DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vypálení zálohy DDR na PS2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Vypálení zálohy DDR na PS2
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Tak o co go. Stahnul jsem DDR extreme JAP z netu (Z LEGALNE UDELANE ZALOHY). Je to v nekolika rar souborec Arrow odraruju to a obsah hry stahnu na HDD. Pak to vypalim v NERU, ale muj PS( ma cip) to nechce vzit Sad

Prosim poradte, jak to mam vypalit, tak aby to fungovalo.......
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No asi takhle, musis mit RAW verzi DVDcka, ze ktereho delas kopii. pokud jsi to stahnul z netu asi to bude fukcni ISO. nejlepsi je asi hodit ISO do virtualni dvdromky a pak vypalit kopii z toho virt. disku. protoze jinak nevis jestli ti nahodou program nepresegmentuje cdcko . (teda jako ze si neudela vlastni segmenty pri vypalovani). nebo ti to neuzavre session nebo jine malickosti, ktere staci, aby dvdcko pak nefungovalo. No a vypaluje se na pokud mozno co nejpomalejsi rychlost. idealni je 1x, 2x ale 4x to jde taky.

jeste je mozne, ze nekdo mily z Czech DDR ti to proste vypali. me pred nekolika dny odesly obe dve dvdrwcka takze asi nic nevypalim. ale muzu vzit dvdcka do cr a tam nekoho sehnat kdo udela kopie. Musel by sis ale proto asi i prijet.

ad nero: nero zrovna neni nejlepsi program na paleni PS2 her, ale presto to obcas zvlada. nevim na co jsi palim. ale problem jedna je rychlost. druhy segmenty (v tomhle se sama nevyznam..ale musis data z isa na to misto, kde to ma byt jinak take smula). dalsi multisession. v zivote nesmis vypalit PS2 hru na multisession. A take nesmis mit vicebarrevnych vrstev na DVDcku (koukni na spodek DVD...musi to byt jedna jednolita barva).
Jinak to proste hod do virtualni dvd-romky a pal z toho, to je asi nejjistejsi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Znovu diky Very Happy

Jsem myslel, ze se na mne sesypou hromy a blesky, jakej sem pirat a ono nic Very Happy

urcite mi to pomuze, sice nerozumim polovine slov Laughing ale dnes pride kamos na DDR, a tak to snad spolecne zvladnem.

Jeste jednou diky!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ne ne naopak dostanes bod k dobru. Snad se vam to vypaleni podari at poznas jake to je hrat orig. songy od KONAMI.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
S'Tsung napsal:
No asi takhle, musis mit RAW verzi DVDcka, ze ktereho delas kopii. pokud jsi to stahnul z netu asi to bude fukcni ISO. nejlepsi je asi hodit ISO do virtualni dvdromky a pak vypalit kopii z toho virt. disku. protoze jinak nevis jestli ti nahodou program nepresegmentuje cdcko . (teda jako ze si neudela vlastni segmenty pri vypalovani). nebo ti to neuzavre session nebo jine malickosti, ktere staci, aby dvdcko pak nefungovalo. No a vypaluje se na pokud mozno co nejpomalejsi rychlost. idealni je 1x, 2x ale 4x to jde taky.

jeste je mozne, ze nekdo mily z Czech DDR ti to proste vypali. me pred nekolika dny odesly obe dve dvdrwcka takze asi nic nevypalim. ale muzu vzit dvdcka do cr a tam nekoho sehnat kdo udela kopie. Musel by sis ale proto asi i prijet.

ad nero: nero zrovna neni nejlepsi program na paleni PS2 her, ale presto to obcas zvlada. nevim na co jsi palim. ale problem jedna je rychlost. druhy segmenty (v tomhle se sama nevyznam..ale musis data z isa na to misto, kde to ma byt jinak take smula). dalsi multisession. v zivote nesmis vypalit PS2 hru na multisession. A take nesmis mit vicebarrevnych vrstev na DVDcku (koukni na spodek DVD...musi to byt jedna jednolita barva).
Jinak to proste hod do virtualni dvd-romky a pal z toho, to je asi nejjistejsi.


Palil jsem na DVD TDK rychlosti 1X

Je pravda, ze dvd neni prepisovatelne, a ze spoda je modre.

To co jsem stahnul, ale neni ISO, jsou tam videt slozky a soubory...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
aha. tak to je spis spatne resegmentovany. jinde asi problem nebude. udelej z toho vseho ISO a hod to do virtualni mechaniky, pripadne stahni nejaky emulator na PS2. kdyz to na nem spustis tak to z neho muzes vypalit...pres virt. dvdrom).
ty jsi to teda vypaloval jako data dvd? protoze to se pali po castech..a to by se nemelo..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
presne, vypalil jsem to jako data, protoze jsem takhle zviklej z pc:( ted vymazavam RW dvd, a zkusim to znovu, jen nevim, jak nastavit ty segmenty, uz jsem vytvoril iso a pomoci DEAMON tool jsem to dal do virtualni mechaniky.

Jak mam tedy upravit ty segmenty???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no to nevim. ono kdyz delas ISO ono se to ulozi do souboru jinam nebo primo do ISOa. zkus ale najit disc-at-once. Nebo nejdrive zkus najit nejaky ten PS2 emulator a na nem to ISO rozchodit
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
co je PS2 emulator :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Aha. no tak dobre. emulator je program, ktery emuluje (napodobuje..) nejake jine prostredi. pokud z nas treba dosbox tak ten emuluje x86 pocitac a MS DOS.
Emulator PS2 je program, ktery ti umozni na pocitaci hrat PS2 hry. Sice je to stale ve vyvoji a pocitac to obvykle nestiha, ale i to postaci na to, aby jsi zjistil jestli to funguje nebo ne. az se objevi xsoft muze ti dat link na emulator, ktery pouziva.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Iwan napsal:
co je PS2 emulator :oops:


No, emulovat se PS2 na PC da .. kdyz je dobra masina. Rozchodil jsem pod tim jak DDR EXT2 tak ITG2, ale o tom az nekdy jindy.

Btw, prejmenoval jsem topic aby nevypadal tak.. okate.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Takze jsem vcera znovu vytvoril kopii, podle toho co napsala S'Tsung. Mno odrovnal jsem 1 DVD a stejne to nejde spustit Sad PS jen nabehne, pak zablika, znovu nabehne a skocej tam Cervene Krychle Smrti :cry:

asi to budu muset zkusit pres ten emulator. Dostal jsem se do stadia kdy se spusti emulator, a chce nakonfigurovat. Problem je s biosem. Stahnul jsem na to tool, ale neumim to spravne nakonfigurovat.

PS: ten nazev je odpovidajici Smile

PSS: S'Tsung, jak u mne byl vcera ten kamos, tak jsme hrali DSFever a asi po hodine prestal fungovat jeden pad Laughing Takze jsem muzel hrat s joypadem Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Iwan: poslala jsem ti link na bittorrent, myslela jsem ze jsi ho stahnul. seedovala jsem ho ten den. takze dneska mozna uz bude dead..vzhledem k tomu, ze je tam byl jeden seed. BIOS a rom si musis sehnat z netu, pokud nemuzes pripojit PS2 ke kompu a bios pretahnout z neho.
jinak cervene krychle smrti me nabihaji porad^_~...ale presto to funguje.
musela bych u tebe byt abych se koukla na to DVD. nejak se mi to nezda.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
citace:
Iwan: poslala jsem ti link na bittorrent, myslela jsem ze jsi ho stahnul


Stahnul jsem to, ale porad to nemuzu spustit, urcite to nebude tim, ze to nefungu, jen se v tom nevyznam. Zkousel jsem to dat do jine slozky, a pak tam nastavit cestu, ale porad to psalo tu samou chybu....

Cervene krychle smrti mi posledni dobou nabihaji az moc casto Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
citace:
Iwan: poslala jsem ti link na bittorrent, myslela jsem ze jsi ho stahnul.



Ups, tak tu citaci jsem moc dobre nezvladl Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vypálení zálohy DDR na PS2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)