DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! DDR Trika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Další

Takze jak bude vypadat triko
predni strana #1 zadni #1
27%
 27%  [ 5 ]
predni strana #2 zadni #2
22%
 22%  [ 4 ]
predni strana #1 zadni #2
44%
 44%  [ 8 ]
predni strana #2 zadni #1
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
!! Lidi co nemuzou poslat penize za tricka na ucet, at prinesou na sraz hotovost !! (dnes, tj. patek 24.6.)
Kam? Sem Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=4185#4185
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
KDO JESTE NEDAL NEBO NEPOSLAL PENIZE POSPESTE, V PATEK MUSIM ZAPLATIT ZBYLYCH 6 500 KC
Ja na to nemam a vy vite kdo to jste ...

5500 KC chybi !


tohle od vas neni fer, takze to prosim napravte
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
... já už jsem platila...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
taky ti nic nerikam Smile Nechci tu vypisovat jmena, oni vi o koho se jedna.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
TRIKA JSOU HOTOVA, ZITRA RANO PRO NE JEDU
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
molik napsal:
TRIKA JSOU HOTOVA, ZITRA RANO PRO NE JEDU

doufam, ze je vezes na avalcon. ja vim, blbej dotaz.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
MAM DOMA DVE PLNE TASKY TRICEK

... a da se rict, ze se povedly :wink: ano, vezu je sebou :wink:
Tem kdo zaplatili je vydam ihned jak se ukazou, neplatici dostanou sva tricka az po uhrazeni odpovidajici castky.

Tim muzeme uzavrit kauzu tricka, doufam :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Huaaaaa Very Happy uz se tesim, jedu drivejsim vlakem Wink budu tam tak akorat Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Já už mám trička doma a jsou opravdu povedený =))))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Moc se omlouvam, ze sem se dlouho neozval... uz 3.tejden mi nefunguje net (pisu od kamose)
penize poslu, jestli to jeste pude. Aaale nevim kdy se pro tricko dostanu Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
MOLIK:
taky se omlouvam.. uplne sem na to zapomnel... penize jsem poslal, tak snad dojdou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Hele ja sem lama ve vyplnovani cisla uctu atd. neposlal by mi nekdo na mail vzorovej obrazek co se kam ma presne napsat? Nejak me tam matou ty lomitka atd... diiky (abych moh zaplatit)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mor-gar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.04.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha
Citovat
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: MAM REKLAMACI VCERA JSEM OBDRZEL OD FILIP-SANA TRIKO A JAKY ZKLAMANI NA ROUKAVU NENI MOR-GAR ALE MO -GAR A NAVIC MAM VELIKOST L I KDYZ JSEM NAPSAL, ZE BYCH RAD XL :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mor-garOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
R uteklo, uz ho nebavilo na tebe cekat Smile a jeste rekni ze ti ot Lko neni Smile) to jsou fakt velky trika Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

mor-gar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.04.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha
Citovat
Bee_Boo napsal:
R uteklo, uz ho nebavilo na tebe cekat Smile a jeste rekni ze ti ot Lko neni Smile) to jsou fakt velky trika Wink
- to Lko mi je Very Happy ale cejtim se v tom, jako nejakej sportovec v prilehavem trikotu Very Happy Very Happy a co se tyka toho R, jen by me zajimalo, estli by se tam nejak nedalo dodelat dodatecene?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mor-garOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DDR Trika
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 12 z 18  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)