DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Proc mame v Cechach ICQ?
Proc mame v Cechach ICQ?
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Clanku je vice nez dost a stejne kazdy vi jaka tu je situace. Otazky jsou .. co s tim a jak dlouho to tu icq bude jeste strasit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
No, imho dlouho, lidem se nechce menit veci co proste fungujou ... ICQ zas tak spatny podle me neni, oficialni klient je teda otres, ale alternativni klienti jsou super. Ohledne soukromi je mi to celkem sumak, pres icq nenavadim rakety a to ze alt. klienti jsou v podstate nelegalni vim, ale taky vim ze tvori celkem velky procento site a jejich odstrihnutim se icq znici. Naopak myslim ze muzem byt radi, ze staci nainstalovat jeden program a pokecam si skoro s kazdym bez problemu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
osobne pouzivam ICQ protokol. vetsina cechu ho pouziva at uz ma k tomu jineho klienta nebo primo to otresne ICQ, ktere vypada jak premrsteny dort. jsem rada osobne za mirandu, ktera podporuje vsechno co muze, i kdyz na ICQ radsi pouzivam QIP.

myslim si, ze u nas je ICQ tak rozsirene spise kvuli ten ne-ICQ klientum. protoze kolik lidi v cizine pouziva jineho klienta nez MSN messengera na MSN? nebo existuje nejaky jiny "nevsebarevny" yahoo messenger? osobne znam jenom mirandu, asi bude i neco jineho, ale nesetkala jsem se skoro s nikym kdo by nepouzival puvodniho klienta mimo uzemi CR. a take jsem samozrejme toho ICQ moc nepotkala v cizine. obcas pouzivaji ale jsou hlavne na jabberu, MSN a yahoo (porad se nemohlo dohodnout at to funguje nejak pospolu...ted to dali dohromady s MSN ale jen cast yahoo...cool...)

ICQ a strasit? ja ho mam rada^_^. vetsina meho kontakt listu prejde na neco jineho no tak dobre...pujdu taky. osobne si ale myslim, ze MSN Live a Yahoo treba tady v CR az zase tolik lidi nepoznalo (i kdyz na yahoo mam cechu ze to neni mozny). treba i skype pouziva hodne cechu v okoli a ICQ se vyhybaji. ...no obecne proste do budoucna nevim. clovek se bude muset prizpusobit ...

(osobne se divim kdyz mi nekdo napise, ze chce pad a okenko ma ikonku MSN....ale uz se mi ot parkrat stalo!)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Asi vyhlasime nejaky velky den cechu s prechodem na MSN Wink Vypada to, ze kdyz budou prechazet po jednom, tak se nikam nedostanem.

Btw, jde vubec spojit MSN ucty (jako jeden kontakt = 2 maily?) - ICQ je 1 clovek = 1 jedno cislo (ok, muze mit i vic cisel, ale ty si nemuze vybrat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Vubec celej ten clanek mi prijde jako dalsi agitko na jabber kterych jsou vsude mraky. Jsou tam totiz zase umele vymyslene nevyhody jako : kazdodenni vypadky (me to teda vypadava kvuli vidlonetu ale myslim ze icq nepada tak casto), chybi sifrovana komunikace (hm, kdo po ni touzi muze pouzit mraky rozsireni na strane klienta). To ze ignoruje autorizaci me dostalo nejvic, prave tak pred 14 dnama s tim byl problem (ICQ nejak zrusilo podporu pro client-side contactlisty a tim zavedlo nutnost autorizace) a zase vsude milion agitek ze ICQ ma znova vypadek, prejdete na jabber atd. Klient nachylny na viry ? Mmnh, no vetsinou ten klient nepouzivaji nijak IT-znali lidi a jelikoz to umi zobrazovat klikatelne linky a prijimat soubory tak to bude furt.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Ja osobne pouzivam Pidgin pro ICQ ucet, gtalk i normalni jabber. MSN nemam a nejak ho opravdu nepotrebuju. Vyhoda pidginu je, ze umoznuje mit krom skupin uzivatelu i kazdej kontakt jako skupinu kontaktu, takze muzu pod jeden zaznam v contact listu dat jak icq (klidne i nekolik), tak jabber, msn nebo nejakou jinou podporovanou sit. Diky hafo pluginum to umi i ty vyskakovaci bubliny kdyz prijde zprava (hodne uzitecna funkce) a par dalsich super vychytavek
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Proc mame v Cechach ICQ?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)