DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 2.-3.12.2006 Prvni narozeniny Czech DDR sdruzeni
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
sugoooooi^^
Vazne se to moc povedlo.
Diky za organizaci hlavne molikovi a xsoftovi a pak i vsem tem, co pomahali. Program byl super, jidlo bylo super, a noviny jsou taky super^^
A taky velke diky Puldovi za SPRAVNE vybravovani policek v 2. kole A-Z kvízu^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
No to byl zas jednou skvelej vikend Smile
Moc vam dekuju za Budanku a nabuseny program.
(Jak to ted vlastne s Budankou bude, kdyz chtej tu skolu z toho baraku vysoupnout?)

No a ted zase zpatky mezi ty "normalni" lidi a vsechny nashromazdene povinnosti... Neheeee Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
dekuju moc..bylo to jako vzdy silene fajne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak slibovane (necenzurovane) vysledky ankety jsou http://www.molik.go.cz/ddr/anketa06.xls
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
at se dane osoby co me hlasovaly jako potizistu ukazou a prevezmou moje misto.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
a) ta osoba byla jeDna
edit cloud: Ty osoby byli dve.
b) me asi tezko prislusi soudit kolik toho dela STS pro sdruzeni, nicmene i kdyby nic, tak takovych lidi je tu hafec (hmmm.. treba i ja) a nikdo je neoznacuje za potizisty. To je asi nejaky subjektivni projev averze, no co no... To je nevyhoda slavnych Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
at se dane osoby co me hlasovaly jako potizistu ukazou a prevezmou moje misto.


Dobre, beru.
edit: myslim to naprosto vazne. Promin, ale to ze nas reprezentujes na WC'06 neberu jako praci pro sdruzeni.

A kdyz jseme u toho, tak byste mohli rict kdo tam napsal me Smile (a konecne nejaky racionalni duvod Smile)

Jenda napsal:

b) me asi tezko prislusi soudit kolik toho dela STS pro sdruzeni, nicmene i kdyby nic, tak takovych lidi je tu hafec (hmmm.. treba i ja) a nikdo je neoznacuje za potizisty. To je asi nejaky subjektivni projev averze, no co no... To je nevyhoda slavnych Smile


Tak ja reaguju. V tom pripade proc, kdyz ja toho delam pro sdruzeni docela dost (samozrejme by toho slo delat daleko vic), delam akce, vymyslim program jsem potizista ?


Naposledy upravil Cloud dne ne, 3.prosinec 2006, 23:02, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
S'Tsung napsal:
at se dane osoby co me hlasovaly jako potizistu ukazou a prevezmou moje misto.

Tak ja se klidne verejne prihlasim, problem mi to nedela.
A osobni averze to rozhodne neni. Proste jen fakticky koukam na to, ze v podstate vsecko dela rada (molik, xsoft, stsung) a jaky na tom ma kdo podil. To je muj nazor na vec. Klidne mi to vyvrat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Cloud napsal:

Tak ja reaguju. V tom pripade proc, kdyz ja toho delam pro sdruzeni docela dost (samozrejme by toho slo delat daleko vic), delam akce, vymyslim program jsem potizista ?


Tak to neni otazka na mne.

Cloud napsal:

edit cloud: Ty osoby byli dve.


njn, ted uz jo, kdyz jsem to xls stahl predtim, byla tam jedna, asi se to porad updatuje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak tedy - myslim, ze k prvnim narozenim si muzeme opravdu gratulovat...i kdyz z meho flakacskeho pristupu mi pripada, ze se muze gratulovat hlavne nekolik jiz zminenych osob (kterym se tu dekovalo Smile ). Ja dekuju taky za to, ze prijeli ti co prijeli a kazdy svym zpusobem ozivil zabavu.
Prekvapeni byla opravdu prekvapeni - tedy hlavne Odpadlik, povedeny. Smile

Anketa: Vysledky zajimave, vesele, obcas i trochu zarazejici.

Vzdycky se desne tesim na fotky, ale ted se na ne tesim jeste sestkrat vic.

Diky, Diky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
K díkům které tady už zazněli se připojuji, dodám ještě nějaké své.
Asi nejvíce děkuji S'Tsung, Binárkovi a Rin za to, že mi připomněli jak je to super hrát na klavír. Mít trochu více času rád bych s tím zase trochu začal. A minimálně ten Clubbed To Death mi bude znít v hlavě ještě hodně dlouho. (BTW 100% to jde zahrát dvěma rukama)

Děkuji připravovatelům a účastníkům soutěže 'Následuj šipku' za skvělou zábavu. Především bych vyzdvihl pantomimisty, kteří byli místy výborní. Skutečně předvádět Little Kitty Mine jako malou neko a vybuchující miny by mě ve snu nenapadlo Smile A Hamlet na padu byl taky špičkový i když s hádáním byly malé problémy.

Děkuji také za přemluvení k Soul Calibru a všem, kteří mě byli místy i rovnocenným soupeřem.
Nakonec díky NXovi za to, že se nakonec objevil a dal mi tím takový těžko popsatelný pocit jednotnosti.

A ještě, moc mě mrzí, že jsem o některé části přišel svými pozdními příchody. Tento sraz mi ukázal že DDR srazy nemusí být zdaleka jen o skákání. I přesto břišní svaly v oblasti bránice nejsou jediné, které mám z tohoto víkendu namožené.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pripravuju fotkyy Smile
Bohuzel nemam jich moc, porad sem pobihala a nekde neco pripravovala, ale jako navnadu davam

Hromadnou fotku se snehulakem



Valnou hromadu


(v te hromade je 5 lidi, kdo to byl ?)


A prijimam objednavky na ty uzlikate naramky v barvach naseho noveho loga



Pro cleny zdarma, pro necleny cena jednoho kousku 10Kc. (material)
Na ruku, na klice, na batoh, nasit na obleceni, jsou pouzitelne na vic zpusobu.
S'Tsung a Rin je maji u me (gomen, nedopatrenim nevzane vsechny)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Yzi chce naramek Smile pekne prosi, smutne kouka
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Trin taky chce naramek. Smutne nekouka, zato pekne prosi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Oki, pisu si Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
2.-3.12.2006 Prvni narozeniny Czech DDR sdruzeni
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)