DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Impact Dance Pad - co na něj za hry a kde sehnat hudbu
Impact Dance Pad - co na něj za hry a kde sehnat hudbu
LoWang DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 29.09.2010
Příspěvky: 6
Citovat
Zdravím. Mám tento pad. Je k němu freewaver hra Everstep, ale upřímně řečeno ty song yjsou dost děsné. Kromě Eversteupu jsem na tom rozjel ještě In the groove 2, ale songy nejsou o moc lepší. Rád bych sehnal nějaký rock and roll. Je to vůbec někde ke stažení? prosím o nějaké tipy. Custom songy ze stepmanie lze nějak nandat do In the groove 2? Stepmanii jsem zkoušel taky, ale verze 3.95 nějak nereagovala na pad a nepodařilo se mi to nastavit. Zkusím to ještě ale nevim... Prosím o tipy nebo linky na nějakou netechno hudbu, co by mi fungovala. Díky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LoWangOdeslat soukromou zprávu
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Projdi si tady forum, najdes spoustu linku. stepmixy sezenes primo na stepmania.com.

Jinak impack ve stepmanii nastavis v setting -> key mapping
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
LoWang DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 29.09.2010
Příspěvky: 6
Citovat
Díky. No už jsem něco našel a stáhl nějaké songpacky ze stepmania.com. Bohužel to neni uplně ono a dostal jsem za úkol sehnat třeba nějaký rock and roll :-] Nemáte někdo nějaký tip? Jde o to že potřebuji nějakou netechno nejaponskou neelektroniku pro poněkud širší publikum... Teď poslouchám a třídím songy z ITG rebirth, In The Groove 3 Open Groove a nějaký ten pack z těch polských stránek, ale bohužel mi z toho po promazání asi moc nezbyde:) Díky za tipy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LoWangOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vzdyt se to tu resi porad dokola. Jen trochu koukat.
Titulni stranka fora -> download
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

LoWang DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 29.09.2010
Příspěvky: 6
Citovat
Ahoj. Se vší úctou mám pocit, že tady si asi někdo četl jen subject a ne celý příspěvěk Rolling Eyes Samozřejmě že ty linky jsem našel, vždyť píšu, že jsem toho už hromadu stáhl. Jak ale píšu, je to pořád samé techno a elektronika a jen velmi zřídka se objeví aspoň nějaký ten známější rádiový hit i když většinou v remixu. Ptám se znova: neví někdo náhodou o nějakém rock and roll anebo písních známějších kapel předělaných pro ITG a Stepmanii? Stáhl jsem toho už stovky MB ale zatim je to na jedno brdo...To nejlepší bylo zatím asi v DWI Extreme - The Greatest Hits, ale rock and roll ani ň... Díky za pochopení
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LoWangOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pravda, ze jsem reagoval spis na druhy prispevek, co se objevil v RSS.
ITG 1-3+Rebirth jsi predpokladam zkousel. Napada me treba Mungyodance alba (1-3).

Pokud ani to ne, pak odkazuji na FTP > Simfiles > Others. Ted je tam 290 alb o velikost 36 GB. Primo yanr nevzhledavam, osobne jedu na alba a odkud jsou. Takze prochazeni bude opet na tobe, ale treba najdes neco, co se ti bude libit. Treba ITG se mi libi, ale i tak bych hral tak 10-20 procent, nez ze by vse bylo "jen" dobre.

Hodne stesti pri hledani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Impact Dance Pad - co na něj za hry a kde sehnat hudbu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)