DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Duben 2005 - 1. cast (1. - 8. 4. 2005)
Jdi na stránku 1, 2  Další
Duben 2005 - 1. cast (1. - 8. 4. 2005)
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
:: DUBEN šipka dolevašipka dolušipka nahorušipka doprava měsíc DDRka ::

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Doba trvání: 1. - 8. dubna 2005
Kde: u všech CZ fanoušků doma i v zahraničí
Úkoly:
(1) - (pad) - odehrát jakýkoliv song z ofic. alb (tj. DDR 1.-8.) - mějte co nejlepší skóre
(2) - (fotka) - udělejte zajímavý screenshot SM (tip: themes, dance character, ..) ale žádná fotomontáž
(3) - (klávesnice) - dejte nějaký nejbrutálnější song, stačí jen přežít
(bonus) - workshop - stavění vlastních hardpadů

Pravidla: při hraní jsou povoleny všechny modifikace (tj. i speed módy narozdíl od jiných států). Judge neměnit (tj. 4), rate neměnit (tj. 1.0x). Pokud chcete JudgeWindowScale mít na něčem jiném mimo (1.0), tak postupujte jedině dolu (třeba na 0.84). V kostce by stačilo říct necheatujte, hrajeme pro zábavu a ne o peníze. Vůbec mě nebude vadit když mě někdo předběhne, budu rád že vám to aspoň jde.

Jak postovat: ke každému bodu můžete mít maximálně 2 obrázky (=0, 1, nebo 2). Nic vám nebrání v tom editovat svůj příspěvek a nahrát lepší. Nechcete přeci aby se to zaFloadovalo fórum a stalo se moc nepřehledným. Prostě máte 3 úkoly a 2*3 je 6, takže tu budete mít maximálně 6 obrázků řekněme v rozumném rozlišení (800x600).

PS: Nedávejte sem staré screenshoty, hezky jen to co odehrajete v daném týdnu. Pokud nebudete stíhat, budete mít ještě možnost si skladby dotlapkat a postnout screeny později.

Plán na zbytek měsíce:
1.-8. 4.2005 - 1. část měsíce DDR
9.-15. 4. 2005 - 1. část měsíce DDR
16.-22. 4. 2005 - 3. část měsíce DDR
23.-29. 4. 2005 - 4. část měsíce DDR
30. 4. 2005 - výsledky a diskuze


Naposledy upravil xsoft dne čt, 10.listopad 2005, 19:59, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak ja dneska zacnuy, vzhledem k tomu, ze tu pak nebudu. Zkusim vymyslet a odehrat vse dnes.

Zacnu bodem jedna.

Sakura Score: 8613

2.

nic me nenapadlo, resp. neco me napadlo...ale nemam cas to zkusit. Takze pripadne nekdy jindy. Moje prvni cast bude chaba...jaksi tu ted nebudu...-_-



Bod 3. Nic brutal dat nedokazu tak jsem nakonec skoncila zase na sakure...Nezvladla jsem ani Max300-_-



NOTE: zbytek zkusit naplacat do stejneho postu...poustim SM...


Naposledy upravil S'Tsung dne so, 30.duben 2005, 13:49, celkově upraveno 5 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Takze jo,

Bod 1, :EDITED:
nasel jsem skvelou dalsi hudbicku, fakt paradni, a i to skore me potesilo Wink

Bod 2,

Bod 3,


Bonus: Arrow Muj malicky novy hadrpad Very Happy delany tento tyden Wink

:EDIT:
a mam mensi skore nez kdokoliv HEC PEC ... prijde mi to ujety ehm ... Rolling Eyes


Naposledy upravil Bee_Boo dne pá, 8.duben 2005, 15:54, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
*1*


.. nebo Hot Limit na 130, jak chcete
... dneska jsem hral (jen) 3 songy. Sice B4U mam 1408, ale kdyz tu mate vsichni HotLimita tak se tedy pridam, no.

*2*


.. bezpecnost predevsim. Login k accountu.

*3*



.. dal bych sem trenba i Bey. Abilities (AA@Hard), B4U HyperRemix (A), ... a dalsi, ale ty stejne neznate. Tak pro priklad je tu tohle.


Naposledy upravil xsoft dne pá, 8.duben 2005, 23:43, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
1. Je to ten výsledek vpravo (mám větší skóre než STsung Cool Exclamation )



2. Tohle je opravdu husté Cool



3.Jedna chybka, ale nechce se mi to opravovat (4x speed) Cool



Na workshopu jsem byl. Cool


Naposledy upravil Cloud dne čt, 7.duben 2005, 21:20, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ukol c. 1 - nejvetsi score ofic. skladeb
Tak jo, po ztracenem screenu na 132xxxxxx bodu mam tady jiny a lepsi :wink:
(to by bylo zle kdyby se clovek nezlepsoval)




Ukol c. 2 - zajimave foto SM
Tak zajimave zatim muze byt jen tohle, ale jak na neco do nedele narazim, zedituju.
Tahle obrazovka je videt jen na chvili pri spousteni se dema ... asi chyba toho skinu a postavicky nesedi :wink:




Ukol c. 3 - brutalni song na klavesnici
Nooo, takze necekejte zazrak, na klavesnici "utapu" daleko min nez nohama na padu ...
Ale uz jste nekdy tapali Bag? Neznam horsi skladbu celou mimo rytmus nez Bag :wink:
Povazuju ji za brutal skladbu a dat ji bez misu (na klavesnici) je pro me uspech




Ad Workshop
Tam jsem byla :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no vidim ze jsem prolitla..
ad score: Aby bylo jasno...kazdy kdo ma vice jak 50 procent Long skladby ma vice bodu nez ja na 'kratke' sakure. kdybych dala hot limit tak mam vic nez vy.
ad bod dva...: mate pekne screeny...-_- :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
no prave, neslo o nejtezsi skladbu ale o score :wink:
(aspon tedy tento tyden)

a jeste dnes to mas sanci zeditovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Uploadnete prosim kazdy aspon neco. Proc?
Arrow jednak budeme vedet jak na tom jste a muzeme vam lepe poradit
Arrow budete vedet co znamena hrat na score, a jak moc v tom hraje roli 5 misu, vs 20 misu, jak to hejbe se scorem a tak (drive jsem to taky poradne nevedel)
Arrow hrajeme pro zabavu ne? tak o co jde
Arrow kdyz nemuzete udelat pekne score na 10ti tlapce, udelejte pekne treba na 5ti tlape (nebo na cemkoliv co zvladate)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Nj, ráda bych se přidala, ale notebook mi nějak nedělá screeny, akže nic..:/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No .. myslim si ze my pockame. Uploadni az budes moct. (plati i pro ostatni)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Nj, jenže on ten notebook asi jen tak screeny dělat nezačne..^-^;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Zmackni klavesu PrtScrn a uslysis takovy zvuk foceni. Nic jineho to zjevne nedela. Ale pak se podivej do adresare Stepmania jestli uvidis podadresar nazvany Screenshots (byva nekde na konci schovany)

Tam najdes ocislovane screenshoty
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Sice pozde, ale prece ^_^
Tady je par mych vysledku:
Na padu treba Sync a Kick the Can...


Na klavesnici Sakura, cimz asi nikoho neohromim, ale dalo mi docela praci se to naucit tak, abych to dokazal protukat ^_^

Theme vlastnim In The Groove... Moje oblibene sipky jsou Metallic... a tyhle efekty mi prisly celkem efektni ^_^

LOL ^_^ Na tohle jsem narazil, kdyz jsem zkousel ukoly z 3. tydne:
Bugreport Stepmanie: Rozsypaly se mi sipky!

Bonus: Na stavbe hardpadu jsem byl (a vlastne jsem tam i poprve na dancepadu stal ^_^) a dva takove uz vlastnim ^_^ Dukaz (poprve na padu, tapajici Jubei Chan):


Naposledy upravil 1001101 dne pá, 29.duben 2005, 2:00, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Aha... Tim skore se mysli ty cisilka... Tak na to jsem nikdy nekoukal... a zda se ze na ITG themu na konci ani nejsou... 6_6
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Duben 2005 - 1. cast (1. - 8. 4. 2005)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)