byly lepivé miny-nakonec se počítali ty zaduplýVery Happy Magic dance proti počítači a nakonec double.
Po vyhlášení výsledků (3.Marty, 2.Boroofka, 1.Sniper) a velkém focení šel někdo hrát deskovky, jiní jen tak kecali a sledovali jak si to dává S´tung, která taky dorazila na večír s partičkou. Marty se vydal se svým hrncem od Ety vařit rýži na Sushi a sledovat Molíka, jak se to vlastně dělá. Já sem tam samozřejmě nesměla chybět
Nakonec jsme se s pár lidičkama rozloučili a šli s Trinem a Martym dodělávat Sushi. Vytáhla jsem nádobíčko a hnedka jsme na něj narovnali papání, našli konvičku a nenápadně vyslaly Trina vedle do klubovny pro nějakej čajík (no nemyslete si že jsme kradly-já jim tam za to nechala dvě čínský polívky:D)
Začali jsme servírovat a Ravi se Scarlet se rozhodli, že radši půjdou do Mekáče. Jenom Jenda nás pořád popoháněl, že strašně spěchá na vlak, a tak jsme se pustily do stolování. Nejdřív se spousta lidiček muselo naučit držet hůlky a mohlo se papatJ Yzi se radši držel zpátky a pošušňával si na paprice s oregánem-joo, jednou si dal nevině vypadající kousek rejže až po rozkousání zjistil, že je tam zabalenej losos – nazvaly jsme to Kindr-sushi:D
„Mekáčové“ jak jsme je s Mártym nazvali, se vedle snažili skákat, ale rušilo to naši Japonskou seanci a tak jsme je přesunuli vedle do klubovny.
Trin vytáhl Munchkin Fu a s Yzim nám začali vysvětlovat postup hry…Moc jsem to nepochopila, tedy ani sem se moc nesnažila, protože moje angličtina je pomalu na bodu nulaJ Nakonec asi po dvou hoďkách hry sem to konečně zakončila…
„Nedáme Ligretto?“ – taky dobrá hra, ale bohužel jen pro čtyři hráče, takže Macek jen koukal jak se „bijem“. Pak jsme vytáhli krávy-6. bere, u týhle hry vlastně vznikla z Mártyho úst hláška: „12 krávů“Very Happy
Heh abych nezapoměla, po celej turnaj se tu pár lidí snažilo bojovat s Trinovým Powerballkem-taky od toho mam dva „cucáky“ na pravý ruce-no jo jsem to zkoušela jako Trin roztočit o ruku Very Happy
U hry Bang jsem sice skoro spala, ale neušlo mi Martyho vítězství nad šerifem-Mackem..
Asi kolem pátý jsme se vydaly do hajan..nebejt ráno kamaráda a jeho telefonátu, tak spíme do teď Very Happy nee, dělám si srandu…do teď ne, ale tak po desáté jsme vstávaly…
Všici už odjeli, a tak jsme se dali do úklidu…po dobré práci dobrá odměna J Trin si dal kafčo a já s Mártym čínskou polévku-vzali sme to hůlkama, pač jsme usoudili že v Japonsku je vlastně srkání projevem slušnosti
Počkali jsme si ještě na vedoucího klubu abychom mu předali penízky a klíče…rovnou mu Trin představil DDRko a poslal ho s hláškou „To by nám Molik neodpustil“ na hard
Za svitu nedělního sluníčka jsme se vydali domů….

Boroofka
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Boroofka: pěkné, až na to, že je to Scárlett s dvěma T a Reaver Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
pochvala pro Boroofku, umi napsat spravne zkraceninu me prezdivky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
macek DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
Yzergin napsal:
pochvala pro Boroofku, umi napsat spravne zkraceninu me prezdivky Smile


Hm, taky se se mnou radila Wink Very Happy nez to tam napsala Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele macekOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Report bude pouzit do kroniky, dik ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
macek napsal:
Yzergin napsal:
pochvala pro Boroofku, umi napsat spravne zkraceninu me prezdivky Smile


Hm, taky se se mnou radila Wink Very Happy nez to tam napsala Laughing


No jo no, ale radils dobre Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak jsem dnes byla navstivit misto konani Brno cupu.
Jedna se o viceucolovou klubovnu v lehce stavebnim stavu, tudiz zrovna cisto tam neni, prezuvky netreba. Elektrina tam je, topeni taky, ale pry funguje jen napul, snad to staci. Hlavni mistnost ma cca 7x15 metru, dale jsou tam socialky a takovy kumbalek.
Vybaveni: spousta zidli, se stoly je to horsi (je tam tak zhruba jeden) a pak par veci, co se podobaji stolum. Ale deskovky se daji hrat i na zemi (je tam castecne koberec).
Celkove myslim, ze je to vyhovujici...ted uz jenom ty lidi. Wink

Jinak, co se tyka deskovek, muzu dodat Puerto Rico, Factory Fun, Oltre mare
wejn dale vlastni Citadely, Funkenschlag, St. Petersburg, 1 baleni Ligretta, Carcassonne modre (predpokladam, ze neco zapujci).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Ja se snazim pochytat nove duse. Zatim to vypada, ze jich par dotahnu. Ale jsou to uplne neposkvrene duse, takze doufam, ze bude cas na nejaky tutorial a cviceni, nez je postavime do turnaje Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Jedna: bude muset byt, jsem na tom podobne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja doufam ze dorazim s prazskou casti ucastniku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Hugo hugo, mame plakatek? ze bych vylepil na koleje Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DDR Tour 2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 8 z 16  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)