DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

JanoS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 13.11.2004
Příspěvky: 5
Citovat
Tak ja som na tom asi takto:
3tlapky - A
4tlapky - A...D - prumerne B/C
5tlapky - nektere dam na D ;]

Moje nejoblibenejsi Guillame Tell.... (4tlapky)
Po tydnu jsem naskocil na pad ze se rozcvicim touhle silenosti a neveril jsem vlastnim ocim... 107 COMBO na Tellovi!!!! Uzasne... A pak mi windows hodil nejake okynko a stepmanie se minimalizovala.... Meli by ste me slyset Sad(
Pak jsem se snazil, ale uz mi to tak neslo, porad jsem mel zopar missu. Ale na A to dam docela casto (50%) A tady mate jeden shot:


BTW: Kabely jsou OK, jen jsem si ukopl dvirka od skrine (jsou za mnou) a druhe dvirka uz taky povazlive visi... Kdyz jim dam jeste par ran patou tak uz asi upadnou Sad(( (bydlim v podnajmu)[/img]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JanoSOdeslat soukromou zprávu
Anonymní DDR portal


Citovat
JanoS > no vidiiiis, gratuluju Surprised) Prijedes na ten Pragocon ? Muzem zatapat
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pardon, ten anonym jsem ja, odhlasilo me to nez sem dopsala odpoved ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JanoS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 13.11.2004
Příspěvky: 5
Citovat
Na Pragocon prijedu, tam musim ZIrlanda vyzvat na duel v Guillame Tellu Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JanoSOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nekdy musim vyzvat ja vas vsechny^_~ (aspon trekkies)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
JanoS > rozdrtime ho :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
S'Tsung > kdyz ja ti nevim, na to musime jeste chvili trenovat nez prijmeme Rolling Eyes Ale uz vazne premejslim nad tim jak by vypadaly mini turnaje v DDM. Pomalinku rozmyslim ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Margh DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 03.01.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Citovat
Molik napsal:
S'Tsung > kdyz ja ti nevim, na to musime jeste chvili trenovat nez prijmeme Rolling Eyes Ale uz vazne premejslim nad tim jak by vypadaly mini turnaje v DDM. Pomalinku rozmyslim ...


jojo máš pravdu
na Jáju dlouho mít nebudeme, stačilo když jsem jí viděl tancovat sakuru na 2 paddech, ale už nevím na kolik to bylo tlapek (myslím že dost), oči nestíhali sledovat nohy Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MarghOdeslat soukromou zprávuICQ
Hypospray DDR portal
VIP
VIP

Založen: 05.01.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Zdravim vsechny,

uz jsem hopsanim stravila dohromady nekolik hodin (diky jedne osubce s nickem Molik Smile )
dost me bavi prave ta rytmicnost, je to vyzva si poustet jednu pisnicku nekolikrat za sebou a zlepsovat se a zlepsovat se Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HyposprayOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hypo vitej Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hypospray DDR portal
VIP
VIP

Založen: 05.01.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Toz vitam Smile

Apropo, nejlepe se zlepsuje beze svedku,.. doporucuju Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HyposprayOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
No ano, byli sme s Karlem vyhozeni z meho vlastniho pokoje, z mych vlastnich kobercu a od meho vlastniho notebooku Very Happy

Ale pomaha ji to, kdyz se pak muzeme vratit, skace na A Very Happy

(au auuu nemlat me :wink: )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vitej Hypo na foru.
Tak pokracujte...
(sakura byla na osm...a na sest)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Margh DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 03.01.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Citovat
S'Tsung napsal:
Vitej Hypo na foru.
Tak pokracujte...
(sakura byla na osm...a na sest)


Jojo, byla jsi fakt dobrá, to se pozná profík Laughing
Nohy ti jen tančily, někde to mám na videu od Paldíka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MarghOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
*S'Tsung se schovava pod pad, aby nebyl videt*
Jak myslite, ze se budou tvarit v Kölnu, kdyz jim dam sakuru na osm na double (pokud tam maj teda extreme se vsema skladbama)?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)