DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [20.0%] DDR Tour 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Budu se snazit neco splichtit, bohuzel nebudu mit cas to zvladnout sama a nase brnenske osazenstvo je na tom s casem na stiru, stejne jako ja. Zkusime to probrat na nekterem pristim setkani.
Kazdopadne v Brne nemame zajistene prostory a ty letosni bych brala spis jako erar, precejen by to chtelo neco lepsiho. Tudiz, kdyby nahodou nekdo o necem vedel, at se mi ozve vcas prosim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Ja se na DDR Tour 2008 budu vyskytovat jak jen to pujde (urcite praha a brno, patrne hradec, mozna mi vyjde i ostrava) takze kdyz budete potrebovat s necim pomoci, neco vzit etc. tak si reknete
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Co udelat DDR tour na konec roku ?
Byl by vetsi zajem ?

Praha - Zari
Hradec Kralove - Rijen
Brno - Listopad
Ostrava - Prosinec
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Hm, proč ne, asi by to bylo lepší než to honit teďka někdy...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jestli bude konec roku vypadat jako v 2007, tak to bude fajn. Jak jsem psal, se mnou muzete pocitat Praha, Hradec, na 90% brno. Ostrava zavisi na penezich jaky budou
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Ahojky, tak jsem tadyk Smile myslim, ze z Hradcem muzete stopro pocitat Smile tedyk s prostory jako byli minule Smile no a semnou taktez:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

[20.0%] DDR Tour 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)