DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Rhythm Tengoku
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rhythm Tengoku
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Rhythm Tengoku aneb uchylna japonska hra ktera proveri vas smysl pro rytmus


Tuhle hru jsem objevil diky Xsofotvi a jeho odkazum na videa v sousednim topicu. Uz podle videa me to velmi zaujalo a tak jsem se rozhodl vypatrat co to vlastne je. Jedna se o hru pro GBA (Game Boy Advance), takze si ji muzete zahrat v emulatoru na PC nebo treba jako ja v emulatoru na PSP a podobne.

O co tedy jde? Jde o netradicni zabavnou hudebne zalozenou hru, kdy do hudby provadite pozadovane akce a ty vytvareji zvuk, kuprikladu tleskani. Pri prvnim spusteni hry si musite projit testem vasi presnosti, je to docela nuda, ale musite se pres to nejak prechrochtat Smile A pak uz vzhuru na samotnou hru.
Hra je rozdelena asi do 8-mi levelu, kdy kazdy level je rozdelen na stage, kterych je 5 a vyvrcholenim celeho levelu je remix (stage 6). V normalnich stagich mate vzdy plnit jeden dany typ ukolu, coz slouzi ke cviceni. Pri uspesnem splneni se vam odemkne pristup do dalsi stage. Remix je pak jakysi "boss" na konci levelu a setkate se zde si vsemi ukoly a musite dokazat ze jste schopni spravne ovladat vase nove nabite dovednosti celeho levelu. Cela hra je ovladana vicemene pouze jednim tlacitkem. Neceketje zadnou uzasnou grafiku, naopak grafika v cele hre je takova velmi jednoducha a s ruznorodymy styly, ale to je prave vec ktera z toho dela skvelou hru.

Abych vam nastinil takovou zakladni predstavu, popisu vam jak vypada cely prvni level a jake jsou jednotlive stage a ukoly.

Stage 1 - boxovani
Ovladate jakehosi karatistu na ktereho letaji predmety jako kvetinace, zarovky, mice a nebo treba kameny a bomba. Ukol je velice jednoduchy, pouze staci ve spravou dobu zmacknout tlacitko (na GBA je to button A) a tim predmet pesti odpalit pryc. Za zacatku je kratky tutorial bez hudby a pak uz boxujete do rytmu, coz jde podstatne lepe. Narazil jsem zde i na pripady kdy si uderem do kamene zranite ruku, ale jindy se mi zase povede bez problemu odpalit kamen pryc, takze presne souvislosti nejak neznam. Pokud uspesne odboxujete urcity pocet predmetu, odemkne se vam stage 2.




Stage 2 - vytrhavani fousu
Ze zacatku opet kratky tutorial. Objevuje se zde jakesi repy a kedlubny (nebo je to turin? Smile ) na kterych vyrasi do rytmu hudby fousy. Dale pak jede pinzeta (to jstevy), ktera zase do rytmu hudby fousy vytrhava. Setkate se zde se 2-mi typy fousu - kratsi rovne, ktere lze vytrhnout kratkym zmacknutim tlacitka a pak delsi zatocene, kdy musite tlacitko podrzet o neco dele. Stage je pomerne jednoducha, jedinym problemem mohou byt snad jen fousy umistene blizko u sebe, kdy musite mackat rychleji a presto zustat v rytmu.




Stage 3 - vojaci
Tady uz konci vsechna legrace a zacina prituhovat. Na obrazovce stoji velitel cety a 4 vojaci. Vy ovladate toho vojaka uplne v pravo. Velitel udava rozkazy a vojaci je musi plnit. Rozkazy jsou udavany hlasove a protoze se jedna o japonskou hru, tak si musite nejdrive zapamatovat co jaky rozkaz znamena, hlavne v pripade pokud jste japonstinou naprosto netknuti jako ja. U teto hry se pouziva vice tlacitek (celkem 4) a ukoly jsou: vpravo hled, vlevo hled, pochodem vchod a zastavit stat (raz dva) Smile Cili kdyz velitel zaveli vlevo hled, musite se podivat doleva a to jeste ve stejnou chvili jako ostatno vojaci. Nejtezsim ukolem je pochodovani, to musite mackat tlacitko pro kazdy krok a udrzet se takto v rytmu je pomerne obtizne. Pokud udelate chybu, velitel zcervena a zacne se z nej kourit, coz samo o sobe vypada velmi vtipne Smile




Stage 4 - baseball
Ukol je jednoduchy, jsou vystrelovany micky a vy je musite spravne do rytmu odpalit. Zda se to jako jednoduchy ukol, ale vcera v noci jsem nad tim stravil pomerne dlouhou dobu nez jsem to uspesne dokoncil. Kamera totiz ruzne odjizdi a prijizdi, takze na vas zrak se vubec nespolehejte a radeji pozorne poslouchejte hudbu. Obcas je micek vystrelen vice nahoru a pak je potreba ho odpalit pozdeji nez normale. To byla prave cast kde jsem ztracel hodne bodu, protoze jsem stale nemohl najit rytmus pro tento pomaly micek.




Stage 5 - tleskani
Nejtezsi z ukolu tohoto levelu a musim rict ze velmi tezky. Na obrazovce stoji jakesi 3 postavicky, vy ovladate toho uplne v pravo. Prvni postavicka tleskne do rytmu, po ni pak druha a nakonec je rada na vas aby jste spravne navazali a tleskli. V principu se dozvite kdy mate tlesknout az po tom co tleskne 2. postava, tim ze dodrzite stejny interval ktery byl mezi prvnim a druhym tlesknutim. Tleskani je opet do hudby, ale kamenem urazu je rychle tleskani, kdy musite reagovat opravdu velmi pohotove a ja sem s tim mel velke problemy.




Stage 6 - Remix #1
Jak jsem jiz psal, v remixu se setkate se vsemi ukoly. Po uspesnem dohrani remixu se vam odemkne level 2. Musim rict ze remix 1 byl velmi jednoduchy a ja sem ho dal na prvni pokus. Jak takovy remix vypada, to se muzete podivat primo zde.


Tak ted uz mate nejakou predstavu o hre a pokud zrovna nevite co delat, tak nemuzu udelat nic jineho nez vam doporucit si jit tuto skvelou hru zahrat!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Jáá cu taky... to vypadá cool ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Da se i zemulovat na pc. Juknete na remix videa na youtube, je to fakt dobra zavislost.

zkusim sehnat romky a emulator (snad i savy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Savy nezájem, emulátor mám, jen se nedaří při hledání.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Našel jsem si torrent kde je zaseedováno 98.8% požadovaného ... to zamrzí.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
na co torrenty? staci pouzit google
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
použil jsem, je to ten torrent na konci první stránky... download stránky chtějí registraci ^^ ale už mě to zvyklalo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jeste tak tyden jsem na 64kb/s downloadu. Slo by nekam hodit (zararovany) emulator a ROMky? Mam tu tak nejak vsechny emulatory, na kterych se parila Zelda. GBA mel byt mezi nema, ale muze byt 2 roky stary emulator.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Šílená návykovost, jsem v druhým levelu stage 4 a vůbec to není jednoduché. Určitě doporučuju vyzkoušet. To, co tu ukazoval Robot2037 je jenom pár některých úkolů, dál jsou ještě lepší Smile (honba myší za sýrem a během cesty k němu ukrývání se před kočkou nemá chybu Smile )

Malinký warezíček nebud doufám nikomu vadit Smile hra včetně emulátoru http://tinyurl.com/2q5ja4
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
tedá, to je těžký... tedy chci říct, že to není vůbec lehký... tedy chci říct... víte co chci říct... a je to úleťárna jak WarioWare ^^
Narozdíl od Robota jsem pochopil jak je to s tím karatistou, totiž že po úspěšném odpálení něčeho ti vlevo naskakuje jakási pawaa a abys odpálil kámen potřebuješ mít asi 3 dílky (karatista pak taky mlátí druhou rukou), , jinak yauvajs. Naproti tomu jsem nepochopil bodování a otevírání dalších stages Sad Přijde mi že už všechno docela zvládám a pořád se mi nechce otevřít stage 5.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Už dobrý, hold jsem lamil... u myší jsem vyROFLil a ty tleskající japonky se mi moc líbí, mám tam už druhou medaily (první je u řepy). A potvrzuji že ty Remixy jsou fakt většinou daleko jednodušší, protože je tam lepší rytmus.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
hmm, U tleskajících japonek v kimonech jsem skončil. melodie hezká, ale podle me moc přísné hodnocení. Težko se mi odhaduje kdy mám tleskat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Jo japonky to chce vychytat... přiznávám se že jsem je asi 3x vůbec nedal a pak najednou na medaily.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Teď jsem skončil u opic na trapolíně (Toran to Porin) a vůbec netuším co je cílem téhle hry. Oni se přeměňujou pomocí joysticku a tlačítka A, ale nechápu k čemu to je dobré.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nevim jestli jsou japonky v kimonu = pochodujuci japonky, ale ty jsem dal tak na 20 pokus. Porad jsem nevychytaval konec. Ono taky to hraju na emulatoru 1.7.2 (v linku byla 1.7), a je to tak o 20ms opsunute (musim mackat A driv a reakce se projevi az po 20ms). Pri posunuti co jde. Po hodine hrani unlocknuta cela 1.

Mala poznamka - posledni menu jsou Options a v nech je stereo/mono a to druhe je reset. Takze kdyz to date, muzete si hrat znova Wink

Jinak mate taky problem s malym posunutim, nebo to je jen u me? Uz se tesim, az si unlocknu 3,4,5... Buhehe, to je proste super hra.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rhythm Tengoku
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)