DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď London Trocadero a jak to Cloud prezil
Jdi na stránku 1, 2  Další
London Trocadero a jak to Cloud prezil
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Doufam ze Sts nebude vadit, ze jsem si pujcil jeji nazev:), ale mel jsem proste chut o tom neco napsat. Behem 21. az 28. dubna jsem byl nekde mezi Doverem ve Francii, Trocaderem v Londyne a Edinburgem ve skotsku. Nebudu tady rozpitvavat kde vsedu jsem s nasi skupinou ctyriceti-ctyr lidi byl, protoze o tom budu psat jiny a podrobnejsi report.
Kdyz bych zacal nasi cestu z cech, tak jsem si rikal, kde vsude bych mohl potkat arkady a podobne "silenosti", az nakonec po dvou-denni ceste jsme dorazily do francouzskeho pristavu Calais. Nalodili jsme se na trajekt, ktery mel namireno do Doveru a posleze se rozutekli po palube. Ja jsem si tak vtipne vykracoval jeste s par "DDR znalymi" (Ray, Dimitrion, Anakreon) a asi po dvaceti minutach bloudeni jsem nasli Megatron na horni palube. Docela me to zarazilo, protoze muj vyvoj se zarazil nekde u opic (proste a jednoduse - takhle ohromna vec proste plout nemuze:)) a mezi cca dvacitkou automatu se krceli i DDR Fusion a DDR Euromix 2. Za nasi hodne kratkou plavbu se mi tam podarilo nahazet tusim pet liber (fuj) a podarilo se mi prolizt MAX300 na BSmile. Po tom co jsem dohral prvni trojicku songu, jsem se ohledl a spatril asi ctyricet lidi, jak na me uprene ziraji. Po sesti skladbach mi zacali hazet i pence:). Tenhle pocit moc veci nevyrovna:).
Zhruba po dalsich dvou dnech jsem si rikal, ze bych mohl zjistil aspon v jake casti Londyna se Trocadero nachazi:). V tomhle jsem mel uzasne stesti na pruvodkyni, protoze kdyz jsem se ji zeptal na zabavni centrum Londyna, tak odvetila neco jako: "Myslis Trocadero? To je u Piccadeli Cirkus, zrovna tam mame namireno." Nasledoval dvouhodinovy rozchod a muzete hadat kde jsem byl celou dobu:). Jinak pro vas co tam nikdy nebyli, tak Trocadero je ohromna sit obchodu, ktera zasahuje do nekolika dalsich velkych budov. Asi nejvtipnejsi, nejvyraznejsi a nejvetsi je herna, ktera zasahuje asi do osmi poschodi (nejspis je jich vic, ale arkady jsou tam proste vsude).
Pokud vlezete dovnitr a vyjedete po eskalatorech nahoru, uvidite vpravo ohromny obchod s dvd (hudba, video, anime) vseho druhu, nahore kus herny, vlevo hernu s DDR Fusion 2 (oprava, uz ho presunuli o dve patra niz). Kdyz pujdete doleva a potom a patro niz, narazite konecne na centralni hernu Fantasy Park. Docela me zarazilo, ze tady zadne ceske (vlastne ani zadne jine) karty neplati, tak jsem si rozmenil libry a sel si prihlednout ohromny fantasy park. Pokud jsem to pochopil spravne tak cely fantasy park ma v prvnim patre asi deset bowlingovych drah a bar. O patro niz uz konecne zacina slibena herna a nachazim zde Eazy2dancera (EZ2), hned dvakrat, potom Pump it Up Zero (kdyz porovnam grafiku a obtiznost, tak PIU ve vsem vede) a asi milion automatu jako je Drum-mania, Beat-mania (snad i Guitar-Freak) a jine. No a pokud se dostanete k druhemu patru, tak vas ceka opravdove srdce herny. Jakmile se rozhlednete tak uvidite 2x PIU ZERO, 3x DDR EUROMIX 2, ITG II (decicab), 2x EZ2, Drum-maniu atd...celkem asi sedmnact arkad plus miliarda jinych automatu (treba rally pro osm lidi najednou apod.). Jinak tusim, ze to ma asi jeste jedno patro, ktere jsem uz ani nevidel:).
Kdyz jsem se sem dopravil, bylo okolo devate vecer, tedy absolutne natriskane Trocadero (predstavte si, ze u kazdeho automatu jsou ctyri lidi), tak jsem ihned zamiril k ITG II (jinak opet je to dedicab udelany z DDR EUROMIX 2). Seznamil jsem se s docela hodne sympatickym hracem, ktery se mi predstavil jako Adam Kyte (jeden z nejlepsich hracu Anglie, coz jsem jeste netusil). Potom jsme se nejak dostali ke konverzaci, ktera vypadala asi takto: "You Are from London, Adam?" "Yes, i am. Where are you from?" "Czech republic, you know it?" "Yeah, did you know Xsoft from ItgFreak?" a pak uz bylo jasno (znali i Sts). Takze mame zakladnu uz i v londynskem Trocaderu:). Jinak co bych jeste dodal treba k arkadam, tak JD3 na ITG II je officialni judge i pro turnaje, takze zadne prenastavovani na Novodvorske se konat nemusi. Otestoval jsem to pres Charllene expert - doma mam 82% a v Trocaderu 80,9%, takze prakticky totozne. Kdyz jsem se vracel ze srazu, tak uz prakticky cely zajezd vedel co to je DDR Smile
Jeste posledni vec se bych rad napsal se mi stala v Doveru na ceste zpatky asi v jedenact vecer. Kdy jsem zavital k mistni restauraci a tam nasel PIU ZERO. Tak jsem si ho zkusil zahrat (poprve v zivote) a na normal jsem mel asi jeden miss nebo tak. A okolo stojici opet tleskali. No a o nejakych tricet-ctyri hodin pozdeji jsem dorazil domu a konecne si mohl odpocinout...

edit: necetl jsem to po sobe, tak omluvte moje chyby, fotky dodam pozdeji:)
Cloud
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na pristi ceste je musime prekoncertovat at nectou ITGfreak ale Czech DDR forum. Btw, asi by to chtelo samolepky Czech DDR co? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
A my jsme tu v CR hotovi z jedne arkady Very Happy Reportik super.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
xsoft napsal:
Na pristi ceste je musime prekoncertovat at nectou ITGfreak ale Czech DDR forum. Btw, asi by to chtelo samolepky Czech DDR co? Smile

A CzechDDR vizitky, protoze kdyz nekoho chytneme na arkade, nemame mu co dat Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ale jo, muj kontakt a web adresu maji vsichni ITG hraci co byly ten den v Trocaderu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Cloud napsal:
Ale jo, muj kontakt a web adresu maji vsichni ITG hraci co byly ten den v Trocaderu.


c-c-c Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja bych muj pravopis radsi neresil, jeste se o tom dozvi Moliik:)Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ad PIU zero: to bych chtela videt....
pekny reportik. Blbe se to predstavuje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
To PIU Zero je uzasny, jenom abych dodat, tak songy v PIU jsou daleko tezsi nez v ITG II:), jinak vsechny songy maji krasne anime pozadi (nekde jsem tak snad videl i opening z Canon) a musite pouzivat bar:), krasne je to videt v Trocaderu, protoze bary pripominaji vyvracene tyce:).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Hlásím, že Trocadero stále stojí, akorát ITG je momentálně rozbité Sad
Jinak arkád je tam stále spousty. Sice v lehce jiném složení než před 4 lety v době Cloudova reportu, ale uspokojí snad každého. Nejvíc mě potěšilo PIU Pro, které jsem nečekala. A bylo prázdné a funkční Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zamrzi. Ale snad ta bude spousta dalsich hudebnich her k zabaveni.

DJ MAX TECHNIKA (International) L1.00 for 3 songs Perfect
EZ2Dancer UK Move (Europe) L1.00 for 3 songs Bad
Guitar Hero Arcade (International) L1.00 for 1 song Good
GUITARFREAKS (Japan) L1.00 for 3 songs Moderate
In the Groove 2 (North America) L1.00 for 3 songs Broken
ParaParaParadise 2ndMIX (Japan) L1.00 for 3 songs Moderate
Percussion Master (Taiwan) L1.00 for 3 songs Good
Pump It Up Fiesta (International) L1.00 for 3 songs Good
Pump It Up NX (International) L1.00 for 3 songs Moderate
Pump It Up NX ABSOLUTE (International) L1.00 for 3 songs Good
Pump It Up PRO (International) L1.00 for 3 songs Bad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
xsoft napsal:
Zamrzi. Ale snad ta bude spousta dalsich hudebnich her k zabaveni.


Jee, odkdud máš tohle info? Já koukala jen na DDR UK a tam to bylo zoufale neaktuální >_>

A k zabavení tam toho bylo vážně dostatek. Jen to ITG fakt zamrzelo. Zvlášť když se navenek tvářilo, že má jen trochu posunutej obraz a jinak by mohlo fungovat. Přecijen jsem tu libru do něj obětovala, kdyby náhodou... blush
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
FUNLAND dead Sad (at the moment ?)
Všude zabarikádováno a pusto, prázdno. Stránky sice říkají "Due to unforeseen circumstances Funland is closed at the moment." , ale moc nadějně to tam nevypadá.
Nicméně v nejnižším patře Trocadera sedí aspoň osamoceně DDR Ultramix převlečený za ITG Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Lusi napsal:
FUNLAND dead Sad (at the moment ?)
Všude zabarikádováno a pusto, prázdno. Stránky sice říkají "Due to unforeseen circumstances Funland is closed at the moment." , ale moc nadějně to tam nevypadá.
Nicméně v nejnižším patře Trocadera sedí aspoň osamoceně DDR Ultramix převlečený za ITG Smile


O_o Tak to dufam nie, tohoto roku som sa tam chcel ist zastavit... Dufam ze je to fakt len docasane...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jako ze zmizlo ITG z Trocadera? Chjoo..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
London Trocadero a jak to Cloud prezil
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)