DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pisnicky mimo adresar
korinka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Tachov
Citovat
Wink ahojky,jsem ve středním věku a rozhodla jsem se zkusit taneční podložku.Jsem začátečník,vše co potřebuji jsem zvládla,instalaci atd.Ale asi jsem špatně nahrála písničky do adresáře SM a teď při spuštění se objeví okno s chybou,že mám někde písničku mimo adresářSong/MyCreations a nenastartuje se.nevím si rady.Mohl by mi prosím někdo pomoci?Děkuji Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele korinkaOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ahoj,
muzes prosim napsat o jakou chybu se presne jedna (treba screenshotem).
Pisnicky je treba nahrat do /Songs. Struktura je /Songs/<album>/<pisnicky>/

Mimo adresar SM pisnicky nevidi, a nemela by teda hlasit ani chyby.

Vice viz #6 http://ddr.pocitac.com/stepmania/faq/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
korinka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Tachov
Citovat
Wink no,když kliknu na zástupce SM tak se nespustí a otevře se jen okno a tam je error a je tam tohle(neumím moc anglicky:Sorry,an error has occured while running SM.Specifics details about the error may be shown in the box below.The folder Songs/MyCreation contains music file.This mine that your have a music outside of a song folder.All songs folders must reside in a group folder.For example Songs/DDR 4th Mix/B4U.See the SM readme for more info.Takže nevím co s tím.Zkusila jsem nainstalovat program znovu,ale objeví se to znovu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele korinkaOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jo tohle. Potrebujes mit pisnicky ve strukture jako:
/Songs/Album/Pisnicka/..
a ty mas
/Songs/Pisnicka/..

Naslo to pisnicky (.mp3) tam kde to nema byt. Cili jestli jsi si stahla jen jednotlive pisnicky co nejsou v albu, tak nejake album bytvor (treba /Songs/Moje001/)a do toho to nakopiruj.
Vice viz http://ddr.pocitac.com/stepmania/faq/ #6
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
korinka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Tachov
Citovat
no,právě v tom je problém,když otevřu v program files Stepmanii,tak najedu na složku songs a tam nic není,jestli jsem to předtím odinstalovala všechno,tak nevím,jak dál.Teď jsem vytvořila ve složce song složku Moje album,tu písničku tam zkopírovala,ale stejně to hlásí pořád to samé.Už fakt nevím,co dál.je to dárek i pro dceru k Vánocům,ale asi jí to bude nanic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele korinkaOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Po odinstalaci doporucuju slozku i smazat. Muze neco zustat v adresari Cache (kdyz se adresar /Cache smaze, pudela ho to znova, tam taky muze byt nejaky bordel).

Jinak o jakou instalaci jde? Defaultni Stepmania z stepmania.com?
Pak jeste dotaz k "zkopirovala pisnicku" .. je to pisnicka do Stepmanie, ze jo? .. jako adresar co obsahuje .mp3, .sm, .png a podobne, .. ne jen .mp3?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
korinka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Tachov
Citovat
Wink no,tak už to jede,díky moc za rady,přesně podle tvé rady jsem se řídila a už to jede i písničky,tak jsem zvědavá,jak na tom bude dcera řádit.A myslím,že i já.Zatím díky a přeji hezký den
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele korinkaOdeslat soukromou zprávu
Pisnicky mimo adresar
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)