DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Trading card games a vy
Jdi na stránku 1, 2  Další
Trading card games a vy
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
V soucasnosti tady mame ohromnou skupinu sberatelskych karetnich her v cechach. Vevodi jim Magic (a muze za to hodne Rys, coz je blackfire agent pro sireni Magicu), kteremu se bohuzel podarilo vytlacit hromadu hodne kvalitnich karetnich her.
Treba jen uplne genialni Vampire:the Masquarade, ktery je zalozeny na hodne brutalni politice hracu mezi sebou je proste uzasny. Vampire ma tu smulu, ze je stejne jako Magic od Blackfire, tudiz je daleko min dotovany a prakticky nevychazi nove karty.
Pak jsou tu vyborne tcg od Upperdecku, kterym vevodi World of Warcraft tcg, Yu-Gi-Oh! tcg a Vs.System, zalozeny na Marvelovskem svete superhrdinu. Vsechny tri hry maji vybornou a ochotnou zakladnu lidi, vcetne svych judgu (ve vetsine pripadu level 1) a nikdo se nemusi bat, ze by o sve karty prisel, nebo by mu snad nekdo vyhrozoval. V nemecku ma prekvapive nejvetsi herni zakladnu Yu-Gi-Oh, kde jej hraje zhruba o 35 000 lidi vic nez Magic a stalo se tak jednou z mala zemi, ktere maji svuj preklad karet. U nas je to jednodussi:

1. Magic tcg
2. LOTR ccg
3. WoW/Pirates/Yu-Gi-Oh
4. ten zbytek typu Vampire a Wasteland

Jaka je vase oblibena TCG/CCG a proc ?

OT: V soucanosti zakladam sdruzeni na podporu Yu-Gi-Oh tcg, z mnoha duvodu (asi si o tom pokecame na moji prednasce na FF special) a tim hlavnim je komunita uzasnych lidi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pocitas i scifi karetni hry?

Star Trek --> http://startrekccg.fanhq.com
Star Gate --> http://www.stargatetcg.com

Ty znam ja a ty sem mela moznost videt milionkrat v praxi a parkrat hrat s pujcenym balikem.

Bohuzel, i kdyz jsou propracovane, graficky pekne, s pribehem, k oblibenemu serialu/tematu, nikdy si je neporidim, protoze je to vysoka cena. 200 Kc za balicek se mi opravdu dat nechce, protoze mam uz dlouho jine zivotni priority. Ano, je to moje cena jidla na den, jenze kolik tech balicku musi clovek mit? Lide co se ucastni turnaju a snazi se byt dobri maji karticky za 5 - 6 tisic. Asi mam problem investovat tolik penez do neceho, co za chvili zastara (omrzi) nebo her pro jednoho cloveka. Nicmene neodsuzuju karty ani samotne majitele, kazdy ma svoje zaliby a ja si rada zahraju kdyz mam moznost. V obchode si pak koupim treba Munchkiny, ktere muze hrat x lidi, neomrzi a nezastaraji mi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
tohle je post informativni a neslouzi k diskusi nebo utoceni na moji osobu. hlavne proto, ze hra na prvnim miste ma pro me hodne velkou hodnotu a mozna vetsi nez si umite predstavit. tyhle pocity jsou z meho srdce takze radsi mlcte co se odpovedi tyce.

V mem pripade to vypada asi takhle:

1. Magic: The Gathering (nejlepe Legacy)

MtG hraju od roku 98 a je to vec, ktera zmenila muj zivot a bez MtG bych nebyla ani tady. zucastnila jsem se par turnaju. drafty jsem obvykle prohrala na extendedu (starem davnem) jsem byla i v prvnich peti. ale nejvice jsem toho nahrala pro srandu kralikum na conech a ve skole a venku s lidma co jsem ani neznala. libovala jsem si v tom vytvorit ten nejhorsi balik na svete a porazit s tim neco lepsiho. tak se mi jednou nahodou podarilo porazit arcbounda. to uz je offtopic proste hlavni reason =>
Magic tu se mnou vzdycky byl a provazi me mym zivotem. velke zmeny, ktere nastaly v mem zivote se prave uskutecnily prave kvuli teto hre a nekdy me tato hra i zachranila zivot jinak bych spachala sebevrazdu. neodpustim si jen jednu vec (Pulda nabidl, ze budu hrat s jeho deckem na ComicsSalonu - odmitla jsem v jeho prospech bez vysvetleni a mozna jsem tim zabila MtG u me)
ziju magicem jako takovym i tim co je v pozadi, ne jenom hrou. a to mi zustane.

NOTE: jeste bych mela zminit Grad Prix Praha kdysi davno, aby moje srdicko a city sly vsechny ven...Dekuju nemeckym hracum co se o me staraly.

2. DoomTrooper

Zda se ze tato hra nikde neni k videni, ale je to hra, kterou jsem dlouho hrala a pote jsem zacala hrat Warzone. Bohuzel i ta skoncila. V kazdem pripade, kdyz jsem nemela zrovna chut az zase tak myslet a vycerpavat se u MtG jsme hrali DoomTroopera a rezali jsme se jak mohli. Hrala jsem vzdy za Cernou Legii a nekdy i za Mishimu. Lidi me moc nemeli radi protoze jsem mela v oblibe Demnogonise. Ten je zamereny na rychlou smrt takze ne zadne zraneni ale rovnou do hrobu. Pak jsem mela v zaloze Illian, ktera svyma snama delala taky docela zmatek.
DoomTrooper pro me byla vzdy zabava a bavilo me to, i warzone, ktera se hrala kdyz nas karty prestaly bavit. byla to take prvni vec, ktera me donutila pracovat, abych mela penize na karty a nelituju toho do dnes. (spis jen lituju, ze mi sebrali vsechny karty a nemam ani jedinou na pamatku). DoomTrooper byla asi prvni vec, pro kterou jsem se v zivote zapalila, kdyz nebudu pocitat do tohoto pocitacove hry a je to vec, pres kterou jsem se seznamila s plno jinyma hrama a lidma.


3. Yu-Gi-Oh

presto, ze k teto hre nemam vybudovany zadny poradny vztah, je to hra, ktera me hodne zaujala svoji PSX verzi. po nejake dobe jsem mela moznost dostat se do velkeho KONAMI standu a tam hru poznat a poznat lidi okolo. A tak jsem jezdila po festivalech a hrala yu-gi-oh. hra me bavi i kdyz jsem si toho asi nikdy moc nevyzkousela a lidi byli super. hraji to hlavne nemecky a holandsky mluvici lidi.

yu-gi-oh jsem hrala pro zabavu nebo pro nejaky ten prvni kontakt s lidmi. s lidma totiz spatne navazuji kontakt. u TCGcek to slo ale o mnohem lepe na hernich festivalech.
--------------------------
Dalsi hry ktere me zaujaly jsou WoW a Legend of Five rings (i kdyz ehm tezke kdyz je clovek magicar. musi trochu zmenit mysleni opacnym smerem). Hry ktere me treba zrovna nenadchly jsou pokemon, duelmasters a hecatomb. je tu plno jinych jako wastelands, duna, pirates, VS system, shadowrun, vampire: eternal struggle, x-files etc ale o vetsine her ma smisene pocity a buh vi jestli se jeste nekde hrajou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
jaj,magicy ,nojooo, to byly pařby panečku
však aj od magicu mam svuj nick,tak tu musim vypadat jako ten nej magor Razz
ale ne zapalenej sem byl tak pět let,ale už tak tři roky jen velice z povzdálí sleduji dění v MTG
důvodem měho skončení bylo změna designu(tim me wizardi fakt nas**), desiva a stale klesajici uroven edic(viz mirrodin blok), vysoupnuti urza a rath bloku z ext no a konečne taky to že sem si nejak uvedomil, ze mi je tech penez docela lito...
takze par let sem uz nehral, asi 1x sem uvažoval o navratu, ale abych si zas postavil neco solidniho tak bych se zas musel vrhnout do toho kolotoce toceni penez a edic axe

z jinych her jsem uvazoval o wh40k, ze ktereho se vykolubala desiva sr..., pak matrix tcg ,ktery ale vubec myslim nevysel pac sr...se zas vyklubala z matrixovskych pokracovani

doomtrooper me vzdycky uchvacoval svym hernim pozadim,tim padem vlastne i warzone

----
momentalne se snazm sehnat tak max Dune tcg, jiz mnoho let nevychazejici hru a tojen proto ze sve konicky jsem od sbirani tcg pretocil ke sbirani Dune veci


STS: mno docela ti rozumim ,jednak u me MTG byl jistou dobu to uplne nejhlavnejsi a zachranujici a taky v tom jak te nemeli radi ze cernou legii, ja povetsinou hral fritku nebo jeste radji black suicide hatred yes laugh
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hmmm MtG. Magicy jsou pro me dodnes malou zahadou sly Vysvetlim proc.

Na zakladce za mych casu nic takoveho kolem me nebylo. I kdyby bylo, nevim jak bych se k nim dostala, nase rodina nemela zadne kontakty v zahranici, ja zadne kamarady s kontakty, ani jsem nikdy nedostavala kapesne. Pak sem prisla na stredni skolu a cele prvni dva roky nic. Presel druhak, zacal tretak a skupinka 4 kluku, co vzdycky o prestavkach hravali nejakou hru najednou vytahla Magicy. Hrali je cele dva roky kazdou velkou prestavku a nam vsem ostatnim to prislo uz tehdy samo o sobe zahadne.

Prisli dva, rozdelili sve dva baliky pro 4 lidi a hrali. To hrani spocivalo v tom, ze pokazde odkladali svoje karty nekam uplne jinam a rikali vety jako "tri do tebe" nebo "tohle schovej" nebo "zamichej si balicek" a pri tom vsem davali na stul graficky krasne fantasy karty, ktere mely na zadni strane velky napis Magic. Meli je v naprosto luxusnich obalech, chovali se k nim opatrne a obcas hledali v jakemsi seznamu kolik uz v tech svych kartach maji. Nekdy to byly hlasky "ta moje by se dala prodat za tisicovku" nebo "tuhle ma kazdy, tu zahod" ... Hra, ve ktere nema kazdy vsechny karty stejne? Mnoo, hodne dlouho sem chodila potichu kolem, az sem se jednou konecne zeptala. Bohuzel, moc informaci se mi tenkrat nedostalo. Zakladni princip hry, ze se daji ziskat ze zahranici a ze v podstate nejsou, protoze jsou drahe. To me tenkrat mrzelo a zkousela jsem hledat i na internetu, ale vsechno byly jen stripky informaci. Krome tehle lidicek jsem zadne jine hrace neznala a tak to zas utichlo.

Po skole dlouhe dva roky nic, az se ke me dostaly jine sberatelske karetni hry. Tehdy me jejich majitele (byly to LOTR a Star Trek karty) teprve poradne zasvetili do toho, co to vlastne znamena mit takove karty, jak se daji sehnat, kde se schazeji hraci, ukazali nove pekne webove stranky a vubec tak. Vzpominate si nekdo treba na Inferna? Tenhle clovicek ma LOTR sberatelske karty, ktere obrazek po obrazku (kartu po karte) skladaji cely LOTR film a pak celou trilogii... Ma k tem kartam obrovskou uctu a tehdy podruhe sem zatouzila take nejake mit. Ale hraci magicu nikde, jen sem zase vzpominala na minule skolni roky a tu partu kluku.

Mno ale k soucasnosti. Ted uz by vsechno byly jen vymluvy, protoze informace jsou, hraci jsou, vysvetlovat by mel kdo, ale nenasla jsem si proste uz ten cas nejakeho z nich ulovit a ptat se. Ted uz jich par znam i osobne, takze problem s komunikaci by nebyl. Nikdy jsem je nehrala a zadne nevlastnila, nevim o nich strasne moc veci a to, ze je v pozadi jakysi rozsahly svet mi ani samotni hraci pred lety nerekli. Nemam tedy k nim zadny vztah, ale to neznamena, ze ani uctu a zvedavost je tu porad taky. Kdyby me ted nekdo posadil pred nejaky balicek a zacal vypravet, posloucham a ptam se. Kolem hracu, ktere obcas vidavam chodim tise a koukam pres rameno. Porad bych chtela nejaky svuj balik take mit, jenze ted (jak uz jsem psala u star trek karetnich her) uz se derou na prvni misto jine financni potreby. Muzete namitnout, ze kdyz clovek neco opravdu chce, tak si to proste sezene. Ano, ale tohle u me neplati u her. Vlastnim tri originalni PC hry, chci si koupit nejakou legalni verzi DDRka pro PC (jDDR ako obecne druhu hry pro nohy), mam nekolik deskovek, ale nemam zadne jine, piratske, stazene ani pujcene. V porovnani s tim, kolik by me stala investice do karetnich sberatelskych her mi to moje svedomi proste zakazuje. Vubec vsech her. Wiicko je taky uzasna vec, ale protoze vim, ze se omrzi, vyuzivam moznosti u znamych si zahrat, ale nikdy si ho proste neporidim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Magicy, jo, to by se dalo vypravet. Nase pohnuta historie zacala nekdy, tusim, kolem sekundy na gymplu, plus minus jeden rok. Rikal mi o tom kamarad - ze v bajnem Jednorozci je nejaka nova fantasy karetni hra. A ja, uz tou dobou hrajici bez prestani fantasy PC RPGcka, jsem samozrejme nemohl odolat se na to prijit podivat. Vypadalo to nadherne - a draze. Ale protoze to vypadalo opravdu revolucne, nakonec jsme si kazdy odnesl startovni balik.

Byla to, dnes uz muzejni, treti, "Revised" edice a ja mel neuveritelne stesti spolu s neuveritelnou smulou. To stesti, ze tam byly opravdu unikatni karty -
Shivan Dragon, Demonic Hordes, Demonic Attorney, s cenou mnohonasobne prevysujici porizovaci. A tu smulu, ze byly hned v mem prvnim baliku Smile
Jejich vymenovanim jsem si mohl teoreticky doprat skoro cokoliv, co bych si zamanul, bez nutnosti dal investovat - ale to by to nesmel byt muj prvni. Nikdo jsme samozrejme nemeli nejmensi poneti jak o hre, tak o komunite kolem ni. V te dobe i sotva nejaka byla. Netusili jsme ani jak se hraje, ani to, ze nektere karty jsou vzacnejsi nez jine. Takze jsem Demonic Hordy vymenil za 3 Swampy (nemel jsem zadne - a tak vsechny cerne karty by prisly nazmar! Byl to osviceny obchod Smile) tretimu clovekovi z cele skoly, kdo Magicy mel a nezavisle na nas poridil. Pozdeji jsem byl o Shivana 'osvacen' (krasne nove slovo do cestiny prinesly!) u Krakatitu za nejake slabe kravinky, co ale mely pekne vypadajici staty a jmena. Konec ery prostopasneho bohatstvi a nastup to ery ztracenych snu. ^^

Ale zpatky ke hre. Nemeli jsme to nejmensi poneti, jak se hraje, a zoufale se to snazili vycist z manualu, byt jsme v te dobe pobrali anglictiny opravdu jen ve stopovem mnozstvi. Pamatuju si na perly, jak jsme meditovali nad tim, proc se ma kazdy tah kreslit nova karta ("Draw a card") a proc tam neni zmineno, co vsechno si muzem nakreslit. Na tabulky many, kam jsme si delali barevne tecky svych zasob, netusic, ze se nekumuluje mezi tahy. Na chozeni priserama mezi polem protivnika a sveho. No byly to nezapomenutelne chvile. Ale nakonec jsme se to svepomoci a slovnikem z toho manualu nejak jakztakz naucili a dalsi mesic se porad dozvidali nove veci. Byli jsme porad jen 3 na cele skole, co to meli a ostatni kolem nas chodili v uctive vzdalenosti.

Postupne jsme ale nasi infekci rozsirili. Karticky to byly na pohled pekne, a pote, co jsme travili absolutne kazdou prestavku snazenim se s nima hrat, se zlomilo par dalsich lidi a zacli se zajimat, kde se to jako da sehnat. Behem par mesicu nas bylo ve tride asi sest, co kazdou vetsi prestavku obsadili lavice a jali se pronaset perly "no, mas to za ctyri", z kterych si nase spoluzacky nevericne tukaly na celo, co ze to za blbost porad hrajeme. Zadna nikdy nepodlehla. Kupovaly se boostery, zacli jsme mezi sebou cile obchodovat, nasledne se virus roznesl i o tridu vedle...jo, krasne to casy, opravdu jsme se nenudili.

A zakonceni pribehu, mile deti, az na dobrou noc, protoze ted zly strycek musi jit pracovat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Deirh napsal:

Jejich vymenovanim jsem si mohl teoreticky doprat skoro cokoliv, co bych si zamanul, bez nutnosti dal investovat


Strycek prehani ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Deirh: co se prekladu tyce celkem te chapu. zacala jsem hrat dost brzo i kdyz v te dobe jsem umela plyne anglicky. porad na nektere veci jsem nemohla prijit, ale spise z duvodu, ze to muj mozek jeste v te dobe nepobral.

avsak byla sranda v momente kdy jsem se objevila v belgii a prvni pokus hrani MtG skoncil na tom, ze nevim jak se rekne "to tap" (taper znamena totiz nekomu jednu vrazit mimo jine) a plno jinych nadhernych slov jako "discard", "counterspell", "draw a card" etc etc. (v te dobe jsem umela maximalne tak Bonjour a Je m'appelle, jo jeste jsem vedela jak se rekne knihovna a hrbitov jedny z mych prvnich slov).

Pozdeji jsem se par zakladnich slov naucila ve francouzstine a tak jsem byla schopna castecne lustit, co ktere karty vlastne delaji (to vite Mirrodin block....beee). Avsak to velmi dulezite slovo "tapovani" jsem stale nevedela jak se rekne...

Po xy hrach a dnech kdy jsem ze sebe delala totalniho vola, protoze jsem nerozumela ani slovu na tech pro me novych francouzsky prelozenych kartach jsem se dozvedela, ze ono slovo se rekne "engager" a untap ze je "degager". Pozdeji jsem se priucila i tomu draw a card "piocher une carte" a discard a card "defausser une carte" a tak to slo dale...

Pozdeji kdy jsem byla schopna alespon Magicovsky komunikovat jsem poprve s nekym promluvila a nebylo to jenom dobry den a nashledanou.

z druhe strany to ale bylo take zajimave, mela jsem karty v anglictine, nemcine a japonstine a musim rict, ze ani jednim z techto jazyku frantici moc nevladnou. a vzhledem k tomu ze jim extended (no uz jednicka) nic moc nerikalo tak bylo nedorozumeni oboustranne. ale jo ukazovani jeste stale fungovalo a nekdy to dokonce oni i ja pochopili.

dost z tech lidi ani nevedelo co je to summoning sickness a tak to nekdy koncilo v totalnim neporozumeni...ale pozdeji to slo. pres tohle vsechno jsme se dopracovali k tomu, ze ja jsem se naucila francouzsky a ukazala jsem jim, ze jsou i jine karty nez ty osklive nove od wizardu...pozdeji jsem narazila na hrace jednicky a u tech jsem zustala. hre rozumeli asi tak o 100% vice nez ti predchozi a taky meli dostatek trpelivosti se mnou bavit.

no nadherne casy to byly. zvlaste kdyz jsme hrali 2 on 2 mezi zkouskama a lidi cely totalne s nervama v kyblu na nas nevericne koukali co to jako ze delame...

BTW: shivana jeste z dob davnych mam v japonstine^_~. a nikomu ho nedam....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Moje zkusenosti s MtG (jedina sberatelska karetni hra, co jsem kdy hral) se da nazvat proste: Shandalar - PC implementace magiku, ktera behala jeste na w98. Tam se krasne vyresilo sberatelstvi tak, ze v kazdem meste byly ruzne karty ke koupi, o karty se dalo snadno prijit v souboji. Hlavne nakup karet ve mestech, kde cena zavisela na vzacnosti karty. Takze zatimco blby Grizzli Bears staly 30 zlatych, cena Savanah Lions sla nekam ke 300.

Tenhle system kupovani a ceny karet podle vzacnosti se mi moc libi, protoze umoznuje vytvorit spravedlivy turnaj. Totiz otazka: Kdo vyhrava na MtG turnajich? Ten kdo do toho vrazil nejvic penez a ma v balicku jen ty nejvzacnejsi (a nejsilnejsi) karty! Muj ideal je dat kazdemu hraci na zacatku urcity obnos, za ktery si muze nakoupit jakekoli karty, ktere jsou na turnaji k dispozici (a kazdemu hraci jsou k dispozici tytez). Tim se majetkove rozdily hracu smazou a vznikne spravedlivy turnaj. Muzou se pak poradat zapasy v tezke vaze za 10k zlatych nebo Wetherove za 1k a zalezi na umeni hrace a ne na tom, kolik penez vrazil do karet.

Nojo, ale ona se ta hra delala proto, aby hraci davali penize do karet, co? Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Jo a otazka do plena, existuje hra Pokemoni? Me pripada, ze serial je natoceny podle hry, ale nikde nemuzu najit info o karetni hre.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Trin napsal:
Totiz otazka: Kdo vyhrava na MtG turnajich? Ten kdo do toho vrazil nejvic penez a ma v balicku jen ty nejvzacnejsi (a nejsilnejsi) karty!


To se docela mylis. Samozrejme, ze pokud prijdes na nejaky serioznejsi turnaj se slabym balickem, ktery byl postaven za ucelem, aby te nestal vic nez treba 500 Kc, tak se to na tvem umisteni s nejvetsi pravdepodobnosti dost projevi. Smile Ale s pomerem cena:sila balicku to takhle nejde do nekonecna. Vzdycky se najde dost hracu (a na tech vetsich a prestiznejsich turnajich jsou to temer vsichni), kteri do te hry a do svych balicku investuji prave tolik, kolik je pro jejich co nejlepsi optimalizaci potreba a kteri pri vyberu jedne ze dvou karet nehledi na to kolik ktera stoji, ale jestli je pro dany balik lepsi nebo horsi. Na tehle urovni nerozhoduje kolik te ten balik stal, ale to, jak dobre je postaveny, zda jsou spravne zvoleny pouzite karty a hlavne taky jak to s nim na tom turnaji zahrajes.
Kdyz to s tou hrou myslis vazne, tak muze byt vcelku dost draha (aspon na pomery vetsiny lidi), ale vysledky zapasu pak rozhoduje skill + - nejaka kratkodoba variance ... ne cena balicku.

Pak taky krom Constructed hrani tu mas Limited formaty, kde primo na turnaji dostanes nejake nahodne karty z urciteho okruhu edic a musis si z nich v kratkem casovem intervalu postavit deck, s kterym pak hrajes. Tam pochopitelne nikomu to, ze ma v kapse 100,000 CZK nepomuze. Smile

Jinak pokud nekoho z vas bavi MtG, nebo byste si ho chteli jen vyzkouset/obcas pro zabavu zahrat, ale nechce se vam do toho investovat, tak je tu moznost hrat MtG zdarma po netu pres Magic Workstation... www.magicworkstation.com ... muzete si tam postavit jakykoliv balik pro jakykoliv format za pouziti vsech karet, ktere byly kdy vydany a s nim pak hrat proti nekomu po netu. Na www.magic-league.com se pres Magic Workstation hraji i turnaje a liga a jednou za 2-3 tydny byva turnaj o prizemoney (obvykle $150 - $500 prizepool, vstup zdarma).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Trin napsal:
Jo a otazka do plena, existuje hra Pokemoni? Me pripada, ze serial je natoceny podle hry, ale nikde nemuzu najit info o karetni hre.


Ten serial je podle hry na Gameboy, nicmene karetni hra existuje taky (prave diky uspechu serialu ^_^).

http://www.go-pokemon.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Pokemon_tcg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Trin napsal:
Jo a otazka do plena, existuje hra Pokemoni? Me pripada, ze serial je natoceny podle hry, ale nikde nemuzu najit info o karetni hre.


Existuje a priznavam se ze jsem ji kdysi davno i hraval docela dlouho a casto Smile jedina hra kde nerozhodovalo kolik ma kdo penez ale kdo to umi opravdu dobre postavit a pak zahrat, mam kamarada, ktery do toho sel taky a dost casto se umistoval na hornich prickach s balicky, ktere podle nazoru ostatnich nemohli fungovat

Coz ovsem nevidim u Magicu, tam je to opravdu o tom kdo ma poradny balicek, samozrejme se pak rozhoduje diky schopnostem a stesti, ale stale je tam hlavni balicek...

posledni dobou hraju magicy, obcas i vyrazim na turnaj, ale hlavne sealed deck, tam se rozdily smazavaji, na druhou stranu je tam o neco vice nahody, ale opravdu jde hlavne o tu schopnost hrat

no tak zas jednou trochu delsi post

dobrou *chrrrr*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Pulda napsal:
Deirh napsal:

Jejich vymenovanim jsem si mohl teoreticky doprat skoro cokoliv, co bych si zamanul, bez nutnosti dal investovat


Strycek prehani ^_^

Jen trochu ^^. V te davne dobe byl shivan opravdu hodne cenny. Imo tak jedna z top 3 karet cele *treti* edice.
To byla take doba, kdy jsi za 4+2 many normalne nedostal ani 5/5 s flying (viz Craw Wurm, signature prisera mych zelenych decku), natoz nedejboze, abys mel jeste nejake dalsi imba pumpovaci schopnosti. Udrzet shivana ve hre byla vetsinou thxgg.
Postupem casu a novych edic ale pomer kvalita_priser/mana stale zesiloval (kupujte si nove edice - pokud si dobre pamatuju, Portal prisel s priserama 2/1 za JEDNU manu bez sideefektu!), takze klesal a klesal na uzitne hodnote i cene.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Deirh napsal:
Pulda napsal:
Deirh napsal:

Jejich vymenovanim jsem si mohl teoreticky doprat skoro cokoliv, co bych si zamanul, bez nutnosti dal investovat


Strycek prehani ^_^

Jen trochu ^^. V te davne dobe byl shivan opravdu hodne cenny. Imo tak jedna z top 3 karet cele *treti* edice.
To byla take doba, kdy jsi za 4+2 many normalne nedostal ani 5/5 s flying (viz Craw Wurm, signature prisera mych zelenych decku), natoz nedejboze, abys mel jeste nejake dalsi imba pumpovaci schopnosti. Udrzet shivana ve hre byla vetsinou thxgg.
Postupem casu a novych edic ale pomer kvalita_priser/mana stale zesiloval (kupujte si nove edice - pokud si dobre pamatuju, Portal prisel s priserama 2/1 za JEDNU manu bez sideefektu!), takze klesal a klesal na uzitne hodnote i cene.

¨
Shivan se hral i nekdy mimo wild firy ? Jinak karta to byla podle me ve sve dobe hodne slaba...stacil terror nebo swordy. Ten modry 5/6 djin byl daleko lepsi. (tusim mahamoty)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Trading card games a vy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)