DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď S-Joy PS 2 PC Converter
S-Joy PS 2 PC Converter
d12045 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.01.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Chvili tu, chvili tamhle...
Citovat
Zdar, pokud nekdo mate tenhle converter (standardne se dodava k tx-1000) a mate problem, ze vam to mapuje jen jako osy, tak zkuste zmacknout select+start+up po dobu 3 vterin.

Viz:
http://www.jandaman.com/games.mvc?p=psxsjoy&Category_Code=PS2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele d12045Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
tuhle "blbost" mam .. a nepouzivam, neco to sice dela ale ma to lagy a nezvlada 2 tlacitka (UD, LR) najednou .. takze jsem to hned po vyzkouseni zamitnul a pouzivam opet dualshootera
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
No prave po malem kouzelnickem triku Pavla to vcera normalne fungovalo Surprised) jeste to porovnam s dualshooterem co budu mit puceny dnes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja se to zas tak rozchodit nezkousel .. proste jsem vzal redukci co u toho byla, ovladace co u tobo byly .. zjistil jsem nejaky vysledek ale protoze jsem mel (lepsi) alternativu, nebylo potreba se v tom dale hrabat.

PS: Pavel to zkousel pod Woknama nebo Linuchem?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Woknama
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S-Joy PS 2 PC Converter
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)