DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! News
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
S'Tsung napsal:
Snad nebude vadit ze skoncim posledni....-_-

Neverim.
Uplne uprimne a verejne nevim jak misto prvni, ale poslednim mistum neverim a poradi mezi tim je otazka Twisted Evil Nahoda ma svuj podil a at si rika kdo chce co chce, uz tohle je uspech. Budu drzet palce vsech 4 koncetin :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Posledni v poradi se rika vyherce Smile (3. misto pak 2. misto a pak ty)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ja si taky myslim, ze to bude bliz mistu prvnimu nez poslednimu... drzim palce ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
haha...to mi verite...^_^
jinak BTW...norove zase prudi...

citace:
The other (much bigger and more organized) communities are very happy that we sponsor anyone from their country at all, you seem to take for granted that we should sponsor any player you wish, even though we have had no contact with you ever outside of us sponsoring someone from Club-Games to our tournaments and even though Eric seems to be the best player but decided to participate in M-Games' tournament and not yours.We will sponsor Eric for this event, and noone else (since Lu is not coming).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jeziis to sou paka, vis co mi to desne pripomina?
"to je nas jarousek, jestli na tu matematickou olympiadu nepojede nas jarousek tak tam nepojede nikdo" *reditelka zakladni skoly*
Idiocie nejvyssiho radu ... :evil:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
lol...jo hold to se stava...(taky nadavam..uz pekne dlouho..no ale co se da delat..) poslala jsem jim par strankovy email...uvidime co z nich vyleze...a ted jsem nechtene udelala zmatek na jejich foru. Snad me za to nezabijou....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
jasne, a zmatek na foru je potreba aby to nemeli tak jednoduchy ... Smile pak dej wedet jak to dopadlo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Takze posledni a definitivni rozhodnuti. Byla jsem vybrana jako reprezentant ceske republiky a moje cesta bude sponzorovana, jenom musim mit vseho ucty. Takze mi zaplati i vlak a spol. Ale musim mit ucet...nevim jak to provedu snad na to nezapomenu. Jeste nevim jak to je s tim vytisklym listkem.
Kazdopadne, jedu tam i jako cesky country leader. Takze vsechny dotazy na me do 23.3. Pak je tam predam dal. Na srazu country leaderu v patek. Pred srazem se tam kona nejaky funny turnaj tak nevim jestli tam mam vlezt. Musi se taky registrovat predem. Za kazdou zemi ale jedno mistol...coz je trochu divny...asi to zkusim. Snad to nebude 'vsechny mody' a poradte si.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vyyyborne, congrats Very Happy
Pozice Country Leader zni dobre :wink: Ja zatim zadny dotaz nemam, asi tim ze se tu s vami tak dlouho nepohybuju... Mame nejaky ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tak koukam, ze zmatek na foru se nakonec preci jen vyplatil ^_^
Takze congrats.
Ten funny turnaj by mozna nebyl od veci, aspon omrknes prostredi, i hrace... pak na hlavnim turnaji se ti tam bude lip hrat. Navic jestli to ma byt funny, tak to urcite nebude nuda ^__^

Ohledne dotazu... co treba zjistit, jake jsou v budoucnu moznosti poradani narodnich kvalifikaci na eurocup v CR?
...nebo uz jsi s nima resila i to?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo kvalifikace a zapisovani vysledku na stranky ddreurope uz jsou v reseni.
Co se tyce funny turnaje. ted jsem si precetla co to je. (vzhledem k tomu, ze jsem country leader mam informace o co go) ale je to tajne.
Ten turnaj bude dost rychlovka a jediny co uvidim budou moje sipky^_~
Jinak vidim, ze uz jsi taky na jejich forum.

Takze nova novinka.
Forum DDReuropu uz konecne po roce funguje. A pry ted bude fungovat i cela stranka. Vice se dozvite na ddreurope po seanci country leaderu v patek 8pm.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No, myslim ze bysme pomalu mohli prejmenovat tenhle topic ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Waw^-^ S´Tsung: Supa^-^

Dotazy.. A já ani pořádně nevím, o co jde..^-^;;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Takze the Gathering je nejvetsi LAN party v Evrope. Pri teto akci se porada mistrovstvi Evropy v Dance Dance Revolution. Kona se tam i par dalsich malych akci, ale o tech nemam ani potuchy. Cela akce se kona v Hamaru v Olympijske hale 'Vikigska lod'.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
Tak trochu opožděně, ale taky hodně štěstí, třeba bysme mohli někdy vyrazit jako komplet DDRteamCZ
News
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)