DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 29.6.-8.7.2007, Chotebor, DDR@FF07
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Ja a DDR@FF07:
Urcite se prijedu podivat
38%
 38%  [ 7 ]
Patrne se prijedu podivat
16%
 16%  [ 3 ]
netusim
16%
 16%  [ 3 ]
neprijedu se podivat
22%
 22%  [ 4 ]
Xsofte, smaz tenhle nepratelskej propagacni post
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Festival Fantazie zase tento rok zklamal jeste vice nez predchozi rocnik. Je to kvuli tomu, ze se tam ma jezdit za zabavou s lidmi, co jen tak nekde nevidite, ale tohle pro me neni con. I na poradnem conu se driv dalo bavit s lidmi o hodne lepe nez v soucasne dobe. Ale mozna je to protoze se hlavne zmenila zde skupina lidi, co jezdi na cony. At uz tim, ze sem jezdi lidi hrat deskove hry, FPSka nebo strategie, nebo sem jedou proste pokecat u piva, bramboraku a peceneho selete.

Program na FFku jsem videla za ctyri dny a musim rict, ze me nic nenadchlo a tak jsem si ani nemohla vybrat na co bych sla a co by se mi mohlo potencionalne libit. Kazdopadne jsem byla na Davidu Nyklovi a jeho odpovidani na otazky a to za muj prijezd na con stalo asi tak na 50%.

Co bych pochvalila na conu je Maelstromi kavarna. Musim pochvalit Medovinu v mlice a celkem prijemne prostredi, kdyz si odmyslim neustale skladby z In The Groove hrajici za dvermi. Tohle hodne rusilo atmosferu a hodne lidi v kavarne to vadilo a dokonce se tam rozmohla alergie na Da Roots nebo Dawn.

Z deskovek jsem mela poznat nejake to nove minimum, ale ani jedna z her me nezaujala natolik, abych mela chut si ji s nekym zahrat. Ani na stare hry nejak u me nebyla nalada tak jsem skoncila u Yu-Gi-Oh. Protihrac byl Xsoft, ktereho tato hra bavila asi stejne jako me Fluxx nebo jak se to jmenuje.

V mistnosti jsem potkala Sauliho s merfolkama a Serwuse v nove kosili, takze tohle me mile potesilo a jsem rada, ze jsem oba hrace videla aspon na chvili. V teto mistnosti jsem take narazila na vetsinu ostatnich lidi, co z nam od DDR.

Chtela jsem zrealizovat nejakou Paru ale k nedostatku songu a lidi, kteri by tohle pochopili z toho seslo. Seqoy se mnou zkusila Night of Fire a Velfarre, coz dopadlo...tak vselijak^_^. Kazdopadne ne spatne.

Vzhledem k tomu, ze nam prvni den zavreli cajovnu, jsme tak nevedeli co delat ale druhy den v cajovne jsem si pekne popovidala s par lidmi (vetsina z fora) a za to uz cesta na con stala. Stejne tak jsme si popovidali s Trillem a dalsima holkama od anime.

Pro me druhy den conu se konalo Masters of FF, kde nas Sniper vysekal na Drifting Away (clovek na tu skladbu alergicky, kdyz mi to porad hral xsoft doma), Go 60 Go (teda fuj chaotickej stepchart...navic se to jeste zastavi, kdy to clovek neceka), Kagami (opravdu skvely vyber ano...ten song nesnasim od prvniho pokusu se na tom songu zabit) a nakonec na Utopii. Po uspesnem zamotani na Utopii se hrala jen tak Esperanza a pak Disconnected Disco na double simple. Sranda i bez tech modrych sipek.

Turnaje se zucastnil WerK (4), Seqoy (3), Cloud (2) a STsung(1).

Co se DDR a silenosti tyce, hral se take double na ctyri pady. Spise double na dva, ale s prechazenim na dalsi dva pady za prvnima padama. Zde byli namapovany alternate sipky a mohlo se tak hrat i na tech zadnich padech. Xsoft nam ukazal jak se na tom da zamotat a prizabit^_~. Celkem to slo, ale nikomu se nedarilo trefovat presne kam ma, takze co se videii tyce je to spis zmatene chozeni po velkem plose.

Zkousela se take distorted (BeatManiaIIDX 13 pro ty co nevi o co go) na padech. Musim uznat, ze by tohle slo, kdyby nebyla priserna casova odchylka a kdyby byla namapovana posledni klavesa^_~. Celkem sranda, ale myslim si, ze radsi pujdu zkusit Feetmanii ^_^ (viz bemanitube.com pro ty co nevi).

Kdyz se hralo DDR tak nejak venku na chodbe tak tam za me byli vetsinou stargataci a par novych lidi, kteri asi po nekolika hodinach si uvedomili, ze vysoke combo jeste neni to co dela dobreho hrace. Jeden clovik si nakonec uvedomil, ze dlouho smrst perfectu bude asi neco jineho nez full great combo. Moc novych lidi jsem tam nepotkala a myslim, ze tam ani nebyli (i kdyz nemuzu soudit).

To je asi tak vse co me napadlo k tomu malu co jsem na conu zazila.

Dekovani by tentokrat melo pripadnout moji sestre. A taky bychom nemeli zapomenout na Hypo a Margha. LLAP vsichni.
-------------------------------------------------
ad mtg:
co se MtG tyce. tak je u me vzdy na prvnim miste a to prave svym systemem a moznostma co se tam da delat. vzdycky jsem si hrala s tim jak s nejblbejsim deckem nekoho zabit a obvykle se mi to i darilo. nehrala jsem nikdy na dostatecne velke urovni ale vim jake to je a co se da delat. magic tady ma velkou komunitu a prave cesi byli velmi dobri. ale vetsina lidi, co znam nejsou zrovna berankove. i kdyz ano dost magicaru jsou taky skveli chytri lidi (a tahle skupina lidi by se mela uchovat) - co se o veci zajimaji. yu-gi-oh je zamerene na jinou skupinu a taky ti lidi nemusi pobrat moc rozumu, aby tuhle hru hrali (nechci tim shazovat lidi ani hru, ale proste cilova skupina je jina. nevim jak v CR v cizine ale ano). slovem probudit jsem myslela spis najit jiny lidi, co se zapali pro magic jako fenomen. vetsina soucasnych lidi ani pomalu moc nevi co v pozadi magicu je. a je tam nadherny svet, na ktery by se nemuselo zapominat. chapu ze ten svet prosel VELKOU zmenou, ale i tak co se podivat do minulosti a objevit, co v magicu vsechno je?
stejne tak tohle ma yu-gi-oh ale u teto hry je to opacne a co se toho sveta tyce...neni to ten nadherny fantasy svet, ktery toho muze tolik nabidnout, kdyz se udrzi jista pravidla. whatever timhle koncim co se tohoto tema tyce. at uz vite co mam namysli nebo ne. ale kazdopadne nechci aby jste me prekecavali jeden nebo druhej o tom ze mtg nebo yu-gi-oh je lepsi. kazdy ma svuj nazor a ja rikam, ze pravo na existenci maji obe. nic vic nic min.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
xsoft napsal:
Pulda napsal:
xsoft: O cem byla C&C prednaska? Tusim, ze o jednotlivych pribezich a o tom jak se ty hry vyvijely... nebo snad o strategii?
Mas C&C3: TW? Mohli bysme dat game ... ^_^


Prednaska - historie, teorie, projeti dilu (nic o tom jak se to hraje, coz bylo fajn). Teorie o tiberiu a podobne. CC TW nemam, mam CC TW KE ;).
V cem se vubec lisi Kane Edition od tech dalsich ? (zadnou jinou edici jsem teda ani nevidel :))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
james_dragonfly DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.02.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: Middle of nowhere
Citovat
Ad. Xsoftovo UT 2k4
Gratz... jestli si někdy pořídíš UT 2004 tak tě klidně vezmem do našeho ONS klanu
totéž platí pro PadMaestra Trina hráli jste dobře... taktika pokulhávala, ale ve 3 hře jsme se rozjeli
a roznesli sme je na kopytech level challenge
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele james_dragonflyOdeslat soukromou zprávuYahoo MessengerMSN Messenger
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
WerK napsal:
V cem se vubec lisi Kane Edition od tech dalsich ? (zadnou jinou edici jsem teda ani nevidel Smile)


V KE ma kazda strana jednu specialni jednotku (= 3 celkem). Prakticky je na netu jen KE. V baleni mas jeste plakat, bonus dvd a tak podobne..

UT: Ja jsem spis solista a UT jsem hral na styl Q3. Lidi jsem prakticky neznal a mic se predtim nepouzival (plno lidi to taky videlo poprve). Tak o nejake taktice se nedala brat rec. Jinak CS jsem hraval, takze kdyz poznam lidi a bude se nejako komunikovat, jde i taktika ... Spis to ale vypada, ze si to zahraji vice "prilezitostne" i kdyz diky za pozvani. Docela me prekvapilo 5 zasahu ze sniperky bez zoomu .. s tou jejich mysi (z 6ti ran). Na G5 by to blo asi rychlejsi Wink. No nekdy si pokecej(te) s bym brachou, co na koleji z CS na Q3 nepresedl. Pekny to slyset kam se dostal ted a jak hraje. (v praxi ho fakt kickujou ze serveru za podezreni na cheating a pritom jen tak dobre hraje. no lol proste)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Kazdopadne Kane je super a muzem nekdy dat nakou mass rezbu 2v2 treba (pres Hamachi np, mame vyzkouseny, jenom moje konexe trochu sux hodne ;p)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Kana dam kdykoliv Smile Ale mame ctvrteho?

btw ff = gg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vidim, ze je o C&C zajem, tak jsem mu vytvoril specialni topic - http://ddrforum.pocitac.com/command-and-conquer-single-multi-t1538.html
(pokud tu ma MtG a YuGi zajemce, muzete udelat to same).

Jinak kdyby jeste nekdo mohlo napsat report na FF nebo poslat fotky, byl bych rad. Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Deirh napsal:
Kana dam kdykoliv Smile Ale mame ctvrteho?

C&C neni zrovna muj krajic chleba ...

UT2k taky spis prilezitostne .... tohodle mareni casu nesmi byt moc. Propadnu tomu vetsinou jen na conech a prilezitostnych lankach. Pak me tohle nutkani zase na mnoho mesicu pusti (=jde mu odolat).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
To Sniper:

Uz je dlouho po FF a protoze vim, ze si chtel hodne veci hlidat, mam par dotazu. Ciste jen ze zvedavosti, pokud mas odpoved tak napis:

Kolik lidi se zucastnilo turnaju ?
Kolik z tech lidi bylo novych ?
Kolik novacku se pridalo nebo zajimalo o DDR vic nez jen o tapani?
Mozna otazka pro Trina, kolik padu se zamluvilo/prodalo ?

Jde mi ciste jen o to, kolik lidi u DDRka bylo, protoze si na valne hromade nabor na FF hajil a ja se nestihala divat, mela sem hodne programu jinde. Obecne je mi jasne, ze bylo na Festivalu (do druheho patku) prazdno vsude, ale jestli jsou cisla tak me to zajima (a mozna nejsem sama)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Fotky z FF jsou treba tady

Reportu se zdrzuju, protoze na DDRku jsem byla asi 3x a i kdyby, nechce se mi to hodnotit. Vim, ze ti lide (Sniper a spol.) se o takovou vec starali poprve, ale i tak by ty moje radky vyznely dost negativne...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
molik napsal:

Mozna otazka pro Trina, kolik padu se zamluvilo/prodalo ?

to je jednoduche - zadny Smile . zjistil jsem, ze zacatecnici nejsou zrovna moje cilova skupina. 4000 je moc velka castka, pokud chces neco jen zkusit a jeste tomu moc nerozumis. a neni to otazka kvality padu - zacatecnik NEVI, jaka je kvalita.
Pokud hledas ukazatel poctu novych ovecek, byl by to spis prodej impactu.
Muj nazor na FF - lide se obmenuji docela pomalu, coz docela omezuje prisun novacku. Myslim, ze Mensa-kemp bude z tohoto hlediska uspesnejsi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
citace:
stejne tak tohle ma yu-gi-oh ale u teto hry je to opacne a co se toho sveta tyce...neni to ten nadherny fantasy svet, ktery toho muze tolik nabidnout, kdyz se udrzi jista pravidla. whatever timhle koncim co se tohoto tema tyce. at uz vite co mam namysli nebo ne. ale kazdopadne nechci aby jste me prekecavali jeden nebo druhej o tom ze mtg nebo yu-gi-oh je lepsi. kazdy ma svuj nazor a ja rikam, ze pravo na existenci maji obe. nic vic nic min.


Muzeme si pokecat treba tady

--------------

Report prave ted pisu, takze mi dejte jeste chvili a fotky vam poslu az budu konecne doma.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
james_dragonfly napsal:
Ad. Xsoftovo UT 2k4
Gratz... jestli si někdy pořídíš UT 2004 tak tě klidně vezmem do našeho ONS klanu
totéž platí pro PadMaestra Trina hráli jste dobře... taktika pokulhávala, ale ve 3 hře jsme se rozjeli
a roznesli sme je na kopytech level challenge


hm,ONS klany,že bych to UT24 oprasil definivne?
na FF sem opet zjistil jak moc dobra hra to (treba oproti CS ) je a navic mi to i celkem slo weakbench
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
james_dragonfly DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.02.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: Middle of nowhere
Citovat
2 ERTAI:
Klidne... pokud umíš hrát a máš základní předpoklady pro taktiku a tu špetku Aimu (tj. Shockrifle na 100 metru) tak te beru vsema 10
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele james_dragonflyOdeslat soukromou zprávuYahoo MessengerMSN Messenger
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Trin napsal:
zjistil jsem, ze zacatecnici nejsou zrovna moje cilova skupina. 4000 je moc velka castka, pokud chces neco jen zkusit a jeste tomu moc nerozumis. a neni to otazka kvality padu - zacatecnik NEVI, jaka je kvalita.

Ehm, já se hlásím mezi nováčky, kteří na FF 07 skákali prvně v životě. A teď na speciálu podruhé, přičemž jsem zde poprvé viděla Tvoje pady. A okamžitě jsem si ho chtěla sbalit na záda a odvézt domů Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
29.6.-8.7.2007, Chotebor, DDR@FF07
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)