DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 28.9.2005 - prvni turnaj v Laser Game / G8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ad linux: ano takove lidi se tu najdou a jejich tu mozna i vice nez bys cekal. Ja osobne bych nebyla proti. Ale zase kdyz je linux legalni tak ne SM. pokud mate na mysli kompy, ktere by byly na hrani DDR.
Ja osobne bych mela jiny napad avsak asi by neco stal. vypada asi takto => Cobalt Flux (double?), PS2, Orig. hry. Tohle je legal a odpada problem s casovanim.
Pokud vsak bude arkada tak se problem s casovanim vyresi.
ad turnaj....kdo si dovolil pustit videa z TG? o_O ...no i kdyz..me asi lidi nepoznali...takze ok...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak tady je malicka galerka z cele akce
(tech fotek bylo 300, tak 100 rozmazanych a tady mate 42 z tech lepsich. Nebojte, vsechny jsou na stejne tema, neosidila sem vas)

http://www.molik.go.cz/Foto/LaserGame/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Anonymous napsal:
Ad kompy na DDR herny: Ja bych tam hodil osobne linuxik. Jednak ho mam moc moc rad a hlavne je zdarma. Nevim jestli nekdo tady umi linux nainstalovat a nakonfigurovat, ale jestli ne, jsem k dispozici.


Sorry, zapomel sem se zalogovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
S'Tsung napsal:
..
ad turnaj....kdo si dovolil pustit videa z TG? o_O ...no i kdyz..me asi lidi nepoznali...takze ok...


To ja .. a schvalne jsem tam tu fotku dal aby to bylo videt. Musime predstavit i nase hrace, kteri nejsou zrovna pritomni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
S'Tsung napsal:
ad linux: ano takove lidi se tu najdou a jejich tu mozna i vice nez bys cekal. Ja osobne bych nebyla proti. Ale zase kdyz je linux legalni tak ne SM. pokud mate na mysli kompy, ktere by byly na hrani DDR.
...
No ja nevim jak to myslis s tou legalnosti. SM je sirena se stejnou licenci jako temer vsechny komponenty Linuxu (GPL). Tzn. ze je pristup ke zdrojovym kodum a ty je dovoleno nejen pouzivat ale i editovat, pouzivat v jinych projektech (klidne i komercnich) ale musi opet byt zaruceno ze budou sireny pod GPL licenci. Jinak treba dobry priklad je ITG ... nekde na wiki jsem cetl ze je cela zalozena na zdrojovych kodech StepManie ^^ Songy - to uz je ovsem jina :E
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
spatne se vyjadruju nemluvila jsem samozrejme o SM jako programu, ale o songach/albech...
asi se budu muset vyjadrovat presne, co grrr?
ITG neni pokud vim zalozeno na zdrojaku SM. I kdyz no mozne to asi je. Spis multidancing a jine hry co se ted vyvijeji (spelling?) jsou zalezene na zdrojaku SM.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
IMHO by se urcite dalo sehnat tak 10, 15, 20 free-songu, ktery by tam byly nastalo. A kdby jsme si chteli my zaparit neco lepsiho, tak flashdisky, pripojit ke kompu, namountovat a pak zas odmountovat. Jestli mi teda rozumite. V herne by zustavalo nekolik songu na stalo + by jsme si tam nosili vlastni "uz ne tak free" songy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
S'Tsung napsal:
spatne se vyjadruju nemluvila jsem samozrejme o SM jako programu, ale o songach/albech...
asi se budu muset vyjadrovat presne, co grrr?
ITG neni pokud vim zalozeno na zdrojaku SM. I kdyz no mozne to asi je. Spis multidancing a jine hry co se ted vyvijeji (spelling?) jsou zalezene na zdrojaku SM.
Tak jsem nasel ten clanek - viz sekce History, docela jsem si pocet Smile, nekdy musim vyzkouset Smile. Jinak ty songy to je pravda - v ty herne by nemelo byt nic nelegalniho kdyz si dneska vsechny herny hrajou na 100% legalni veci (treba PG Cyber Cafe). Zase je podle me problem, ze v ty PS2 hre bude par legalnich songu ale ty se brzo ohrajou :f
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@WerK: koukni na forum - ITG, tam toho je taky par napsany
@StSung: noo, kdyby nebylo zalozene na SM, tak proc bym v Upgrade Kitu (manual) k ITG bylo na konci copyright na Stepmaniu i s autory, nehlede na to ze v SM jsou veci jako Rools, USB device, machine timer, lights, arcade mode .. ktery normalnimu hraci zustavaji skrte.. musim se na to Chrise zeptat (jeste ale neodpovedel). Potom je zajimavy, ze ty kody co se zadavaji pri startu na unlock songu (pracem, ne pres ser. menu), by musely byt ve zrdojaku a nevim no .. asi jsem naivni .. ze by se to neproflaklo a ceka to az na Roxory kdy to vydaji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no je pravda, ze jsem zapomela na jednu vec. SMO je hodne ITG friendly a umi vsechno, co ITGcko. SM jako takovou nemam tak zmapovanou...no ale mas pravdu..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
28.9.2005 - prvni turnaj v Laser Game / G8
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)