DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Max300
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dneska jsem si ho zahral poprve, a dal jsem ho na standard na B [docela prima Cool ]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
I na Max300 jde freestyle
Arrow http://czech-ddr.info/vids/FreestyleMax300standard.avi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Hehe to je dobrej blazen Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jak psat seminarku/ucit se na zkousku aneb hrajeme si s Max
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
22/8/2005
Jak psat seminarku (xsoft) a ucit se na zkousku z FR (STsung) aneb hrajeme si s Max300

Po unaveni se na In The Groove jsme se nejak nechteli vratit k nasi puvodni cinnosti (to jest uceni a psani semestralni prace) a tak jsme usedli k PlayStation 2 a moji 20 let stare televizi, ktera asi opravdu nevi co je to NTSC. Never The Same Color ji nic nerika, ale zase se prekonala a zvladla to aspon v greyscale.
Pro ty pomalejsi, asi vam z fotek dojde, ze je to cernobile.

Nejak jsem si usmyslela, ze unlocknu Candy. Coz obnasi (pro ty mene znale DDRMAX) AA na Extra Stage. (Extra Stage je MAx300 na 1,5x, reverse)



Ziskat ExtraStage nebylo az zase tak tezke. Nejak jsem to zvladla.



No, ale Max300 na 1,5x reverse uz ale zabrat dava. Prvni pokus byl normalni. Dalsi napad byl otocit televizi, ale to jsme radsi nezkouseli. Kdyz to neslo normalne tak jsme zkusili pustit DWI spolu s DDRMAX a odehrat Max300 normalne bez 1,5 reverse. To taky zrovna nevyslo. Dalsim uzasnym napadem bylo, koukani vzhuru nohama na televizi (a pak i s lezenim).




Ani to zrovna neslo. Tak jsme presli na metodu mackat vse najednou a to poprve po slepu (dostali jsme do 2/3 max300). Pote jsme metodu vylepsili a mackali jsme "sipky" do rytmu max300. To nakonec dokonce i Vyslo, dostala jsem D a pote dokonce i C (s tim ze jsem mela asi stejny pocet greatu a missu (good, boo included) a pocet perfectu byl nizsi nez pocet greatu = asi 200 missu z 555 sipek).


....A jak to nakonec dopadlo. Mame Candy i skladby za Lessons (ty co byli v SUmperku vi,pro ty, co jim slovo lessons nic nerika...jedna se o vymakanejsi How To Play)....


*pro ty co spatne vidi... Max300 Heavy Single, AA, 7 greats

Vzhledem k tomu, ze se nam to povedlo, jsme se naladili i na Max300 na heavy na double na padech.
Prvni pad: Cobalt Flux 1945
Druhy pad: Izolepa Pro Logic 3

Vysledek
(no full combo to neni, kvuli zatracene izolepou zalepene sipce dolu)







A nakonec jako tresnicku jsme zkusili workout mode (jak s DDR hubnout). Tak tristakilovy clovicek ktery da Max300 by ubehl 1,6km^_~ *no screenshot yet, asi se nezkopiroval*

hlaska z DDRNL

http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=80&start=15
<STsung> check photos from the last post...
<STsung> hehe...
<STsung> those are my pads...
<Shane> black and white screen?
<Shane> you gotta be kidding me..
<STsung> that's my television
<Shane> ow Very Happy
<Shane> hahahahaha
<Shane> isnt that difficult?
<STsung> well...that television never heard of NTSC
<Holo> your taking that reverse too seriously i see;)
<STsung> lol
<Shane> I would panic on black and white screen Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Max300
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)