DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Pulnoc useri -[logout]-
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 85, 86, 87  Další
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Tak ze pry vstavam v 8 rano, chm. Tak to si asi pujdu teda i lehnout. Oyasumi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Vitej v klubu Smile ja tez, a jdu nakupovat do plusu nejaky skrinky ve sleve ... zatrest
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Uprimnou soustrast. To me ceka dalsi varka valeni se az do obeda (nebo snidane? nikdy nevim, jak tomu vlastne rikat). Po noci stravene hranim Mashed u kamarada je holt potreba vydatny spanek...
Oyasumi nasai, minna.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ted jsem prisel domu...taky dobre:_)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz, v Brne bolo tiez dobre, ale domov je skratka domov, navyse vstavam asi o 7am, snad sa vytrepem z postele potom...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
asi pred pul hodkou jsem pijel z prace. (uz zase nocni) Dneska jsem mel trochu spozdeni, protoze po ceste domu si me vyhlidnul volne pohozeny drat na silnici a zamotal se mi vsude mozne do kola, do prehazovacky , kolem brzd apodobne. (bylo to mirne z kopce, takze jsem jel tak 30km/h)
Po cca 20 min zapasu s dratem se mi ho podarilo odstranit natolik, aby bylo kolo dale pojizdne a mohl jsem dorazit domu.
A ted uz si jdu konecne lehnout a spaaaaat
Dobrou
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
jdu spat, brzo rano vstavam (promoce)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Tak to congratz ! beer (Fala)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Tento den bol zas zabijak, uz davno som nesiel na 2. nocak... zZzZ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Takhle pozde se na ten Bleach vyborne kouka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Nekoukej na to, budes zhnusen jak se to pak vyviji, aneb fillery sucks Wink
A jinak vsem co neprovadeji takove perverznosti jako je sledovani anime (Blood+ rulez) preji dobrou noc Wink (dosly dily)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
nejak se mi nece spat... neutral
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak jsme se konecne vratili z faly...rano report:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Cool čemu se říká ráno....to asi neuvidím na písmenka v reportu, pokuď teď nepůjdu spát Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
zase sama? wavecry tady jsem!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulnoc useri -[logout]-
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 64 z 87  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)