DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď nastaveni stepmanie
Jdi na stránku 1, 2  Další
nastaveni stepmanie
Ivomir DDR portal
Anonymní

Citovat
cau pane
prosimte
jak si nastavim ve stepmanii aby mi automaticky vybirala BEGINNNER
a pak v courses kde si nastavim aby mel beginner ASIS TICTS ON
nevis pls?
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(viz ICQ)

Beginnera das po startu hry .. proste ho vyberes, nebo ve vyberu songu das 2x sipku (nahoru nebo dolu). Jen bacha, song musi mit na beginnera sipky, kdyz nema, da ti easy .. a kdyz pak des na dalsi song kterej benniera ma, zase ti to tam hodi.

Ticky .. po zvoleni pisnicky enter, dostanes se do menu
(nastaveni rychlosti a tak), to jednou odentruj a v dalsi to je.

A ted du spat Surprised
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zajimavy, ze v SM to nejde nit jako vychozi nastavit jako vychozi. Na PS2 verzich si muzes nastavit, co chces jako vychozi uroven (v herne jim tam vzdycky nastavim standard, abych mela k heavy blize a oni to meli k light stejne daleko).
Jo a myslim, ze s Assist Tickem se mi neukladaly vysledky. Ale to uz je dlouho (v SM v3.16).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ivomir DDR portal
Anonymní

Citovat
jak se nastavujou asis ticky pred songem vim
ale potrebuju je nastavit natrvalo
de to
dela se to nejak pres courses
u vsech se to nejak da zapnout
problem je, ze se mi to nechce ukladat nastaveni
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Uf, asi by sel upravit zdrojak Themesu aby to pokazde zaskrtaval .. ale 90% lidi bude hrat bez Ticku. Sice nekdy se nekde hodel, ale spis bych vytahnul na repraku basy ... pokud neslysis rytmus, muze se stat .. ze ten song zadnej taky nema (u takoveho MahuroDeMambo je treba pekne skrytej), ale u ofic. DDR songu se slyset docela pekne.

Nebo napis jaky song ti dela problemy. Treba mam video jak ho nekdo hraje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ahoj, nesikovnyma rukama sem si nekde neco nastavila a pri startu Stepmanie nevidim obrazovku s volbami Game start, Options, Exit apod. Jak to vratit ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
zkus klavesu F3 (tusim) nebo neco okolo, kdyz ta nebude fungovat...ale F2 je myslim, pridani coinu a F3 by melo byt navrat do menu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
DDR PADy
JEREMYNO DDR portal
Anonymní

Citovat
hoj nedavno som si zohnal stepmaniu konkretne po ANIME CONE 2005 SK BA =)

mam pripojen pady a win mi etekuje kazdy pead zvlast a takisto aj stepmania konkretne mam "StepMania 3.9 rc3"

ale ked sa pohybujem v menu idu oba pady naraz aj JOY 1 AJ JOY2 a ked sispustim hru je tam iba solo a single a pri joy jdnom z joypv mi to vyhadzuje not present ale windows mi detekuje akzdy zvlast mam windows XP kde je chyba?
Re: DDR PADy
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
JEREMYNO napsal:
hoj nedavno som si zohnal stepmaniu konkretne po ANIME CONE 2005 SK BA =)

mam pripojen pady a win mi etekuje kazdy pead zvlast a takisto aj stepmania konkretne mam "StepMania 3.9 rc3"

ale ked sa pohybujem v menu idu oba pady naraz aj JOY 1 AJ JOY2 a ked sispustim hru je tam iba solo a single a pri joy jdnom z joypv mi to vyhadzuje not present ale windows mi detekuje akzdy zvlast mam windows XP kde je chyba?
Musis si v options - config joy mappings (nebo nejak tak) namapovat nejaky tlacitko z tech padu na start pro kazdyho hrace. Jestli tam zadny navic nemas tak start pro 2. hrace je tusim defaultne na numerickym enteru tak ho zkus prihlasit takhle.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: DDR PADy
JEREMYNO DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 07.07.2005
Příspěvky: 1
Bydliště: SK
Citovat
WerK napsal:
JEREMYNO napsal:
hoj nedavno som si zohnal stepmaniu konkretne po ANIME CONE 2005 SK BA =)

mam pripojen pady a win mi etekuje kazdy pead zvlast a takisto aj stepmania konkretne mam "StepMania 3.9 rc3"

ale ked sa pohybujem v menu idu oba pady naraz aj JOY 1 AJ JOY2 a ked sispustim hru je tam iba solo a single a pri joy jdnom z joypv mi to vyhadzuje not present ale windows mi detekuje akzdy zvlast mam windows XP kde je chyba?
Musis si v options - config joy mappings (nebo nejak tak) namapovat nejaky tlacitko z tech padu na start pro kazdyho hrace. Jestli tam zadny navic nemas tak start pro 2. hrace je tusim defaultne na numerickym enteru tak ho zkus prihlasit takhle.
ide o to ze mam namapovany start na oboch podlzkach a sipky a select a ked dam enter je to rovnake pri vstupe do menu mi ide iba solo a singel mate to na windowse nemohli by ste mi zaslat ten subor uz nakonfigurovany? sak stepmania nezabea tak vela pls potrebujem to surne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JEREMYNOOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
majak DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 09.04.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Bratislava
Citovat
ja vidim dve moznosti...
1.) nedavas start aj na druhom pade
2.) namapoval si oba pady pre jedneho playera
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele majakOdeslat soukromou zprávuICQ
Podrobnější návod na stepmanii?
Lyndee DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň
Citovat
Mám ji nově a bojujeme spolu.... štve mě, že po třech písničkách jako že konec a znovu odklepat single a beginner atd. A taky nerozumím některým volbám - není problém v angličtině, ale v tom, že ty výrazy jsou mi nesrozumitelné (DDR slovník jsem už přečetla, nepomohlo)

Nebyl by nějaký návod, co co znamená, prosím?
Anebo alespoň rada, co by bylo užitečné nastavit?
Díky..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LyndeeOdeslat soukromou zprávu
Re: Podrobnější návod na stepmanii?
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Lyndee napsal:
Mám ji nově a bojujeme spolu.... štve mě, že po třech písničkách jako že konec a znovu odklepat single a beginner atd. A taky nerozumím některým volbám - není problém v angličtině, ale v tom, že ty výrazy jsou mi nesrozumitelné (DDR slovník jsem už přečetla, nepomohlo)

Nebyl by nějaký návod, co co znamená, prosím?
Anebo alespoň rada, co by bylo užitečné nastavit?
Díky..
Je tady ... hlavne je nejdulezitejsi zapnout event mode coz zrusi ty 3 stage
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: Podrobnější návod na stepmanii?
Lyndee DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň
Citovat
citace:
Je tady ... hlavne je nejdulezitejsi zapnout event mode coz zrusi ty 3 stage


Prima, pomohlo, díky. Nicméně nějaký ještě podrobnější by nebyl? Některé ty volby jsou naprosto nepochopitelné :%


Asi budu teď nejakou dobu luštit ty možnosti, tak prosím promiňte tupé dotazy - koneckonců co byste čekali od právníka, žeano Smile :

1. zajímal by mě zajímal vztah mezi nastavením na začátku (tj. beginner atd) a volbou tlapek před konkrétní písničkou - přijde mi, že to nabízí furt stejné možnosti, at už tam jsi jako beginner nebo jako to druhé (light?).. a boduje to pak stejně nebo ne?

2. Nedaří se mi nastavit, aby si to pamatovalo, že jsem to já - Lyndee.

3. Na conu tam někdo nějak zapínal tleskání do rytmu - jak?

4. obrázek s výsledky po skončení songu vyloudím jak?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LyndeeOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
takzeeee:
ad 1,
boduje to stejne, nastaveni je jen tak aby se nereklo, stejne si to zmenis šipka nahoru šipka nahoru na lehci šipka dolu šipka dolu na tezsi
ad 2,
tohle je v profile options, vytvoris profil, a nastavis ho na player 1 (sipkama doleva doprava se browsujou profily)
ad 3,
behem songu F7 - bacha na ostatni klavesy, jsou taky funkcni Wink
ad 4,
ten tam je defaultne ne? nebo mas na mysli nejaky special skin?
a nebo mas vypnute event
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

nastaveni stepmanie
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)