DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak a kde koupit softpad
Jak a kde koupit softpad
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Chcete koupit softpad / hardpad?

** Z tuzemska **
(to znamena z CR - pro blondyny)
Dalsi podrovnisti najdete v topicu
Arrow http://ddrforum.pocitac.com/rare-items-cz-prodej-padu-i-hudebnich-zarizeni-t1531.html

________________________________________________________________

** Ze zahranici **
1) Positive Gaming
Jdete na Arrow http://www.positivegaming.com/shop/ a registrujte se. Pokud v prvni kolonce vyplnite kod:
kód:
czechddr
- tim ziskate 5% slevu na prvni nakup.
Jeste jeden tip, treba ted kdyz koupite "Positive Gaming Deluxe Dance Pad", tak ziskate 2 za cenu 1. Jako redukci muzete koupit "Trio Linker Plus". Kvalitnejsi softpady co dele vydrzi, navic podporujete PG.

2) Play-Asia
Jdete na ddr.pocitac.com a dole kliknete na baner. Nebo kliknete primo Arrow sem. To delejte hlavne pred vlastnim nakupem. Zde si kupte dle libosti. Jako redukci zkuste "Dual Shooter (EMS USB2)"
Update: Dual Shooter vytvari nahodne lagy. Zkuste radeji redukce jako TrioLinker.


Zde se pokuste zachovat prehlednost. Kdyztak promazu. Taky zkusim prubezne aktualizovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Flaiming DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.12.2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno,FM
Citovat
Jaky mate nazor na obchod http://www.tanecni-hry.cz/ ?
Co koukam, tak tam maji uplne nejlevnejsi softpad a Impact u nas (i kdyz ta cena tam ted hodne kolisala).
Ja tam od nich pred par mesici koupil softpad (to tam jeste stal nejak 750kc), a jsem s nim velmi spokojen. Mam dojem, ze ty pady berou od www.ddr.cz , protoze na nich je nalepene jejich logo, ovsem pak mi nejak nejde na mozek proc je maji tak levne...na druhe strane u postovneho si nelze vybrat cenu (tedy zpusob dopravy), maji tam fixne dodani do druheho dne za 125kc (standatdni cena).
Takze oproti rare-items.cz se Impact lisi cenove od 50-100kc (podle zvoleneho zpusobu dopravy na rare-items.cz).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FlaimingOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Obchod tanecni-hry.cz neznám, ale kdysi jsem se taky díval na ceny, a nejlevnější Impact jsem viděl na machinedance.cz - když si to necháš proplatit od HZP (pokud u ní teda jsi).
Více info tady: http://www.hzp.cz/main/clanek.php?id=2334
Jinak já mám pad od rare-items.cz (viz reklama prokládaná mezi tydlety příspěvky na fóru Smile ) a zatím 100% spokojenost...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Flaiming DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.12.2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno,FM
Citovat
MaJJ: Diky za informaci, shodou okolnosti u HZP jsem Smile Takze asi nakoupim tam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FlaimingOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
ddr.cz i tanecni-hry.cz patrej oboje visu, takze to od sebe neberou - je to stejna firma, jenom dva shopy Smile Stejne jako rare-items.cz a machinedance.cz patrej stejny firme, resp. stejnymu cloveku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Jak a kde koupit softpad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)