DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nereagující pad
Nereagující pad
Josix DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.06.2010
Příspěvky: 7
Citovat
Zdravíčko, potřeboval bych poradit. Sice už jsem podobný topic na foru našel, ale odpověď žádná. Takže můj problém je, že po připojení padu (Impact Dance Pad) počítač začne vyhledávat drivery (což by neměl, když je podložka plug&play). Po dokončení vyhledávání samozřejmě žádny ovladač nenajde a nahlásí chybu že hardware pravděpodobně nebude pracovat správně. V Ovládacích panelech > Herní zařízení - podložka není zobrazená. Ve Správci zařízení je podložka zobrazená s vykřičníkém (Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28 )). Na jiných počítačích pad normálně funguje.

Parametry mého PC: Windows XP Profesional service pack 3 (legální Smile) se všemi aktualizacemi, základní deska Asus P4BGV-MX, Procesor Intel Celeron 1700Mhz, RAM 1Gb. Je to pracovní pc.

Co jsem vyzkoušel: Reinstal ovladačů pro USB, vyzkoušel jsem všechny USB porty, stáhnul znova všechny aktualizace.

Konfigurace pc na kterém jsem pad zkoušel (a kde také fungoval) byla prakticky stejná s mým počítačem: Win XP sp 3 (taky všechny aktualizace), je novějšího data výroby ale prakticky stejný.

Pokud budete potřebovat nějaké podrobnější informace (třeba z Everestu, stačí napsat).

Zkoušel jsem kontaktovat i výhradního distributara Rare-Items.cz, kde jsem podložku koupil. Jejich odpověď mě dostala. Úryvek: ...ani ve firmě již nemáme žádné PC s windows XP abych mohl trošku experientovat... (Jaký experimentování, stačí napsat výrobci, jestli neví co s tim).

Takže prosím o radu Vás. Za jakýkoli nápad předem Děkuji.
PS: Reinstal Winů mě už taky napad, ale nechce se mi do něj. Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JosixOdeslat soukromou zprávu
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Hoj,
jiny podlozky v tom kompu jedou? A jiny USB zarizeni? Pujc si z jinyho pocitace mys (aby pro ten system byla nova a neznama) a zkus jestli bude reagovat. Pokud mas v okoli nekoho kdo ma impact nebo jinou podlozku, zkus si ji pujcit a vyzkouset.

Urcite by se mela tvarit jako normalni herni zarizeni v ovladacich panelech.

Mas na tom pocitaci admninistratorsky prava? Kdyz k Windows poprve pripojujes novy USB zarizeni, muze se stat ze ac nepotrebujou drivery se je wokna pokusej najit a nainstalovat (obecny USB ovladace) a to muze selhat na pravech. Koukni do logu systemu jestli se tam neco nepise.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Josix DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.06.2010
Příspěvky: 7
Citovat
Ahoj,
jinou podložku nemám, Impact je můj první pad a nevím o nikom v okolí kdo by měl jiný pad, takže to vyzkoušet nemůžu. S tou myší to vyzkouším zítra a dám vědět. Adminský práva k počítači mám, jiný acc na něm není. No a když poradíš jak se mám podívat do logu, tak se podívám i tam (v životě jsem to nepotřeboval, takže nevim kde je).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JosixOdeslat soukromou zprávu
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
Ja by som este vyskusal zapojit pad do ineho USB portu (ak je nejaky volny). Na Win XP to niekedy pomoze.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Josix DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.06.2010
Příspěvky: 7
Citovat
Takže.

Sniper:
Vyzkoušel jsem 1 x MP3, 2 x myš, 1 x flashku
Výsledek: MP3 si naistalovala vše potřebné a funguje, jedna myška od Geniuse taky funguje, druhá z nějaký reklamní akce sice svítí, ale nereaguje (na jiném pc funguje), no a flaska taky bez problemu (přenos dat tam i zpět)

ulo:
To jsem zkoušel jako první. Všude je stejný výsledek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JosixOdeslat soukromou zprávu
nápad
Josix DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.06.2010
Příspěvky: 7
Citovat
Nikoho nic nenapadá? neutral Question Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JosixOdeslat soukromou zprávu
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
krome reinstalace windows nic...jestli ten pad na jinym kompu funguje v pohode tak je problem nekde ve windows nebo v kompu. a jestli ostatni USB zarizeni fungujou, tak bych to fakt videl na nejaky problem se SW.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Josix DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.06.2010
Příspěvky: 7
Citovat
Aleluja, tak du na to....

C:/format

po reinstalu dám vědět jak to všechno dopadlo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JosixOdeslat soukromou zprávu
ŽIJE!
Josix DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.06.2010
Příspěvky: 7
Citovat
Tak jsem se přemluvil k přeinstalování systému. A první, co jsem vyzkoušel byl samozřejmě pad. Nyní funguje tak jak má. Díky Snipere, za pomoc. Kdyby jsi mi neporadil reinstal winů, tak bych se do toho asi sám nedokopal, i když mě to taky napadlo Laughing

Takže padík fachá, teď už jenom naistalovat drivery na grafiku, zvuk, zbytek programů a jde se ťapat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JosixOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
... jen je to dost drasticke reseni. Proc MS nemuze udelat fungujici ovladace Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Tak teoreticky by melo stacit jenom prehrat HID driver nejakou neporusenou verzi z jinyho kompu....nicmene reinstall je ponekud bezpecnejsi reseni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nereagující pad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)