DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Singstar na PS2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Noo jako pod nejakym PS2 emulatorem by se to mozna i pustit dalo ... ale nejvetsi problem bude dostat tam ty mikrofony (aby to slo suplovat normalnim mikrofonem). Totiz, kdo ten zpusob pripojeni videl (dva mikrofony jdou do jedne krabicky a ta jde do .... USB) tak mi asi da zapravdu, ze Sony obskurni periferie rulez :X
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
ach jo, já chci Singstar, nebo aspoň někoho, ke komu bych se nakýblovala:o) (ehm, způsob mého uvažovaní už je poznamenán, jediná věc, která mě při poslechu písničky "I will always love you" napadla, bylo asi "To by byla v SingStar obdoba Max300...")
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Je to na PS2 (ze zacatku to nikdo nepisete) .. jen takovy drobny detail.

V emulatoru se mi nemecka verze zatim nechce spustit, ale jeste na ni kouknu. To prece musi by ti na PC? Jinak, noc po Singstaru (doma) .. docela navykovy co? Clovek nemuze dostat ty songy z hlavy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Je to víc než "docela" návykový...no, v emulátoru by to mělo jít, ale nevím, jak s těma mikrofonama, WerK má pravdu, určitě v tom bude nějakej háček...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Navykovy? Tak si neco odehrajte, pak zavolejte rodinu a pustte jim replay Wink Ono vat to rychle prejde :p

PS: Udelejte Xuxa soundtrack. Tj Xuxu+songy co se ze SS ten vecer zpivali. Cloude, mas seznam, tak se snaz .. :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
ehm, my jsme Martymu pustili muj a Sniperuv replay...a to jsme jeste hrali na freestyle, takze tam nebyly videt ty vysky v tonine...ehm..:o)
víš co, ixi, XUX:oP
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Arrow http://www.singstargame.com
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jo, navykovy to je. ja si furt dokola zpivam "Itc d faaajnl caaunt daaun!"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Takže ta krabička je čistě jenom USB konvertor ? Taakže je šance, že bude Singstar na PC ? m^.^m
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No .. nechci to zakriknout, ale asi jsem to na PC rozchodil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
xsoft napsal:
No .. nechci to zakriknout, ale asi jsem to na PC rozchodil.
Faaakt ?Very Happy No jestli tam funguje jakejkoliv mikrofon tak jses master Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
posli postup posli postup posli postup!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
www.google.com
a ten me nechte .. potrebuju do 4. udelat ty semestralky (vcetne dodelani DDRportalu). Az budu mit cas, hodim sem treba screenshot
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Rozdelime se ... udelam thread PC a PS2. Napisu vam jak na to.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jak tohle vam musim rict.

Kdyz jsme byli u xsofta na koleji tak jsme hrali asi tak v pet hodin rano singstar. Ok dobre..tak dejme tomu, ze jsme zacali v pet vecer? Vybral se seong Words a tak se nejak zpivalo. Xsoft me asi chtel znova rozesmat. (predtim me totiz lochtal na nohach a tak vselijak, jeste mi pritom i prejel nohu) no a nekdy uprostred songu misto words zazpival "word" a kdyz tam bylo znova words tak se ozval xsoft s "excel", ne ze by to tam sedelo, ale rozesmal me strasnym zpusobem, ze jsem zbytek songu nedozpivala. No a to same mi udelal v pet rano. Myslela jsem, ze me to tak nedostane, ale vzpominka na to jak me to rozesmalo melo u me steny efekt takze jsem to nedozivala.
A kdyby jste chteli vedet proc jsem na to ted prislo...no zazpivala jsem si pisnicku "words" a asi v trech tertinach me popadl zachvat smichu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Singstar na PS2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)