DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR EXTREME 2 Dance Master Mode
DDR EXTREME 2 Dance Master Mode
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tusim, ze uz jsem zde nekde na foru popsala o co jde. Ale i tak to pripomenu. Jedna se o mise, ktere hrac musi splnit, aby se dostal dale.
Zacina se na beginner uroven pokracuje pres light a konci se na challenge s heavy. Posledni mise je prolezeni paranoii survivor max na A.
V dance master modu je nekolik druhu misi. jsou zde normalni mise (handicapove). Tam po vas budou chtit dat neco treba na C a vys nebo dejte minimalne 30 perfectu nebo neminte zadnou sipku (miss). a pak ztezuji az po takove jako dejte 8mill bodu na jedne challenge deviti tlapce na flat nebo 8,5 mill bodu na jedne skladbe co je na reverse a je to deviti tlapka. pak jsou tam coursy. ty jsou obvykle normalni az na nektere, kde vas v kurzu potkaji ruzne mody jako boomerang nebo wave, speed mod, hidden, sudden nebo velmi oblibeny dark. Dale jsou tam "specialni1" mise. Tam vas obvykle muze cekat cokoliv. Takove.. jako dejte 180 kroku mimo sipky stepchartu jsou fakt hnusne. No xsoft do dal bezproblemu na gamepadu..ale ja jsem se s tim morila asi pul dne na padu a pak na gamepadu...des. Dalsi funny je treba..slapejte jenom na cervene a zlute sipky. Nebo "odehrajte song aniz byste slapli na sipku dolu". Pak jsou jeste special mise 2 ale..tam jsem jeste nepokrocila. Vim teda, ale ze ta posledni je "najdete vsech 30 hidden extra arrow". (extra arrow - v triceti songach je neviditelna jedna sipka. kdyz ji najdete dostanete za to tisic bodu. hledejte si..^_~.
No a kdyz pomineme vsechno tohle nachazi se tam i hidden mise. To jsou mise, ktere se objevi jenom pokud splnite nejakou dalsi vec. a zde to je opravdu zajimave. Abyste se dostali k te misy musite splnit jak puvodni zadani tak i zadani na hidden misi a nekdy z toho vychazi nadherne veci. Prvni hidden mise je..ze date na A jeden beginner song...druha se ale unlockne pote co date 3 acka na jeden beginner song. Muze se vam treba stat ze mate dat presne 200 combo (201 sipka je jump..), nebo presne 50 missu. To by jeste nic nebylo. Takove jako dat nad 65 perfectu, 65 greatu a nad 65 goodu uz je neco. Muj nejlepsi vysledek je zatim 80 perf., 88 greats, 56 goods. No zbyvalo malo^_~. Nebo jsme narazili na to..ze na jednom songu pocet marvelous musi byt vetsi nez soucet perfectu a greatu^_^. Avsak co nas UPLNE dorazilo bylo dani Dynamite rave (9footer) na reverse na neco mezi 8,5mill a 8,6 mill. Ono je problem ten song vubec dat na acko, teprv na skoro AA (85%) a pak jeste se trefovat do tech stotisicu^_^. sileny....
Tak kdo si to zkusil at napise svoje zazitky..^_~ (xsoft, cloud)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hidden arrow /extra arrow - no problemo. Zacal jsem hrat Sakuru jen tak si pred zacatkem songu neco mackal. A ejhle, ono to napsalo nejake cislo na sipce. Takze jsem to zrusil (stsung by rekla - failnul a [inkrisoval] pocet failu na song). No, takze jsem si nasel seznam songu kde sipka je a zacal "skenovat". Proste do beatu mackate vsechny sipky. Trivka. Sem tam je nejaky dlouhy hold, tak ho drzite a mackate 3 sipky po okoli. Jinak sts dokazala zajimavou vec. Timhle zpusobem minou hidden sipku Wink no nic. Tak dal.

Hidden mise - Jo sranda. Jako ona se hiddem mise da celkem v pohode. Treba dejte 1000 combo. No problemo. Dalo se 1500. Ale je to na kurzu, a mate tam 4 zivoty. Takze kdyz date kombo a chcipnete .. no .. tak mate proste smulu a hrajete znova. Pekny ze? No pockejte si na screeny.

Top songy - Gin v lahvy, "yellow, mellow, hello hello" ...

-- dopsano --

Screenshoty - ani nevite jak sqjele se delaji screenshoty, kdyz mate vystup pres TV kartu. No mohlo to ukladat rychleji a do neceho jineho nez TIF, ale dobry. Kdyztak to mobil jisti.

Redukce - na XuxaConu jsem nechal (zapojenou) redukcy ze cinchu do 3.5 jacka (jak jsem zjistil - takze jestli ji nekdo mate, kdyztak ji nejak poslete). Takze si predstavte ze mate 2 pocitace. Jeden ma ty dreveny repracky 5.1 od Geniusu, kam jde cinch na zvuk a druhy kam jde video. Bohuzel kabel z PS2 nejde roztrhnout tak, ze vedem 2m sem a 2m tam. Takze jak to vyresnit? No nakonec se povedlo (chjo), takze se mohlo hrat.

Mody - reverse jsem nekdy resin klasicky (jako sedim, koukam a davam), nebo lehnuti na zada. TV mela Mirror ale jen L<->R, takze nic. Ale hidden (dark) .. no to kde zmiznout target sipky se davalo pekne. Zapl se logo killer a posunul treba do stredu. Nebo se dal na dolni hranici a mediaplayer na horni hranici. Pekny cheaty. Ona nejaka folie na TV by taky sla.. ale tohle jde taky. Teda - ten Captain Jack dal ale zabrat, co?

.. dalsi veci reknou lepe screenshoty a fotky. Zkusim je nekam nahrat.


Naposledy upravil xsoft dne so, 7.leden 2006, 0:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Je to totální bomba tahle hra! Je tam asi tisíc misí a než se vůbec dostanete na hard, tak vám to bude pěkně dlouho trvat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
BRUTALLLL>....Dala jsem tech 9millinu na dzinovi v lahvy na boost a dark....hele vis, co je tam pak za misi? zacina ten song na P....



....Paranoia Survivor na FULL COMBO! ..no mam screen..ale na karte..bude pozdeji.

EDIT: jinak vim, co urcite neumite.... MINOUT Extra hidden sipku kdyz mackate porad vsechno^_~.


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 6.leden 2006, 17:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
(to jde dát?)....ech, no nevím, ono je pomalu problém prolízt Paranoia Survivor na lepší hodnocení než B...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nevim...vyber si jednu z tehlech misi...ty jsem jeste nedala

1. mene jak 5 greatu na X-03 (nemam unlockly, nemuzu z toho unlockovavat)
2. vsechny freezy OK, vice jak 180greats (nemam unlockly, nemuzu z toho unlockovavat)
3. Speed over beethoven, standard, tak 55% obrazovky ke videt...to dole je videt..., dostat AA (v americke verzi to znamena..dat full combo)
4. dat NG na vsechny freezy plus nejaka jina podminka (6 greatu a nepodarilo se nam prezit..) [ted jsem to dala]
5. 36 millionu na jednom standard/challenge kurzu (spocitate si to a zjistite ze je to hooodne..no proste 90%...) nejvic mam 89%
6. vice 65 perfects, 65 greats, 65 goods (no...80, 88, 56...)
7. X-26, 200 marvelous, marvelousu musi byt vice jak soucet perfects a great...no mam zatim... 115, 85, 45...
8. X-28 AA....nevim???
9. dynamite rave, reverse, dat mezi 8,5 a 8,6 mill.
10. cartoon heroes, 2 zivoty
11. paranoia survivor 1 zivot
12. paranoia survivor max A nebo vyssi.

tot vse..asi ..zatim..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Par fotek...zbytek stale na mobilu...

prvni..dynamite rave, reverse, skore mezi 8,5 a 8,6mill. (heavy)



tohle je cpt. Jack (heavy), dark, 3 zivoty (skoda fotka s media classic playerem nemam na flashce...)



a no..tohle melo byt nad 1000 combo...a pak preziti..4 zivoty..

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dopsano - http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=8497#8497
Jinak trocha screenu:

ukonceni mise


Cpt. Jack, dark, heavy, 3 zivoty


ziskat 9mill bodu



tak zde se melo slapat co nejvickrat mimo stepchart...pres tri stovky je teda na me moc...


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak uz vim jake to je neco treworit....rekla bych ze skladbu Maria uz nebudu moct ani slyset. No mise cleared ale do hidden zbyval.o 45 Marvelous. ...des....

155 marvelous..., 80 perfects, 30 greats..pak jsem to zopakovala jeste dvakrat..no ale nejak se to nelepsilo.

Tak ta mise s tema trema ackama je taky unlockla...paranoia odehrana.

takze to by bylo za dnesek tri mise? hm...

EDIT: ne bylo jich nakonec vice. odkryla jsem totiz dvojnasobne hidden mise. Ale trvalo to^_~. tak uz mam asi 174 misi z 191...tusim ze. ale chce to cobalt flux...na soft padu se neda (teda slo to..no ale na heavy..aj) a na gamepadu taky nic..-_-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dalsi mise... no mela jsem dat AA* (fullcombo) na nejake skladbe...make a [nejaky slovo] a musim rict, ze je to VYLOZENE HNUSNEJ song..a to jako ze hodne chaosovej. Takze bylo full combo a jenom A*. nebo jenom A. Des nakonec ale v pulnoci song zdolan.

Dostala jsem se k Dive na standard. No proste fullcombo a cervena hvezda^_~. No dobre, ale zpet k misi. Melo se na ni dat 6mill bodu a 50missu. Vypada to nevinne, ale mych 56 missu bylo se skorem 6004 a dalsi tri cislice. a to jako jsem mela malo greatu. No docela funny..netusila jsem, ze mi to bude trvat tak dlouho.

Dalsi mise co jsem zkousela bylo dat na sana morette na ente na light, reverse a ctyri zivoty a 4 a mene greatu. Dotahla jsem to asi 10 krat na 5 greatu ale na ctyri nikdy...DES...a aby mi to unlocklo nejakou misi X-29 co tam na me smutne kouka to chce prave tu misi po tomhle desu^_~.

Pak jsem si hrala s marvelousama...170^_~ blizim se..jeste tricet...^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
progress so far...tak s marii se neblizim...
ale vypada to asi takhle...


a sana morette ne ente...jsem vzdala. po 4x 5 greatech.



dalsi mise nema v mem pripade bez padu cenu hrat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dnesni nocni progressik. mam par dalsich misi^_~ 2 teda.

Prisla jsem na to jak dat Dynamite Rave, reverse, na 8,5 -8,6 mill. Musite dat tak priblizne 50greatu (maximum 55) a minout jednu sipku, aby nebylo full combo. Muj progress vypadal stylem.
8,35mill
8,47mill
9,27mill
8,5mill



Po teto misi jsem se dostala na special, coz je takovy roztomily kurz. Jmenuje se secret arrow. No strida se tam hidden se suddenem takze jsem to neprezila v poslednim stagi kde je air na hidden, coz me totalne rozhodilo. Pak sipek pryc a game over. (teda jenom FAILED).

No a pak jsem zkousela Mariu zase na ty marvelousy. Otocila jsem tuftikem bass na maximum a stiskla jsem tlacitko Bass Boost. Center jsem ztisila na minimum a vsechno hodila na rear. Ted si prestavte asi jaky zvuk se z tech obrovskych beden na me vyvalil. Kazdopadne to bylo citit a moje telo zacalo vibrovat v rytmu Marii, naproste nemozne nerytmicke pisnicky. No hned mi tam zacaly letat serie Marvelousu (ale ne zase tak moc...182 maximum).

To jsem nakonec vzdala a s tema bassama (uz bez boostu) jsem vyzkousela sana morette ne ente. A to dopadlo asi takhle.



Pak jsem se nechala vyklepnout na Paranoie 180 na standard na tech machine gunech. To pad fakt nebere.


Naposledy upravil S'Tsung dne so, 21.leden 2006, 15:03, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. nekdy me mrzi ze to ITG a SM nema. No dobre ... -kompenzace- .. zitra se teste na nove mise v dungeonu Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jsme tak s xsoftem pokracovali v Dance Master modu a mame par hlasek.

Nasli jsme misi. Paranoia Survivor na light na full combo. Tak jsem to zkusila a zarvalapo nekolika sipkach. Zjistili jsme ze je to na Boost a reverse..a ze je tam jeste jedna vec co nesedi. (nakonec jsme zjistili, ze to byla sipka nahoru prohozena s sipkou dolu...)
Xsoft prohlasil "To nemuze byt tezky, vzdyt je to na light. (v zapeti na to umrel na prvni sipce...no asi pet krat (za sebou^_~))"

Pak jsem hrala cartoon heroes na 2 zivoty a left nebo right. No a chcipla jsem na nektere z poslednich sipek (oops freeze)
Jakmile se mi ukazal obrazovka jako ze jsem to nedala xsoft prohlasil: "to to nemuzes failnout na prvni sipce jako kazdej normalni clovek? (kdyz jsem chcipla na konci cartoon heroes...)"

Jinak v DDREXT nam uz zbyva 9 misi. (a vymysleli jsme nove triky....na usnadneni^_~)

Xsoft take zkousel tu misi s dveste marvelousama (kde soucet perfects a great musi byt mensi nez marvelouses...)
no a nejak si to spletl a mel soucet marvelous a perfectu mensi nez pocet greatu. ^_~ (no nemel to puvodne v umyslu)

Jo a dali jsme to Goodeni! (80 perfects, greats a goods)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
DDR EXTREME 2 Dance Master Mode
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)