DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď SM tanečníci - Dancer Characters

Máte v SM zapnuty dancery?
Ano
21%
 21%  [ 3 ]
Ne
64%
 64%  [ 9 ]
Nevím. Co to je?
14%
 14%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 14

SM tanečníci - Dancer Characters
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Na DDRManiaX jsem narazil na zprávu, že nějaký filuta ripuje dancery z PSX verze a konvertuje je do SM formátu. Takže pokud chcete rozšířit svou sbírku dancerů pro SM, hledejte Arrow zde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zapínám je jen v MagicDance combatu. Jinak moc ne, spíš podle nálady a trochu mě zdržuje výběr na začátku a rondom moc nefunguje (lepší by byl po každym songu jinej).

Současný stav mých dance characterů (včetně oblíbené Wink):
Afro, Akira, Alex, Angel-Zukin, Astro, Betty, Boldo, Brother, Coby, default, Dred, Elliot, Emi, Evil-Zukin, Guy, Charlotte, Charmy, Izam, Janet, Jenny, Johnny, Lady, Lady2, Lance, Lizzy, Luna, Maid-Zukin, Marcos, Master ChiefMimi, Mr. Hankey, Mr.Spanky, Nikki, Ni-Na, Rage, Reggi, Rick, Rico, Robbi, Robo2000, Ruby, Sabrina, Sapphire, Sherry, Suzy, Sylvia, Tracy, Valencia, Yuki, Yuni, Zach.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja charactery nesnasim, teda mela jsem je zapnuty na Sakure a jeste necem rychlem a nedalo se s tim hrat...kdyz mi tam neco poskakuje vsude mozne....v magic modu to byl taky des....jinak je zapinam na magic mode...mam tam nejakou usatou babu co mi rika Boo... ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
po prvnim dni na DDR v herne...jsem si musela zvyknout na ty sileny postavicky co mi tam behaji ...prvni pul hodina byla katastrofa..(sotva jsem videla sipky)...pak uz to bylo celkem ok...a pak uz jsem dokonce zvladala sledovat sipky a k tomu dancera...(nejakou peknou zenskou..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jsem si dneska hrala s mym Extremem a mym savem z jineho extremu. Prosla jsem si vsechny dancery, co jsem unlockla a dva se mi celkem i libi. je tam teda sileny mnozstvi zukinek ale tyhle dva danceri se mi libi a mozna si je tam treba i nekdy zapnu.



Tahle dabelska zukina ma i ocas s hrotem....


Tenhle zjev me proste pobavil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
SM tanečníci - Dancer Characters
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)