DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nefungují dvojskoky
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nefungují dvojskoky
kukiii DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.05.2007
Příspěvky: 9
Citovat
Ahoj, mám takový problém...Dostala jsem k narozeninám DDR taneční podlužku (Dance Europe), vše jsem nastavila, šipky fungují, jediné co nefunguje a nechápu proč je, když jsou dvě šipky najednou. Kamarádka má také DDR podložku, ale jinou, a když na ně skočí, tak jí to jde. Já na to můžu skákat sebevíc a dvojice mi to prostě nebere...Můžete mi někdo poradit prosím? Zajímalo by mě, jestli je to chyba mojí DDR podložky a mám reklamovat? Moc děkuju za radu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kukiiiOdeslat soukromou zprávu
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
klasicky problem. ovladac zarizeni interpretuje stisky jako osu (se stavem nahore - uprostred - dole) a nejak nepocita s tim, ze nahore a dole muze nastat zaroven.
ja ten problem nikdy nemel, ale zkus treba tohle: http://www.stepmania.com/boards/viewtopic.php?t=2706
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nefunkcnost U-D, a L-R sipek najednou muze onen problem os. Muzes nam prosim popsat jaky mas pad a jakou redukci a na jake hre hrajes (nebo jaka verze Stepmanie)?

Stepmania (starsi) se da prenastavit. Ovladac pro redukci v pripade XboXu taky, jine redukce meli specialni 3stisk sipek, ktery redukci prepnul do button modu, kde uz skoky funguji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kukiii DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.05.2007
Příspěvky: 9
Citovat
Ahoj, dík za rady, ale jnevim kde nastavit to z té anglické stránky. Redukci mám z playstation na USB a taneční podložka Dance Europe playstation. Verzi programu mám Stepmania 3.9.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kukiiiOdeslat soukromou zprávu
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
kukiii napsal:
Redukci mám z playstation na USB a taneční podložka Dance Europe playstation.

Jak psal xsoft, hodne zalezi na typu te redukce z playstation na usb. Je na ni neco napsano? Znacka/vyrobce/typ
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

kukiii DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.05.2007
Příspěvky: 9
Citovat
Je to značka 2-tech
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kukiiiOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Stepmania je 3.9 nebo je tam treba 3.9 a18?
Pak kdyz jsi v ovladacich panelech - herni zarizeni - test, tak to tam asi skoky nebere taky ze? (ale projistotu vyzkuset). Ovladac na to nejaky mas/pouzivas?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kukiii DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.05.2007
Příspěvky: 9
Citovat
Je to jenom Play Stepmania 3.9, nic víc. V testu ty dvojskoky taky nefungují. Ovladač žádný nemám. Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kukiiiOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Protoze podobne popsana redukce je metru odeme a bez ovladacu funguje spravne (i skoky).
Zku ji ale zapojit a stisknout na padu (jako podrzet najednou) start-select-up (nebo start-select-down).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kukiii DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.05.2007
Příspěvky: 9
Citovat
Tak jsem to stiskla a nic se nezměnilo, pořád to nejde Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kukiiiOdeslat soukromou zprávu
kukiii DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.05.2007
Příspěvky: 9
Citovat
Neví už nikdo co by s tim mohlo být? Asi to teda budu muset reklamovat Sad Ale díky za vaše rady Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kukiiiOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dalo by se na tu redukci nekde podivat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kukiii DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.05.2007
Příspěvky: 9
Citovat
Jako na ten kabel osobně podívat? Nebo někde to mam najít na netu nebo co přesně? Confused Vždyt na tom neni nic vidět Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kukiiiOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jestli muzu zajet k tobe, vzit treba moji redukci a notebook, a zkusit jestli je to redukci nebo pocitacem (nebo padem).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kukiii DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.05.2007
Příspěvky: 9
Citovat
To neni špatnej nápad, to prostě zkusit Wink Ale jeden háček, já mám teď zkoušky a 9.6 odjíždím do zahraničí, takže to mám teď dost nabitý...Mohla bych až v úterý večer, šlo by to?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kukiiiOdeslat soukromou zprávu
Nefungují dvojskoky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)