DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 15.-17.9.2006 Comics-Salon 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz co napisat? Pocas CS som skoro vobec nespal, mal som kopec roboty, nie len s DDR, z programu som skoro nic nevidel... A napriek tomu bolo UPLNE vynikajuco... Som nesmierne rad, ze som mohol spoznat niektorych ludi z Czech DDR, ktori dosli na CS, boli ste fakt super, necakal som az taku veselu a vysmiatu kopu ludi... Velke diky vsetkym vam, ktori ste prisli (menovite xsoft, Bee_Boo, S'Tsung, Rin, Centime, Pulda) a rovnako velke dakujem aj molik, ktora bohuzial dojist nemohla :'(, ale pred samotnym CS (a hlavne DDR sekciou) odviedla obrovsky kus roboty, bez ktorej by CS nebolo ani zdaleka take dobre, ako bolo... Pevne verim, ze sa vam na CS pacilo, a ze sa (nielen hore menovany) stretneme aj o rok...

P.S. Ake kolvek napady, pripomenky, zlepsujuce navrhy, dakovne aj vyhrazne dopisy mi prosim zaslite PM...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Zde nezbyva nez nastavit chvale zrcadlo Smile diky moc Srandistovi a CS tymu, pripominky zformulujem inde, i pres to, ze jsem nic nestihl tak to bylo dobre Smile Proste kdyz jsou v poho lidi tak je dobre vsecko Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Bee_Boo napsal:
Zde nezbyva nez nastavit chvale zrcadlo Smile diky moc Srandistovi a CS tymu, pripominky zformulujem inde, i pres to, ze jsem nic nestihl tak to bylo dobre Smile Proste kdyz jsou v poho lidi tak je dobre vsecko Very Happy


Naprosto souhlasím Smile Z programu jsem byla jen na tom cosplayi, ale lidičky tam SUPER Very Happy Dík Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak uz jsme tady dorazili domu.
Ma nekdo chut na report? Zkusim nekam hodit (DDR related) fotky .. ale jsou od Rin, takze bych radeji pockal na to co uzna ona za vhodne.

Jeden strucny report, nez mi upadnou ruce, protoze s tak tezkyma taskama jsme se uz dlouho netahali:
- DDR ve vlaku - splneno
- Multiplayer - nesplneno (no, castecne)
- turnaje: ddr funny, beginner, medium, singstar, eyetoy, antigrav, a dalsi (ceny stali za to ...)
- az 3 stanoviste, hardpady, cool zvuk a plno lidi
- nezapomenutelne hlasky a okamziky (promitani "nejmenovaneho materialu" v sobotu po pulnoci, xsoft na cukru, rvani na kocicku (eyetoy) a slovenske repovani na singstara)
- malovani na zed, kostymy, tuna kocek a rolnicek

Jinak ma nekdo fotku te Subaru? Ja ji proste na conu nenasel.

hlaska conu: "Necht sa paci" (psano Next Apche) .. ve vlaku se s ni uzilo dost srandy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. asi jsem vam zapomnel rict, ze nas nacapala Slovenska TV (Xsoft, Herby, Centime na DDR a STsung na Soul Calibur).
Fotky pry budou na http://www.comics-salon.sk/ (nefotili jsme jen my).

PS: Jeslti nech chcete, napiste jak jsem psal diplomy (jinak tuhle historku by to fakt asi chtelo zahrat Smile)
PSS: Nekteri slyseli Bee_Boo pohadku na dobrou noc
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Nezbyva nez se pripojit se souhlasem. Smile
Na CS se seslo spousta milych lidi, takze atmosfera velmi pozitivni. Organizace se mi zdala celkove dobre zvladnuta. Kafe bylo dobre a za rozumnou cenu.
Dik moc Srandistovi, ze na nas byl tak hodny a ochotny prakticky cokoliv zaridit, prijit pro nas a odvest nas...a tak. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
I me se na CS moc libilo ^_^ Organizace vypadala fakt dobre zvladnuta, popovidal jsem si s par fajn lidmi (at uz u DDR, nebo MtG atd.), Srandista se o nas pekne staral ^_^ a tak.
Bee_Booova "good night, sleep tight" pohadka byla vyborna, za minus se da povazovat snad jen babicka s cakanem a na muj vkus trochu moc poskoku, zeee, Centime? ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Dakujem vam velmi pekne za tu kopu chvaly ^_^... Neviem ci to moje ego unesie... Ale nie... Nuz, chcem vam len napisat, aby ste priebezne sledovali prvy pripevok, nakolko tam budem doplnat linky na fotky, ktore sa uz zacali objavovat na nete, kym sa na oficialnu stranku nedostanu fotky upravene...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Vsetky doteraz uverejnene fotky uz su k dispozicii na oficialnej stranke CS, takze ak niekto nechce tahat archivy, ale iba kukat fotky, ma tu moznost... Zajtra (t.j. Streda 20.9.2006) rano o 5:35 ma ist repriza Relaxu, co je relacia, kde boli odchyteny isty clenovia Czech DDR... Snad sa mi to potom podari previezt do digitalnej podoby...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Koukam, ze tam byl i Soul Calibur cosplay - pekne Smile))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
No ta holcina vypadala hodne zmlacene celou dobu Smile zjevne prohrala dost fightu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jinak jsem tomu zrusil sticky, preci jen uz jsme outdated Smile
Herby: nice, projdu vecer.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
15.-17.9.2006 Comics-Salon 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)