DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď EverStep
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
- je to fullcesta k DL lokaci, ve ktere ten soubor je. CHtel jsem to trosku upravit obecne ten interface, ale nejak casu je malo ... no este s tim neco udelam
- screenshot ma fixni velikost na tohle, vecer mrknu na moznost realne podpory WS a pak by se zachovalo is aspect ratio pri screenu.
- StepMix 1 tam neni protoze ho nikdo neuploadnul. Casem tam treba bude vic songpacku, ono ten download server taky neni muj.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdyztak je Stepmix 1,2,(3) pripraveny zde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
EverStep Mutliplayer... (preview)

http://www.youtube.com/watch?v=9Y4RkImR8UM

zatim plna podpora 8mi hracu, libovolne pady Smile[/url]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Když jsme včera odcházeli z turnaje, Qadim měl nápad - udělat pro EverStep něco jako české GrooveStats. Že by to podpořilo soutěživost české DDR komunity, nebo jak to myslel Smile (Qadime kdyžtak ujasni)

Nevím, jestli je generování XML statistik featurou StepManie nebo jen ITG (a ITG2PC), ale každopádně s nějakým XML parserem (já mám zkušenosti s PHP simple_xml) by šlo pro ten EverStep ... defakto zkopírovat GrooveStats Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
MaJJ napsal:
Nevím, jestli je generování XML statistik featurou StepManie nebo jen ITG (a ITG2PC)...


Generovanie XML je funkciou Stepmanie, ktoru po nej samozrejme prebralo ITG (ako produkt vytvoreny zo Stepmanie) a tiez aj EverStep (opat ako produkt vytvoreny zo Stepmanie)...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
V soucasnosti je ve vyvoji nova verze EverStepu a online statistiky nezni spatne. Tedka je hodne prave s RI, takze na ES skoro neni zadny cas... ale v lednu se na to vrhnu... pokud bys chtel pomoct s tema stats tak jsem vdecny za cokoliv.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
xsoft mi pred par minutami napsal, ze uz neco takoveho delal (vlastni groovestats) - doufam ze jsem nevykecal neco tajneho Very Happy
- takze by se to mohlo vyuzit (upravit), nebo udelat to nanovo

kazdopadne pokud budu mit cas (no co, cas je dycky, ale pokud si ho najdu Very Happy ) tak s tim rad pomuzu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Free User DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 03.01.2009
Příspěvky: 2
Citovat
Stahla jsem si na zkousku ever step, protoze mi itg na notasu beha trosku hur nez muzu snaset a chci vas pochvalit za super praci, ale mam dotaz:mam spoust pisnicek z itg a nevi jak je mam nahrat do ES.Jde to vubec nejak?A nebo,pujde to aspon ve finalni fazi?Dekuju za vsecky odpovedi.Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Free UserOdeslat soukromou zprávu
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
hmm, z originalniho ITG je asi nepretahnes (pokud teda NX nahodou neumi precist ty .pck soubory Very Happy ), reseni by asi bylo stahnout z internetu ty pisnicky v "citelne" podobe, to uz do Everstepu pujde vlozit snadno.

kde jsou ty pisnicky (aspon cast z nich) - poptej se Xsofta na jeho FTP, tam to myslim je.

potom, co je budes mit, nejspis bude stacit presunout to do Songs adresare (samozrejme se spravnou strukturou, ale ta snad je uz na tom FTPcku).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
EverStep velmi toreticky umi jak PCK v1 tak PCK v2. Prakticky bych si s tim hrat nezkousel.

Pokud mas ty ITG pisnicky v klasickem formatu, tj rozbalene v adresari Songs, pak staci vzit adresar songs a prekopirovat ho do EverStepu. Pokud ne tak si je nekde stahni, nebo muzes ty .pck sam rozbalit pomoci toolu, ktere jsou na netu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Free User DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 03.01.2009
Příspěvky: 2
Citovat
Jezis, to me vubec nenapadlo ze to bude jak u itg.:-)Dekuju moc a hodne stesti s dalsima upravama.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Free UserOdeslat soukromou zprávu
inter.85 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 3
Citovat
Ahoj muzu se zeptat kde stáhnu písničky do evestepu a kam je případně ve složce uložim ? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele inter.85Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pisnicky klasicky do adresare /Songs jako ve Stepmanii. Stazeni viz sekce Download.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
inter.85 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 3
Citovat
Děkuj za link na stažení ale ještě mám jeden detail já mám v everstepu složky jenom Backgrounndefect, backgroundttransitions, Data, Packages, Program, System data a skoušel sem to dát do Packages a neslo to tam ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele inter.85Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdyz jste to zkusil, povedlo se?
Pokud ne, slozku Songs vytvorte, v ni bude nazev alba, a dale pak vlastni songy.
Kdyby i toto nepomohlo, tak napiste primo NXovi jakozto autorovi programu (NX-306).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
EverStep
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)