DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Reakcie na DDR liniu na FF 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
proc? muj pokus tuhle diskuzi nejak ukoncit se setkal s reakci o dva posty nahore. Ano chapu, ze tady uz nic nevyresime, akorat ti co maji chut neco delat se naserou a ti co zijou jenom ublizovanim druhym (zdravime deira) se pobavej. Pak jakejkoliv pokus ppstavit CzDDR na nohy je predem odsouzen k nezdaru, ale fajn. lets go on, nemusime tu mit zadnou funkcni komunitu prece.

xsoft: to co mam proti trinpadum bylo recenov jinem topicu, a jsou to duvody dle me objektivni. To ze trinpad vypada, oproti ostatnim hardpadum (klidne I TXka) hnusne, to vypada. neni v tom fixace na konkretni produkt, IA ma svoje mouchy a v je v nekterych vecech horsi jak CF. Neni to o propagovani konkretniho produktu, ale snad uznas ze lepsi nez Impact nic neni. (IA by mohla delat konkurenci CF 8EX, ale nesezenes v EU). Rubovi a amegonovi pady jsou taky dilo jednotlivce.. IA je dilo dvou lidi (velkej rozdil).. Navic sem nikdy nic nerekl na tema nepropagovat trinpad, nikdy sem te nepozadal at ty linky co tu sou stahnes, ale je to podobne jako TXka - doporucil bys nekomu TXko?

ad podpora vsem: ano, jasne sem v postu nad tim rekl ze jedina akce, kterou nechceme podporovat je FFko. Ta veta v souladubs vizi vedeni je tam proto, aby kdyz nekoho napadne udelat paleni dancepadu na vaclavaku aby sme se mohli distancovat.

atmosfera akce: pamatujes jaka byla atmosfera na ECcku? myslis ze takova byla, kdyby christofer to delal pod buzeraci nekoho ze SS. Chapu ze zkazena nalada nemusi lidem branit se bavit, ale spickovou akci bez dobre naladenych orgu neudelas.

zkusim to rict jinak - za posledni tyden sem videl 4 stanoviste, kde se provozovali tanecni hry. Bemanicon, FFko, Orgames@japanexpo, ddrbelgium@japanexpo. Na bemaniconu bylo videt ze se lidi bavi, u ddr belgium stali frontu (nevim jak dlouha byla, ale odradila me). u orgames po vystani fronty clovek sel na jeji konec. Na FFku clovek videl nejake zduene tvare co prave zabijeji cas mezi prednaskama, nebo hure zabijej cas na FFku obecne. Videli ste snad na FFku frontu na pady? To ze nekterym lidem to vadilo je vec kterou sem videl kdyz sem na FFku byl, at uz to tedka ffprekroutite jakkoliv. Ano clovek se bavi I koukanim na telenovelu, rekl bych ze tohle byl podobnej styl zabavy.

za posledni - ano vazim si Snipera za to ze neco dela, jak uz bylo receno o par stranek predem. Na druhou stranu si myslim ze by se to mohlo delat vice kvalitnej - to ze tam lidi jako molik musej opravit sync taky neco rika.

jinak smyslu plna diskuze v tomto topicu nema smysl, pokud si chces pokecat na tema kudy a kam chceme jit dal (coz podle struktury postu verim ze chces) tak zalozime topic jinde, muzeme pouzit W nebo ICQ. sem smysluplne veci opravdu nepatri.

scarlett: pady jsme nedodali protoze si o ne nikdo nerekl. Tak jako o jakoukoliv jinou podporu.

bemanicon nebyla interni akce, nemela byt ani kolizni s FFkem, bohuzel holt to vyslo jak to vyslo. Presto chceme dal delat podobne "interni" akce - teda pokud este po tomdle flame v nas zbude chut cokoliv organizovat.

reav: vidis, my se rozhodli pro nekolikanasobne vetsi akci nez FFko a mam takovej pocit ze pristi rok se rozhodneme stejne.

deirh: az napises konstruktivni post s jinym ucelem nez si kopnout, mozna se budu obtezovat reagovat.

srandista: jak si jiste pochopil, v teto komunite je zajem 100% jenom o flamewary a proto si zaslouzi zaniknout. Nebo si snad videl reakce na cokoliv konstruktivniho v tomto topicu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ja jsem (narozdil od nekterych tady) byla na FFku celou dobu. A dost casu z toho jsem byla na DDRku a sama o sobe muzu rict, ze to bylo super. Neustale plno, na volny pad jste si museli hezky nejakou chvili pockat, lidi spokojeni, stale se k DDRku vracejici. Sniper (predevsim) ale taky jeho pomocnici Scar s Reavem odvedli uzasnou praci. Zkuste tam jit a zjistit, kde na programu je v jednu rano uplne plno. Bylo to offsync, fajn, tak se to prenastavilo. Co vam to dava delat z Ondry naprosteho ignoranta jakym vubec neni? Mate ze sebe lepsi pocit? Nebyl tam nikdo, kdo by stal a nevedel co a jak, aniz by mu nekdo nepomohl. DDR linie byla opravdu dobre zvladnuta. A jedine co mi opravdu zkazilo naladu bylo, kdyz jsem vlezla na forum a precetla si tady vase naprosto neopodstatnene argumenty na haneni FFka a Snipera.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
jeste nekdo? tak common lidi kopnete si! dyt je to prece cool a in.

timto dekuji vsem za nazornou ukazku kam toto navazeni vede. Vede akorat ke zkazeny nalade a sem happy ze aspon X lidi sem tu vytocil a tu naladu jim zkazil, presne stejnym stylem tak jako me (nejenom) byla zkazena na AF, a dalsich akci, prave VAMA. Uz doufam chapete proc tahle komunita skoncila v troskach a proc, dokud se tu pristup k lidem nezmeni, se z nich nikdy nevyhrabe.

Sniper: promin, ze jsi byl target teto srandy, ale jinou cestu jak tohle ukazat nevidim. Vazim si toho co delas (byt vse ma sve mouchy) a pokracuj dale. Pokud budes nekdy potrebovat help tak s klidem prijd.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
NX-306 napsal:
hmmm, toz whatever. Asi si myslite ze tyhle diskuze nekam povedou. Nepovedou nikdy nikam. A proto bych s nima skoncil. dete radsi delat neco uzitecnyho.


Všiml jsi si, že ti kdo byli nespokojení a "začali si" jste byli vy? Že chcete 10lidí na jednu linii, na hlídání padů, ale přitom na to sami serete? Kde je ta pointa kterou nevidím...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
pouze jsme udelali stejnou reakci, jako je v teto komunite bezna a ktera nas potkala pri organizovani AF, PGC a dalsich akci. S navazenim do lidi jsme tu nezacali mi.

Ano I dalsi rok, pokud budeme vitani, ve Fr, budeme se nejspise snazit pomoct na JP Expu. TO ze pred otevrenim jsem na stanku nqpocital 20lidi s orga paskama kvalite te akce rozhodne prospelo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Já bych taky povyprávěl o svém působení na FFku. Předně na FFku jsem byl na 5 dní, od pondělí do pátku a to zcela poprvé, zejména z důvodu, že můj projekt HOCZ.org tam premiérově pořádal dvoudenní Potterovskou linii. Volňásky na 2 dny naší linie jsem dostal i když jsem nebyl ani organizátorem ani přednášejícím a o nic jsem se neprosil. V roli organizátorů Potter linie střídáme potterweb.cz který má s FFkem mnohaleté zkušenosti. Naše působení nebylo úplně ideální, objevili se zmatky se sestavováním programu, nedostavil se nám jeden přednášející, naše přednášky nebyli moc dobře připravené a naráželi na jisté technické nedostatky. Fajn dělali jsme to poprvé, žádný učený z nebe nespadl, příště to bude doufám lepší.

Nemůžu ovšem říct, že bych se nebavil nebo se nedozvěděl něco zajímavého a to se týká jakékoliv přednášky, kterou jsem navštívil. Když zrovna nebylo co nebo nebyla chuť zašel jsem s kamarádama na deskovky, na Wii nebo ... ano ... na DDRko. Na těchto třech doprovodných aktivitách bylo permanentně plno, zrovna tak jako se domnívám bylo plno v kině (neviděl jsem). Tyto věci nepotřebují program, jsou tam jako relaxační stanoviště od ostatních přednášek a workshopů. K tomu pouštění věcí z rukou. Zrovna DDR místnost jsem na FFku v jednom kuse používal pro odkládání věcí (mobilu, tašek, whatever) a hned po naší přednáškové jsem jí považoval za nejbezpečnější. Možná jsem trochu naivní v tomdle, ale opravdu mi tam ty věci přišli v bezpečí. Permanentně se tam povalovali nějaké notebooky a jediné co se tam reálně ztratilo byl snad nějaký vějíř.

Abych se teda stočil na DDRko, od pondělka co jsem tam já byl jsem neviděl na obou stanovištích méně než 2 střídající se dvojce, někdy byli fronty i dvojnásobné.
Rovněž jsem neviděl nikoho s přemírou greatů, já dával v pohodě FGC, ~20 greatů i s Hide Targets + Hide Judgement a několik dalších lidí jako Zero i eSka. Pokud tam bylo něco offsync tak spíš jen pár konkrétních songů, což bych se nedivil. Zároveň ale nejhranějšími songy po Da Roots byly Odoriku Mamboleo a neoMAX (long version).
Neviděl jsem ani nikoho tápat ohledně ovládání. Devítiletá Míša, která údajně viděla DDRko poprvé v sobotu už v pondělí, kdy jsem přijel bez problémů vybírala písničky, obtížnosti i speedmody a s přehledem skákala Easy 2-3, správně střídajíc nohy a přenášíc váhu. Každý nováček byl hbitě zasvěcen kterýmkoliv přihlížejícím. Nevím k čemu je dobré cpát byť 4 oranizátory do tak malé místnosti.
Nemám statistiky o tom jak dlouho tam lidi vydrželi, ale určitě neodcházeli po jedné písničce a mnoho tváří se tam objevovalo opakovaně den co den s velkým nadšením.
Taky nevím co máte proti TrinPadům, 3 roky zpátky byli soustavně vychvalovány, slavnostně přejížděny autem, mnoho lidí jsou jejich šťastnými majiteli a najednou je schazujete někam na úroveň papíráků. Na argumentace si vzpomínám, ano není to arkáda, ani se jí nesnaží podobat. No a? Lidi na akcích nejsou profíci a ty rozdíli jsou jim ukradený. Jejich výsledky se možná nedají srovnávat s výsledky dosaženými na jiné technice, ale koho to štve. Lidi stejně jinou techniku většinou neviděli, srovnají se mezi sebou na akci a to stačí. A ve většině případů lidem o ty výsledky přeci ani vůbec nejde. Důležité, že to drží to na místě, je to pohodlné, vydrží to, lidi jsou na to ze všemožných akcí zvyklí, je to zkrátka tradice. Já osobně si nemůžu stěžovat.

Zkrátka... Myslím, že není úplně košér otočit se tam v den, kdy FFko sotva začalo a dělat závěry o kvalitě celé linie. Imho to splnilo přesně to co se od toho očekávalo. Nepochybuji o tom, že BemaniCon byl na tom v mnoha ohledech líp, ale přeci se nedá srovnávat akce primárně pro skalní Bemani fandy v počtu ~ 25 s takovým kolosem pro širokou veřejnost jako je FF.

A dobře víte, NX a STS, že já si vašeho profesionálního zápalu vážím, udělali jste toho a děláte hodně, o tom není pochyb. Ale k čemu je dobré rýt do toho jak to DDRko u nás dělají ostatní. Chápu váš zájem tu ideálně mít zástupy profesionálních hráčů, ale to většina těch lidí stejně nikdy nebude. Nezapomínejte na ten segment příležitostných hráčů, kteří si zaskáčou na akci a odchází s pocitem, že se dobře pobavili a to i když stáli na mizerném HW, hráli na mizerném SW a měli mizerné výsledky (to neříkám, že by byl přímo případ FFka).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
LOL

(a plnym jmenem s tituly se podepisuji pod deirhuv post)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Vedení Czech DDR se chová jako banda kreténů. Umíte akorát začít flame war a řvát na to jak je Sniper aktivní. Zcela vážně lituju těch třech let co jsem kdy ddr/itg/piu/audition/o2jam hrál. Fakt mě to mrzí, mohl jsem ten čas dát někam úplně jinam... Doufám že už konečně půjde Sniper vlastní cestou a založí si vlastní web pro fanoušky (ne fanatiky).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
kirara: uvedom si ze smyslem threadu je vytocit, nastvat a znechutit co nejvic lidi, co e este snazi nekde pomahat a to plne stejnym stylem, jakym se tihle lidi navazeji do nas. Tohle bych rekl ze se povedlo, alespon soude podle reakci. tim pro me projekt tohoto threadu konci, teste se co vymyslim priste Wink

nevim jak vypadalo FFko, nemuzu to vedet. Vim ze mi tu vsichni v ramci anti-nx nalady, ktera v tyhle komunite panuje, budou tvrdit jak itgcko tam bylo super, byt mozna ani tak nebylo. Tohle je spolecnej znak flamewaru v teto komunite - co nejvic lhat, prekoutit pravdu. Proto zadnej argument v tomto threadu neberu a proste ja mam pravdu a konec. tecka. pokud ma nekdo zajem a rozumnou diskuze mame jine komunikacni kanaly.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
NX-306 napsal:
nevim jak vypadalo FFko, nemuzu to vedet.


Jj a teď se najednou začneš vytáčet z toho co jsi na začátku řekl. Klidně pokračuj, aspoň se zasměju jak jsem to klesnul, když jsem tohle začal kdy hrát...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
jasne ze zacnu, v tomdle thread sem se choval tak jak se se v teto komunite naucil a tak jak se mistni chovali ke me a je mi uplne v pr**** jakej to bude mit dopad na kohokoliv. S klidem se bav, taky se bavim. Sou tu jini, kteri se nebavi, a dobre jim tak
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Oki sorry nechám toho. Holt mě taky občas něco naštve (třeba ta zasraná odstávka teplý vody).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Jeden warning uz tu bol...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Reakcie na DDR liniu na FF 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)