DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Osadnici - turnaj 24.9.2005
Osadnici - turnaj 24.9.2005
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Arrow http://gamebox-plzen.webpark.cz/
tusim ze minimalne jeden clovek z fora je z Plzne, tak pokud trochu umi Osadniky, tak se klidne prijde (+ dalsi lidi tez zvani). Zatim tam budu ja a Cloud. Vice info na strankach.

DDR tam asi nebude .. pry by to rusilo hrace Wink. Maximalne vezmu softpad a dame na notebooku o prestavce, .. Wink Ale muzete si prijit zahrat, pokecat a tak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hmm chmm, rada bych. Ale jeste nevim co bude pristi tyden.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Maty DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 27.04.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Stará Ľubovňa SK
Citovat
Ja len tak ak by niekto chcel vyskusat osadnikov na pocitaci tak http://fedak.wz.cz Je to robene v pascale takze nic moc ale da sa Zatial je to vo faze vyvoja ale da sa to hrat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MatyOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Kdo by chtel osadniky na pc doporucuju spis tyhle http://www.s3dconnector.net/
Hezci, rychlejsi, propracovanejsi, sitovi ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nerekl bych, ale budiz.

Ja doporucuji - http://games.asobrain.com (moznost online, vypadaji jak na papire, easy a rychly obchodovani, chat, editor map, rozsireni, ... cool)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Reportík:

Turnájek se konal v jedné zapadlé plzeňské školce, kde bylo příjemně. Turnaje se zúčasnilo 13 lidiček všech věkových i tělesných kategorií. Hráli se tři hry podle výsledků z minulých her. Hlášek okolo turnaje bylo nespočetně mnoho, třeba "Já už ty osadníky nehraju," když ze šesti hodů podla dvakrát 11, dvakrát 12 a dvakrát 2. Naše výsledky byly dobré, ale mohli být lepší. Já sám jsem první hru vyhrál a potom dvakrát skončil druhý. Xsoft skončil v první hře poslední a potom dvakrát vyhrál. Nejzajímavější bylo asi naše finále kde byly lidi se 7;7;7 a 6 body. Probíhalo asi tak jako když zpomalíte stojící vlak. Než byly poleženy základní dvě vesničky tak byly hry okolo nás už skoro dohrané. Fakt je, že hodinu trvalo zakončení. Já měl 9 bodů a nakonec mi jich i devět zústalo, když začali všichni svinit jak mohli.

Nakonec to dopadlo takto:
1.Fly 11 bodů
2.Cloud 9,5 bodů
3.Xsoft 9 bodů

Po turnaji jsme se s místními pařany přesunuli do jednoho místního podniku pro militaristy, který byl moc pěkně vyzdobený a jídlo bylo skoro levnější než v číně.
Tam nám ukázali jednu z nejnovějších deskových her a to Civilizaci. No, řeknu vám, že po rozložení základního herního plánu (2 x 2metry) jsme si řeknli o sražení stolů.
Samotná hra je prý při "rychlé" hře na 6 - 7 hodin. Obsahuje asi 1200 figurek a "milion" karet. No a pravidla, jsou kapitola sama o sobě. Když jsme dvě hodiny hráli jedno kolo, tak jsme pochopili, že to zas tak lehké nebude (mimochodem, hráli jsme na standartní pravidla, existují i rozšířená, ale já už bohužel nemám týden na jednu hru.))) Výklad probíhal asi takto: "Kolo se skládá z 5 fází přičem každá fáze obsahuje podfáze." Třeba: "třetí fáze neboli bojová se skládá ze šesti podfází, přičem druhá a šestá se vzájemně opakují.Smile)
Další vtipnost byla s vysvětlováním ´"co je to ddr?" mno, celý ten chlápek říkal něco jako "jo to znám, hraju to tak jednou za rok, jsem na pátý úrovni" potom se x zetal jáký maj pady, říkal "co je to pad?" odvětil "to je ta podložka na který se hraje". "Jo tohle." "Ty máš nějaký." "Ne, já ne, ale PJ je má." X: "Co, vy znáte Trevora?" "Ne." "A jaký máte ty pady?" "No tak A4, A5.".. Potom všichni zúčastnění pochopili, že DDR a DRD není to samé, vážně moc zajímavé jak šíleně se to plete.

V neděli jsme byli vzbuzeni volajícím D12045, v půl druhé odpoledne, no a to je tak všechno...pravopisné chyby korektovat nebudud, už na to není čas.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Osadnici - turnaj 24.9.2005
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)