DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Join to Czech DDR
Jdi na stránku 1, 2  Další
Join to Czech DDR
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Taaak lidi, hlaste se do sdruzeniii :wink:

Podrobnejsi info o tom jak se hlasit je tady
http://www.ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=636

A vice informaci o sdruzeni je tady
http://ddr.pocitac.com/

--
Xsoft: Seznam slenu - http://ddrportal.pocitac.com/?memb=list
Seznam clenu co jsou i registrovani na foru - http://ddrforum.pocitac.com/groupcp.php?g=160


Naposledy upravil molik dne čt, 23.únor 2006, 15:51, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak ja tam jsem teda uz :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja taky.
Jinak kdyby byly nejasnosti, klidne se ptejte...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak az mi bude patnact no... Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Tak dobre, jeste pul roku;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Kam pudou ty dve stovky? Rolling Eyes
Jako to co by clen delat mel delam rozsiruji DDRko kde muzu stavim hardpady o stoosm na ale nevim proc bych se mel stavat clenem.
Rozhodne bych mel pri trsani lepci pocit Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
DAMNED napsal:
Kam pudou ty dve stovky? Rolling Eyes
Jako to co by clen delat mel delam rozsiruji DDRko kde muzu stavim hardpady o stoosm na ale nevim proc bych se mel stavat clenem.
Rozhodne bych mel pri trsani lepci pocit Laughing

200 nepujdou nikam. 300 pujdou na ucet. Vis, ehm,.. on hosting, domena, ceny, turnaje, a plno dalsich veci stoji docela dost a porad to delame za svy. Navic prispevek na sdruzeni tam musi byt ze zakona ... mam pokracovat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Jo tak to je jiste diky jenom jsem to chtel vedet :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Hu...tak pry, ze jsem clen DDR.
Ano, ano konecne ... citim se jako plnohodnotny clovek! Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Centime napsal:
Hu...tak pry, ze jsem clen DDR.
Ano, ano konecne ... citim se jako plnohodnotny clovek! Smile


Gratuluji Smile
ja jsem prej taky clen, ale clovek? to nevim, to bych zatim jeste netvrdil, ona je soucasti clenstvi nejaka amputace chapadel?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Umm mam dotaz. Ja moc na DDR hopkani nejsem ale ste prima komunita a rad bych se stal vasi soucasti ikdyz toho ja asi moc nenahopkam. Neni doufam nutnost po zaplaceni clenskeho odhopkat nejaku formaci ? ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. premyslel jsem o tom, ale nutnost to neni Wink. Bez obav se pridej.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Count me in ^_~ Este ptijit na to jak vam dorucit urcitej financni obnos a ty prihlasku ale snad mi Marty pomuze ... Ze jo Marty ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Takahashi napsal:
Count me in ^_~ Este ptijit na to jak vam dorucit urcitej financni obnos a ty prihlasku ale snad mi Marty pomuze ... Ze jo Marty ^_~


Koukni do prvniho prispevku (navod tam je na papirovou i elektronickou formu - jak pro formular, tak pro platbu) :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
xsoft napsal:
Takahashi napsal:
Count me in ^_~ Este ptijit na to jak vam dorucit urcitej financni obnos a ty prihlasku ale snad mi Marty pomuze ... Ze jo Marty ^_~


Koukni do prvniho prispevku (navod tam je na papirovou i elektronickou formu - jak pro formular, tak pro platbu) :wink:


Ee proc to delat slozite ? Pouziju pokemnoa Marty ^^ Poslu mu bombonieru penizky a on to doruci za me osobne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Join to Czech DDR
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)