DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! TOP 10 Anime
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Který druh anime máte nejraději?
všechno, je mi to úplně jedno
38%
 38%  [ 8 ]
drama
14%
 14%  [ 3 ]
psycho
19%
 19%  [ 4 ]
mahou shoujo
0%
 0%  [ 0 ]
sport
0%
 0%  [ 0 ]
romantika
9%
 9%  [ 2 ]
hentai
9%
 9%  [ 2 ]
ecchi
9%
 9%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 21

mor-gar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.04.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha
Citovat
azarro napsal:
mor-gar napsal:
Muj TOP 10 anime serii je nasledujici:

1. Paranoia Agent + Boogiepop Phantom + Serial Experiments Lain
2. Ghost in the shell Stand Alone Complex 1st Gig ( 2nd Gig ) + Neon Genesis Evangelion
3. Noir
4. Gunslinger Girl
5. FLCL
6. X - TV
7. 2x2 Shinobuden
8. Jungle Wa Itsumo Hale nochi Guu
9. Full Metal Panic: Fumoffu
10. Slayers

Muj TOP 10 anime filmu:
1. Ghost in The Shell + Akira + Jin Roh
2. Filmy studia Ghibli ( KIKI, Tonari No Totoro )
3. Millenium Actress + Perfect Blue + Tokyo Godfathers

a spousta dalsiho Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

jsi si z toho udelal TOP30 ^______________^
u nekterych mist jsem se nemoh rozhodnout, tak jsem je dal vsechny na jedno misto Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mor-garOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Tak takovejhle zebricek bohuzel nejsem schopny sestavit... ale urcite na vrcholku budou:
Haibane renmei, Viollinist of Hamelin, ted jedno z posledni doby - Gankutsuou, Azumanga, Jungle wa itsumo hare nochi guu no a sousta dalsich.. to by se sem neveslo Surprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Nemzuu delat presny poradi, ale v prvni desitce jsou :

Trigun, Cowboy Bebop, Golden Boy, Witch Hunter robin, Totoro, Violinist of hamelin, Record of Lodoss War OVA, Tenchi Muyo OVA, Azumanga Daioh, Utena

FLCL sem nezaradil - moc psycho
NGE sem nezaradil - nemusim byt jako vsichno okolo, ze..
GITS jsem nezaradil - nevidel jsem
Iketeru Futari - No,no... no nic Very Happy
Love Hina - ta by byla v 2. desitce
Hellsing - moc kratke a divne.. ale vsichni na to leti (i neotaku)
Haibane, Lain - moc psycho
KGNE - hezky, ale divny postavy.. ale skoro jsem brecel
FMP - imho traparna (nekamenujte me pls)
Noir, Hack - moc uspavaci, je mi lito
X-tv - mam to, ale jeste jsem se k tomu neodhodlal
Jungle wa Itsumo... pekne, silene, ale v 1. desitce ne
Angel Sanstuary - moc velke psycho a mangu jsem necetl
Aika - ehm...
Gunsmith Cats - rozhodne 2. desitka, velmi solidni vec
Read or die OAV - taky velmi dobre, lec kratke (jako gunsmith)
Escaflowne - film horsi, serie neni spatna.. jen ta Hitomi...
Futari Ecchi - manga dokonala, lec anime je blby svoji kresbou..
Hand May maid - pekne, roztomile, mozna 2. desitka
Chobits - imho trosku horsi nez May
Ranma - proste klasika
Rumic theater (obe serie) - dobre drama, hezk se na to kouka
Oh My goddess - taky dobra vec
Onegai teacher/Twins, jednodussi, zamilovane - podruhe bych na to nekoukal (ale i tak doporucuju)
Nausika, Laputa, Ninja Scroll, Jin Roh, Svetlusky, vampire Hunteer D, Yamadovi, Metropolis, Kiki, cesta do fantazie... filmy, doporucuju zkouknout
Mahoromatic - taky dobra vec od gainaxu
Ebichu - pro silne povahy
Photon - komedie, celkem ujde
Excel saga - videl jsem i lepsi.. po case nudne
Puni Puni Poemi - skoda ze navazuje na excel
Animation runner Kuromi - jestli nemate co na praci tak mozna - je to kratky a celkem ujde
happy world - preslazene cosi, nekomu by se to mohlo libit
ostatni serie tenchiho - imho na OVA to nema, ale i tak ujde

Videl jsem toho i vic, ale ted si nevzpomenu co...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Me nedavno ( asi 2 tydny ) Azarro uspesne otaku-oval a zatim jsem zkouknul celou serii + filmy z NGE ... a jako husty ^^. Uuuplne prvni vec co jsem videl byl GiTS prvni film a tedka mam v planu si pujcit GiTS series ( uz ne stahnout protoze bych pretah limit Confused ). Dal jsem jeste stahl X-TV kdyz jsem koukal jak to tady Cloud opevoval ... ale jeste jsem na to nekoukal. Ted nevim co dal ... navedte me pls na neco v podobnym stylu ... THX ... otaku zdar Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mor-gar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.04.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha
Citovat
WerK napsal:
Me nedavno ( asi 2 tydny ) Azarro uspesne otaku-oval a zatim jsem zkouknul celou serii + filmy z NGE ... a jako husty ^^. Uuuplne prvni vec co jsem videl byl GiTS prvni film a tedka mam v planu si pujcit GiTS series ( uz ne stahnout protoze bych pretah limit Confused ). Dal jsem jeste stahl X-TV kdyz jsem koukal jak to tady Cloud opevoval ... ale jeste jsem na to nekoukal. Ted nevim co dal ... navedte me pls na neco v podobnym stylu ... THX ... otaku zdar Twisted Evil
- trebas rahXephon, Mai hime, Utena Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mor-garOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Filip-san: mozna je to out of date, ale tobe prisla Hand Maid May lepsi nez Chobits? (je pravda ze fanservis tam lepsi byl ^^; ) ale pribehove se mi vic libili Chobiti ^_^ v hand maid may mi prilis rusive pusobily postavy Kotaro a Hotaro ^_^ (proste jsem si na ne nezvykl, navic 2x hlasitejsi nez cokoliv jineho v audiostope ^_^)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
mor-gar napsal:
WerK napsal:
Me nedavno ( asi 2 tydny ) Azarro uspesne otaku-oval a zatim jsem zkouknul celou serii + filmy z NGE ... a jako husty ^^. Uuuplne prvni vec co jsem videl byl GiTS prvni film a tedka mam v planu si pujcit GiTS series ( uz ne stahnout protoze bych pretah limit Confused ). Dal jsem jeste stahl X-TV kdyz jsem koukal jak to tady Cloud opevoval ... ale jeste jsem na to nekoukal. Ted nevim co dal ... navedte me pls na neco v podobnym stylu ... THX ... otaku zdar Twisted Evil
- trebas rahXephon, Mai hime, Utena Very Happy Very Happy
Aaah diky, urcite zkusim. Od Filip-sana mam pujcenou Nadiu, Steamboye a X-TV v lepsi kvalite nez mam stazeny ... akorat to X je vypaleny na DVD znacky Emgeton a ty nema moje mechanika moc rada Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak mam za sebou prvni ctyri dily Starship Operators (ZX DVDRip Wink) a vypada to zajimave, az na to ze je to misty desne ale opravdu katastrofalne naivni (i na me, a to uz je co rict). Videl jste to nekdo? Mate z toho stejne pocity?
Na druhou stranu muzu vrele doporucit Bleach Smile shounen anime jak ma byt, megafighty, je to vtipny, neprislis premysleci Smile lovestory tam je taky, tak co vice chtit Smile
(to je z novinek ktere ted sleduju, kdyz narazim na neco vypeceneho dam vedet) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Přiznejte se, kdo jste hlasoval pro hentai/ecchi:))))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
mor-gar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.04.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha
Citovat
WerK napsal:
mor-gar napsal:
WerK napsal:
Me nedavno ( asi 2 tydny ) Azarro uspesne otaku-oval a zatim jsem zkouknul celou serii + filmy z NGE ... a jako husty ^^. Uuuplne prvni vec co jsem videl byl GiTS prvni film a tedka mam v planu si pujcit GiTS series ( uz ne stahnout protoze bych pretah limit Confused ). Dal jsem jeste stahl X-TV kdyz jsem koukal jak to tady Cloud opevoval ... ale jeste jsem na to nekoukal. Ted nevim co dal ... navedte me pls na neco v podobnym stylu ... THX ... otaku zdar Twisted Evil
- trebas rahXephon, Mai hime, Utena Very Happy Very Happy
Aaah diky, urcite zkusim. Od Filip-sana mam pujcenou Nadiu, Steamboye a X-TV v lepsi kvalite nez mam stazeny ... akorat to X je vypaleny na DVD znacky Emgeton a ty nema moje mechanika moc rada Twisted Evil
- Steamboye vrele doporucuju, je to super vec od autora Akiry, Nadiu jsem zatim bohuzel nevidel a X-TV je taky poradna klasika Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mor-garOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
sice to s mým top 10 nemá zas tolik společného....

no posuďte sami Very Happy

http://filipsan.hofyland.cz/placky/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mor-gar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.04.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha
Citovat
Filip-san napsal:
sice to s mým top 10 nemá zas tolik společného....

no posuďte sami Very Happy

http://filipsan.hofyland.cz/placky/
- pěkně se ti to rozrostlo Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mor-garOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Cloud napsal:
Přiznejte se, kdo jste hlasoval pro hentai/ecchi:))))

No... Ja jsem se rozhodoval mezi romantikou a ecchi, ale nakonec jsem dal romantiku ^_^ Co byste si o me jinak pomysleli? ^_^;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja se teda priznam Very Happy co horsiho by jste si mohli pomyslet Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak prave koukam na sedmej dil Saishuuheiki Kanojo a je to dost dobre ... vylozene me to vcuuclo ... rikal jsem si ze si dam pred spanim jeden dil ... jen tak abych vedel jestli dal ... ale ono nejde prestat ... sice je to takove ehm, no ne zrovna pozitivni, ale ale ... podam report az to skonci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

TOP 10 Anime
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)