DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 21. - 25.08.2006 Japonske Dny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
omg gatecamp suxx0r !!one11one11 imho lol kthxbye
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
t00 much 1337 sp33k g1883r1sh. 8ra1n 0v3r10ad 1mm1nen7!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
j3573 j3dn4 0dp0v3d v p0d08n3m 57y|u 4 m473 084 84n, j45ny? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
<offtopic>Famfáry doznívají, můj první post na tomto fóru. Zdravím všechny, jsem takový newbiek, na padu mám naskákáno teprve něco přes 6 hodin u kamaráda, na druhou stranu můj první pad (Delux Ignition z Play-Asia jak jinak) touto dobou už přicestoval do naší krásné země a až se mi dostane do spárů tak se zanedlouho nejspíš uťapu xmrti.</offtopic>

Ad akce: Docela by bodlo vědět něco o programu. Z nepotvrzených zdrojů vím, že by měl probíhat turnaj pro začátečníky zhruba jako jsem já. Může to někdo odpovědný potvrdit? Jinak co se anime sekce týče jsem docela vybaven, takže kdyby bylo potřeba mohu nějaké dobře známé kousky dovalit.

Když jsem začínal todle psát přišlo mi, že toho mám na srdci víc. Takže, pokud mě jen neklamalo zdání, pravděpodobně ještě budu připisovat pokud si na něco z toho vzpomenu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kirara napsal:
<offtopic>Famfáry doznívají, můj první post na tomto fóru. Zdravím všechny, jsem takový newbiek, na padu mám naskákáno teprve něco přes 6 hodin u kamaráda, na druhou stranu můj první pad (Delux Ignition z Play-Asia jak jinak) touto dobou už přicestoval do naší krásné země a až se mi dostane do spárů tak se zanedlouho nejspíš uťapu xmrti.</offtopic>

Ad akce: Docela by bodlo vědět něco o programu. Z nepotvrzených zdrojů vím, že by měl probíhat turnaj pro začátečníky zhruba jako jsem já. Může to někdo odpovědný potvrdit? Jinak co se anime sekce týče jsem docela vybaven, takže kdyby bylo potřeba mohu nějaké dobře známé kousky dovalit.

Když jsem začínal todle psát přišlo mi, že toho mám na srdci víc. Takže, pokud mě jen neklamalo zdání, pravděpodobně ještě budu připisovat pokud si na něco z toho vzpomenu.


Turnaj pro begginery bude ve cvrtek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Takze dnes jsme tam s Hadem zasli promitnout nejake to anime. Uroven organizace a zabezpeceni stejna. Na anime se byli divat prumerne tri lide, ale neda se rici, ze bychom zrovna umirali nudou...

(mozna nekdo z nas i sesmoli detailnejsi popis)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
stribro napsal:
Takze dnes jsme tam s Hadem zasli promitnout nejake to anime. Uroven organizace a zabezpeceni stejna. Na anime se byli divat prumerne tri lide, ale neda se rici, ze bychom zrovna umirali nudou...

(mozna nekdo z nas i sesmoli detailnejsi popis)


Diky moc, jak to s vama vypada na dalsi dny ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Zitra tam budeme zase a pokusime se vymyslet neco dalsiho krome promitani a i ve ctvrtek s nami samozrejme muzes pocitat. Jeste nas napadlo, ze bychom s tim DDR mohli zacit uz zitra (tak trochu introduction)... Had rikal, ze by mohl prinest softpad a notebook, ale bylo by fajn, kdyby se nasel jeste nekdo, kdo by mohl poskytnout pad. (Dekuji)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Cloud napsal:
Turnaj pro begginery bude ve cvrtek.


jee to bych prisel...jenze ja sem pres den v praci...takze to bych asi nestihal...od kolika by byl ten turnaj?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Do kdy je japonske setkani a jak je to s ddr? Jsem lina to cele cist. Bude to i o vikendu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
molik napsal:
Do kdy je japonske setkani a jak je to s ddr? Jsem lina to cele cist. Bude to i o vikendu?


staci se podivat na datum a vis ze to o vikendu opravdu nebude, pokud nebudou mit ty lidi, co jsou na Japonskych dnech, nejakou soukromou party
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
molik napsal:
Do kdy je japonske setkani a jak je to s ddr? Jsem lina to cele cist. Bude to i o vikendu?


Setkani bylo, ale rozhodne ne japonske. DDR bylo jeden den (dnes, thx. NX-306 za techniku) a zaznamenalo celkem slusny ohlas, coz se sice neda rici o promitani anime, ale i to naslo svoje vdecne divaky. Zitra cely primestsky camp konci, ale muzu te ujistit, ze jsi o nic neprisla (viz. predchozi prispevky). Zitra se tady objevi detailnejsi report ze vsech tri dnu, kterych jsme se zucastnili...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Report
Had DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.05.2006
Příspěvky: 57
Citovat
utery: po tom co nam zavolal cloud jestli byjsme nemohli jit udelat anime program na ty dny jsme se se stribrem setkali na andelu a vyrazili jsme pote co jsme dosli a predali tak jsme se pomalu zacaly vracet kdyz jsme meli obavu ze jim to nepujde spustit jsme se tam vratili ano meli jsme pravdu s akirou meli problemy po tom co se melo zacit promitat nam tam zacali hulakat jakysi hraci u stolu s deskovymi hrami sebrali jsme se a sli hledat volnou tridu na promitani nasli jsme jednu bezva s televizi dvd a videem bednickami apod. zacali jsme se tam kempit kdyz nas vyhodili ze to pry patri baletkam nastesti jsme meli jednu nahradni ve ktere jsme to jiz nerusene spustili, pak jsme odesli a nechali jim to tam


Streda: doda stribro

Ctvrtek: Rano jsem se probudil zapnul komp a co nevidim pise stribro ze cloud nechal na nas i tento den (nutno pododtknout ze satribro se to dozvedel az od nxe ) takze jsem rano udelal registracni papir na turnajik(kdyz se stribro pozdeji ptal proc 5 songu tak jsem mu rekl ze se tim dobre deli) co mel delat on nastesti s nxem byly dohodnute cobalty a projektor... na budance jsme se sesli a zacali se premistovat spolu s kirarou a laurim z anime mistnosti do deskovych her kam nas poslal Fortik ze tam to mame spachat... zatim jsme se "zabavovali" delanim sipek aby ty lidi na turnaj vubec trefili pak prijel nx s cobalty nainstalovaly jsme vybaveni a sli vylepit sipky zatim bylo volne tancovani a asi v 17:00 zacal turnaj prihlasenych bylo vice nez jsme ocekavali coz byla dobra zprava, vybrali se songy a rozjelo se to nakonec 1ni skoncil F4lco 2ha ehh nevim a 3ti Kirara. Pote jsme to vse rozebrali a odnesli a zmizely...

Patek: Stribro si pro to anime musel dojit tak doda on

Fotky:Mozna nejake vyklepu z Kirary
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HadOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tak vam dekuji za vcasne a presne informace o turnaji ktere byly predem na foru neutral
dokonce sem psal par lidem na icq ve stredu a ve ctvrtek, nikdo nic nevedel...japonske dny byly hlaseny, to ano, ale me spis zajimalo vic to DDR, navic by sem tam nemohl byt cely den a cekat zda se zacne neco dit ci ne...tak doufam ze priste bude nejaka akce o vikendu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Robot2037 napsal:
tak vam dekuji za vcasne a presne informace o turnaji ktere byly predem na foru neutral
dokonce sem psal par lidem na icq ve stredu a ve ctvrtek, nikdo nic nevedel...japonske dny byly hlaseny, to ano, ale me spis zajimalo vic to DDR, navic by sem tam nemohl byt cely den a cekat zda se zacne neco dit ci ne...tak doufam ze priste bude nejaka akce o vikendu.


no za vcasne a predem informace informace podekuj Cloudovi, ja se od nej v 11 vecer dozvedel ze to vsechno dela stribro a stribro se to az nasledne dozvedel odemne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
21. - 25.08.2006 Japonske Dny
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)