DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 16.-18.11.2007 KoprCon 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Par fotek pro predstavu jak to tam vypada, bohuzel jsem mel jen mobil, takze lepsi fotky snad po skonceni conu Wink

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
No ještě než se tu objeví fotky (snad zítra). Dovolil jsem si podat malý report.

Než začnu rád bych někoho požádal aby dodal část reportu i z pátku a ze sobotního ddr freestylu na který jsem bohužel chyběl.

V sobotu dopoledne, jsem společně se zenniem dorazil na koprcon a hned jsme šli do ddr mistnosti kde byla volná hra v plném proudu.
Richi, chani a alasak už tam byli. Dostali jsme se zenniem bojový ukol a to překecat lidi na ddr turnaj.
Mise byla úspěšná, nakonec se na begginer turnaj dostavilo celých 12 lidí. na medium 4 a na expert 3.
Beginner turnaj začal v jednu a trval celé 3 hodiny. Alasak vymyslel opravdu pečlivé třídění hráčů.. finálová trojka hrála na tři vítězné.
Medium a expert turnaje byli odehrány během chvíle.
expert turnaj skončil v pořadí 1. kubago, 2. zennie a 3. richi.
Následoval galavečer koprconu kde se předávali gratulace a ceny pro vítěze na prvních třech místech, čehož se ujal alasak.
Dále se gratulovalo a promítala vítězná star wars music videos (SWMV? Razz). Podle fotek se snad i tančilo (já jsem se vytratil k ddr Razz)
Po galavečeru následoval ddr freestyle který byl velice zábavný. Hrálo se 2 lidi na jednom padu ale i 8 lidí na dvou padech.
Trinpady vydrží všechno Smile Já se zenniem jsme na freestyle chyběli, jeli jsme dělat sushi. DDR se sbalilo kolem 3 hodin ráno.
Na neděli připadlo volné hraní, pití ruznorodých druhů porcovaných čajů a ochutnávka sushi.
Ve dvanáct se začalo balit, následované loučením....
Těšíme se na další rok a na další koprcon Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
Něco o pátku a sobotě :
Ihned po příjezdu jsme začali s přípravou DDR ,,, která spočívala v jednoduchém zapojení a nastavení trinpadů … Sotva se zkopírovala Stepmanie ,, já a Chani jsme šli otestovat funkčnost pomoci Sweetu Very Happy
Neuběhlo ani půlhodiny a už se nahrnulo hned několik začátečníků co si to chtěli vyzkoušet Smile ,, Už dlouho jsem neviděl hrát tolik lidí na obtížnost novice Very Happy ,,, hned jsem pochopil že to nebude tak lehké je odtrhnout od DDR a nechat hrát někoho jiného… Nejvíce vyhrávaly songy Da Roots , Crazy ,, My favorite Game …
Hrálo se do 2:30 ráno a sobota od 9 hodin byla úplně stejná … zase tolik lidí ,, ale hráli už na obtížnost 3 a šlo jim to Smile ….

Tady jsou slíbené fotky http://ddr.zenitse.net/index.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
Chani DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.05.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ova
Citovat
Tak ja k tomu nemam už co dodat, panove to vystihli přesně ^ ^

akorat z nějakeho neznameho duvodu, když Neon pustil ROM-eo & Juli8 tak se mi objevil tik u praveho oka a strašliva chuť někoho zabit....čim to asik bude? chair shoot
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ChaniOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Jawa DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Kopřivnice
Citovat
Čus zdravím všechny!
DDR bylo super zpestření Koprconu. Chodím tam hlavně kvůli DrD (Dračímu Doupěti), ale DDR bylo fakt mega. Takže bych Vám, co ste to orgranizovali, chtěl poděkovat za to, že ste dorazili a taky za fota Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JawaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
tak, konecne chvilka klidu Smile

asi bych mel hodit taky nejak reportik, tak uvidime co ze me vyleze Very Happy (a hlavne tech chyb, jak se znam, tak jich bude vic jak maku Wink )

takze...ve zkratce, bylo to dlouhe, ale stalo to za to Smile
jak jiz bylo avizovano chani, ucastnilo se 12 beginneru, 4 medium a 3 experti (+ potom vecer jeden turnajik pro zabavu Smile )

puvodne bylo na turnaje v ddr planovana v programu 1,5 hodina..coz jsme jaksi nedodrzeli, ale verim ze nikomu to nevadilo Smile celkova doba hrani turnaju (hlavne diky zacatecnickeho) se vysplhala na neco malo prez 3 hodiny...


Beginner turnaj
zacatecnici hrali stylem zakladnich skupin kde hral ve skupine kazdy s kazdym (skupiny byly 3 po 4 a kazdy v ni skakal 3 pisnicky) a to obtiznost 1-3, podle domluvy hracu. Po odehrani skupin postupovalo prvnich 8 s nejvetsim poctem procent do horniho pavouka a zbytek do dolniho. Pavouk se pak hral na dve vitezne pisnicky, dle vlastniho vyberu a to uroven 2-3. hralo se i sestupove, coz znamena ze kazdy ma sve misto Smile finalove zapasy (o 1 a 3 misto) se potom hralo na 3 vitezne a to obtiznosti 3 a vyberu random, coz bylo velmi zajimave.

pokud mohu posoudit z meho pohledu, tak vsichni zacatecnici se velmi a velmi snazili a nikdo nedal svou kuzi zadarmo a casto se vedly velmi tuhe boje...doufam hlavne, ze se to libilo i vsem hracum a ze jste si poradne zahrali Wink

a nyni konecna tabulka beginner turnaje:
1. Zuzka
2. Tarah
3. Kyrien

4. Petkuskaa
5. Jawa
6. Reginka
7. Virimith
8. Marticzka
9. Brinda
10. Nari
11. Wiliam
12. Memory

Vsem uprimne gratuluju a drizim palce v dalsich turnajich a at vas ddr bavi stale stejne jako na kopru Wink


Medium
Tak, tady uz to nebylo tak jednoduche Smile bylo mnohem mene lidi, takze se hralo na soucet procent, pricemz kazdy s kazdym skakal jednu skladbu obtiznosti 4-6 (tusim). tento jiz netrval tak dlouho, ale presto byl velmi zajimavy (a timto se take omlouvam tikkimu ze jsem ho tam nasadil Wink )

takze konecne poradi:
1. Sammne
2. Neon
3. Akres

4. Tikki

Tak jako vsem zacatecnikum, i vam preji hodne uspechu pri dalsich turnajich a co nejvetsi presnost Smile


a preposledni... Expert

no, co k nim rict...proste expert Smile skakali spise takovou malou exhibici pred finalovymi zapasy beginneru, ale i presto i zde byly tuhe boje..teda spise tuhy boj Smile zennie a richie si rozhodne nic nedarovali a celkove jejich rozdil byl velmi malinky Smile skakali kazdy s kazdym 2x a jedine pravidlo bylo ze to musi byt obtiznosti 8 a vic...zbytek byl na nich...hrali na celkovy soucet procent, takze kazda chybicka byla draha...

a vysledek?
1. Kubago
2. Zennie
3. Richie


Verim, ze pokud budou zennie a richie stale tak pilne trenovat jak trenuji, tak priste to bude jeste zajimavejsi, nebot ve vysledcich byli v souctu rozdily okolo 13% po 4 skladbach... takze drzim vam palce Smile

no, co ted...ceny Smile
ceny se predavaly na festivalovem galaveceru, s cimz jsem puvodne vubec nepocital, takze to nakonec vypadalo tak, jak to vypadalo Very Happy na posouzeni kvality se me radeji neptejte, ale vic jsem v danou chvili schopen nebyl Wink
ceny jsme dostaly od sponzora sms.cz a take od organizatoru koprconu (byly tam dvd, cd, kazety, knizky, lizatka a pod...) tak snad jsou vsichni vitezove spokojeni Wink jedine, co nedostali, byly diplomy..ale to je moje chyba..takze pokud vam chybi, muzete me ukamenovat (nekdo urcite podekuje Very Happy )

a posledni vec..teda turnajik, byla uz spise ciste zabavna vec, aby se lidicky i trosku vyblbnuli a pobavili...freestyle turnajik Smile jedine pravidlo bylo zaskakat pisnicku co nejoriginalnejsim zpusobem..a verte, ze originalni byly vsechny Very Happy
nejzajimavejsi pak byly asi souteze ehm..druzstev Smile nejdrive 2 vs 2 a pote i 4 vs 4. no..co dodat...kdo tam byl vi sve, kdo nebyl ma youtube ( http://www.youtube.com/watch?v=L7-NlMmJQ1o - akorat se nenahral zvuk, coz je mi velmi lito Sad ). myslim, ze tenhle turnajik velmi, ale velmi bavil hlavne vsechny zucastene a timto jim take vsem gratuluji k vitezstvi, nebot vitezove byli vsichni Smile


tak to by bylo asi tak vse...kdyby me jeste neco napadlo, tak pisnu, kdyby bylo neco spatne, tak reknete Smile

btw: a protoze bylo nakonec malo padu (2 trinpady + 2 softy) tak jsme udelali i (po vzpomince na molikovi akce) multi hru Smile viz. http://www.youtube.com/watch?v=pOoUj6bRfeE
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Chani DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.05.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ova
Citovat
@ Jawa: děkujeme za chvalu a doufame že se ukažeš i na dalšich akcich DDR ^.~

@ Alasak:"muzete me ukamenovat (nekdo urcite podekuje ) "/// no to si piš že bych poděkovala, i darek bych dotyčne/mu dala ^.^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ChaniOdeslat soukromou zprávu
16.-18.11.2007 KoprCon 2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)