DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Logic3 Xbox Dance Mat
Logic3 Xbox Dance Mat
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Vlastnim tento Dance Mat, ktery je k mani v obchode http://www.herni-prislusenstvi.cz , tento obchod sidli v Brne na Merhautove 161. Na koberecku je plochy konektor, na ten nelze moc sehnat dobre sehnat prodluzovaci kablik, musel jsem to resit "vynalezem," ktery popisuju v sekci Redukce, v dreadu http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=981 .
Koberecek se povedlo pripojit k pocitaci a vysledek je takovy: Instalace XBCD neni vubec treba, v jadre Linuxu jsem se take nemusel vrtat (ani jsem se v tom nevrtal, zkusil jsem ten pripojit rovnou, co to udela). Wokna XP SP2 a Linux Kubuntu 6.06 mi Dance Mat pripojeny pres muj vynalez sezralo jako Xboxovy ovladac s tlacitky, ktera jsou na sobe nezavisla, takze šipka doleva + šipka doprava nebo šipka nahoru + šipka dolu to sezere. Nadefinovani ovladace do Stepmanie pak slo eins zwei.
Dnes jsem akorat stihl otestovat, ze pad jede, vic jsem dnes neudelal, pac jsem byl po cely den nejaky zatlumeny a uz je na tapani pozde. Pozdeji napisu, jak to na tom koberecku jde.
-------------
Dodatek: Zhodnotim pad. Zatim mi neprislo, ze by ponozky prinesly zhorseni oproti barefoot. Dance Mat ma jakousi vypln, nebude to asi takove jako ty levne celofanmaty. Urcite se da o Logic3 Xbox Dance Mat pro zacatek uvazovat.
Co se tyce funkcnosti v systemech, tak se mi povedlo rozjet tento Dance Mat i ve Win 98SE s nSP 2.1 CZ.
-------------
Dodatek 2: Co se ponožek týče, záleží na tom jak které. Dále lze doporučit strčit pod kobereček karimatku, došlap je pak měkčí.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Logic3 Xbox Dance Mat
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)