DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 16. 7. 2005 (sobota) - O conu po conu
Jdi na stránku 1, 2  Další
16. 7. 2005 (sobota) - O conu po conu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdo byl mel cas se v sobotu sejit v Praze na VSS ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
V sobotu v 7:23 rano sedim ve vlaku smer Krkonose ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: 16. 7. 2005 (sobota) - O conu po conu
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
xsoft napsal:
Kdo byl mel cas se v sobotu sejit v Praze na VSS ?


Já bych mohla
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja take
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Sice jsem na Avalu nebyl ale na vss v Praze mam cas vzdycky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
I se mnou muzete pocitat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Cloud: muzes si vzit notebook na zkopirovani DVD??
WerK: VSS? no tak dobre..jak to chcete brat..nema to skakaci den byt...muzeme jit na 3DDX no ale na DDR nevim? kdo se nabidne?
Melo se jit do cajovny a pokecat o conu a jinych vecech (a jak se kdo vlastne ma).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Predbezne stanovuji cas zacatku na: 14:00 u 3DDX. Tam urcity cas budem (v zavislosti na mute modu a obsluze) a pak zdrhneme do cajovny doresit veci ohledne conu ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
S'Tsung napsal:
VSS? no tak dobre..jak to chcete brat..nema to skakaci den byt...muzeme jit na 3DDX no ale na DDR nevim? kdo se nabidne?
Melo se jit do cajovny a pokecat o conu a jinych vecech (a jak se kdo vlastne ma).
Jasne, to chapu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Prijizdim ve dvanact (tak nejam mi jede autobus...pokud je sraz od dvou...tak asi zkusim zajet na prosek a zpatky ..cloud chce zkopirovat chronocross...nebo bych tam sla vecer? ja nevim..-_-...ach jo.uz me vsechno stve..)...

(hlavne vemte nekdo ten krizovej sroubovak a fix...)

nemate nekdo nejakej adobephotoshop co byste na chvili mohli postradat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Sraz je od 2 proto, aby se mezi 12-14 stacilo zaridit par veci okolo a nezdrzovalo nas to na srazu.

Muzete taky vzit vsechny DVD (jako toho chronocrosse a photoshop) sebou primo na sraz a pak ho muzeme mit treba od 12:00-12:15. Jezdeni po Praze se dost prodrazilo, takze muzem zacit klidne i ve 12 - pripadne se najime a pockame na ostatni co prijdou na 14h.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Takže v kolik bude teda sraz? Mě je to vcelku jedno, ale jinak ano, ježdění po Praze se fakt prodražilo..*-*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já tam budu pravděpodobně taky od dvanácti.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Tak jak? Ve dvanáct nebo ve dvě..? A kde?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Takže tenhle víkend taťka odjel do Krkonoš.. pokud byste někdo dovezl softpad tak by se u mě mohlo udělat stanoviště pro vss (těch 5-6 lidí se mi do obýváku vejde)

Teda doufám že jo, já mám softa půjčený od Molík.. imho by í to nevadilo, ale můžu se jí ještě zeptat

teď koukám že 6 + já takže sedm.. hm hm.. pokud si nebudeme chtít sednout všichni zároveň tak by to snad šlo (ale Podmínky doma jako Pavel nemám no..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

16. 7. 2005 (sobota) - O conu po conu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)