DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Invex a DDR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ehm invex neni hernim veletrhem, i kdyz to ted tak vypada :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No, rika se spis, ze na herni sektor invexu se lepsi a ten zbytek jde do haje. Ale to je taky otazka... (nechce se mi to ted rozebirat .. vstavam v 6:30 ^_^)
Kazdopadne, pokud jsi tam nikdy nebyla, tak neni na skodu se tam nekdy podivat jestli bude prilezitost... letos uz to stejne nestihas...ale uvidime treba pristi rok ^_^ jeste to treba s necim spojit... a proc ne ^_~

EDIT: resp. uvidime jestli vubec preziju letosni rocnik... mel jsem jit brzo spat...neeee
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Že se herní sektor na Invexu lepší? Zásadně nesouhlasím, myslím si opak .. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Uh tak jsem podle reakci celkem rad ze jsem na tom letosnim neztracel zadnej cas Smile Na predminulym jsem byl jeste se skolou - hruza : odjezd v 6:30 prijezd kolem 9 hnusnou karosou a ted se tam nudte az nekdy do 16 (byli jsme tam samozrejme na posledni den) Sad(. Na minulym jsem byl s kamaradama - bus student agency super ale prestoze jsme tam byli hned na 1. den tak celkem nic ... akorat hostesky byly ok (nejlepsi stanek tam mel Canon - uplne dokonala hosteska jste se s ni vyfotili a hned vam vytiskli pekne hi-res foto Very Happy )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Invex a DDR
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)