DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Quad Star FlameWar
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
citace:
Cloud: asi takhle tenhle post jsem nepsala vubec nastvana a uz vubec ne kvuli tomu, ze by ses mi mel klanet. jedna vec je ta, ze ty se mi klanet nikdy nebudes a pujdes jit treworit. za dalsi tvoje nazory na moje vysledky jsou mi uplne nekde.


Sorry ale kdyby ti to bylo nekde tak nebudes synchro s Xsoftem reagovat A5 prispevkem.

ad robot: Diky, jsem rad ze ma kazdy svuj nazor.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
tak tohle uz je opravdu hodne prehnane, nemyslite ?
myslim, ze je zcela ocividne, ze to co napsal cloud bylo myseno tak, ze impact je softpad a proste je vseobecne znamo, ze softpad neni cfko (ano, impact je dobry pad, jak asi rikate, ja ho nikdy netestovala, ale sama si rekla, ze to obcas vynechava atp.)
Jsem si docela jista, ze vy jste to tak taky pochopili, jen si nemuzete odpustit jedinou prilezitost, kdy mu muzete co nejvic zanadavat atd. (ANO, ty taky Xsofte, moc dobre vim, ze jsi pochopil, co tim myslel, jen si tady hrajes na neco, co nejsi)
vis, stsung, to, ze das dobry vysledek (ano, ctyri hvezdicky jsou velice dobry vysledek) jeste porad neznamena, ze te budou vsichni uctivat jako bohyni a kdyz se tak nahodou nestane, tak ty je zacnes napadat. a ne, tohle jsem si nevymyslela, v podstate jsi to rekla sama, kdyz si napsala "jedna vec je ta, ze ty se mi klanet nikdy nebudes"
Jsi docela egocentricka, nemyslis ? Jsme vsichni spatni a bidni tvorove, kdyz ti nebudeme psat, ze "jsi naprosto nejlepsi a uzasna a buhvi co jeste" Jak to vypada, asi jsme. Ok, ale ver, ze se nenechame terorizovat kvuli tvym vylevum nalad a osobnim antipatiim, ktere neuveritelne rozmazavas a slovne utocis kdykoli to jen jde, at uz je duvod jakykoli.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Skutecne noice vyhrocena diskuze :) Schvalne si vsimnete, ze skoro kazda reakce dostava spravne highsociety odpoved od nektereho z dvojice. Nebo spis jednice ? Protoze mi to prijde, ze se nejak smazava rozdil mezi xsoftem a sts, mame tu idealniho jedince kterej na jedny strane dava **** a na druhy strane to tady ma vsechno pod palcem, takze kdyz dojdou argumenty, tak vzdycky muzeme zamknout, smazat, jak je libo. A nedej boze kdyz nema nekoho rad, to se potom ten hated person musi bat napsat cokoliv, aby neodpalil naslapnou minu. Ale ze je odpali i navenek naprosto pozitivne minena reakce ? To musi byt mina pekne nasrana, ale to nevadi, druha pulka ji podrzi a zacne maskovat nejakyma naprosto pointless navodama "jak davat ****" atd.

(no hard feelings vuci nikomu, uz tady moc nepostuju, ale tohle me dostalo)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
xsoft napsal:
STsung: to Deirh: mas pravdu, za normalnich okolnosti by to opravdu za flamewar nestalo, ale v tomhle pripade, nekteri lidi na foru by si meli vsimnout toho co se tady deje.

A co se tady doopravdy deje? Protoze jak se snazim, tak se snazim, vidim jen, ze jeden clovek zareagoval vesmes pochvalnym postem na tvuj postly result (neverim, ze jste to vsichni tri nepochopili, jak to bylo mysleno. Tri nasledujici posteri s tim nemeli zadny problem), a jako odpovedi se mu dostal elaborat osobnich utoku a poucovani povysenym tonem o necem, na co se vubec neptal. Proc to bylo tak nutkave nezbytne sdelit svetu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Hah clovek se tu neukaze pul roku a tady se stava Hul na drazdeni pavianu nastrojem denni potreby. Mno takze jen tak namatkove abych vstoupil a vystoupil z debaty.

Tuhle debatu vystihuje jedna jednoducha veta

"If you win special olympics games, you're still retarded"

Jakej smys ma hadat se kdyz jedna strana nikdy nebude akceptovat druhou a obracene. Snazite se smichat olej a vodu bobci .. to nejde, vyprdnete se na to. Vy do sebe rejpete protoze bagr jako vzdy

S'T X-soft a Cloud DDR Elitni letka ktera vsak chce mit na svich letadlach jine barvy nez ten druhej ... takhle ale spolecne formace nezalitate
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
blink radsi mlcim, ano, mam svuj nazor, ale jak rikam, radsi mlcim, protoze sem blba a nicemu tady na foru uz nerozumim..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Boroofka napsal:
blink radsi mlcim, ano, mam svuj nazor, ale jak rikam, radsi mlcim, protoze sem blba a nicemu tady na foru uz nerozumim..


to nejsi sama...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
aspon tak;)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Quad Star FlameWar
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)